Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli dojdzie do meczu Real - PSG komu kibicujecie ?? ;)
2
Czuje że wróci szybciej jest jeszcze bardzo młody więc podejrzewam że jego organizm szybciej się z tym upora
7
ZP pewnie zgranie Ronaldo ale jest jeden problem, i tak wszyscy wiedzą że nie jest lepszy od Messiego, a nawet jesli tak mówią to zapewne sami w to nie wierzą
1
Podejrzewam też że zespół po stracie Neymara stał się bardziej zgrany kiedy był Neymar pewnie mówiono "Mamy MSN więc wygramy" dziś każdy pracuje mam wrażenie z większym zaangażowaniem , a Messi niema co pisać bo te geniusz w czystej postaci
0
Interpretacja? każdy ma swoją , ale nie wdaje się już w dalszą polemikę bo niema sensu
1
Nie bój się znam dokładnie i wiem z czego i od kogo pochodzą, wysiliłem się kiedyś i w latach szkolnych przeczytałem powieść z której pochodzi ten cytat
2
"Kończ waść wstydu oszczędź ! ."
5
Gość jest PRZEKOZAK ! Semedo i Umtiti to chyba najlepsze transfery ostatnich dwóch lat
10
A najbardziej irytujące jest to że nie potrafi dobrze przyjąć piłki
1
Niestety "zaciął się przy goleniu " xd xd
2
A po co to komu ??
0
Mam wrażenie że jest progres i to tak naprawde u większości
0
Jak tak sobie patrze to angielskie kluby mogą w tym roku namieszać w LM mam wrażenie co myślicie ??
0
ZP i tak dostanie za LM niestety
3
Good price..bier
0
Ale ta sama liga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
102
A tak w ogóle to kogo obchodzi co mówi agent Kroosa ??
13
Jeszcze tylko niech Dembele i Semedeo się zgrają i będzie mega
3
Dembele widać jeszcze troche przestraszony jak na moje oko ale mam nadzieje ze z czasem będzie lepiej
2
Transfer idealny tak samo jak Umtiti
1
Niema to jak ocenić piłkarza po jednym meczu
1
Oni tam mają swój świat
0
Ciekawe czy pamiętasz debiut Neymara
0
Dembele w szoku po tym jak zobaczył co robi Messi
0
Spokojnie chłopak jest młody górą się jeszcze
13
Normalnie Camp Nou to mi tym dopingiem zaimponowało
0
Dawać tam Dembele i będzie git
0
Mam nadzieję że Velverde przejrzy na oczy i zmieni Dembele na lewą
0
Trochę Cię poniosło z tym cieniasem