0

To chyba nawet z Benzemą nie jest tak źle jak z Suarezem :(

0

było juz ostatnio więc nie powtarzaj

0

Wiemy, nie mamy ale póki co dajemy rade ;)

0

Ta i za te karniaki trafi do drużyny tygodnia ,żenada

0

No i Real też ;)

0

mówisz o Paulinho ;;)

1

Alba umiera ;) jak zwykle

0

Dawać szybciej Paulinho Atleti to nie Getafe !

2

Przegrywa Barca , przegrywa Śląsk póki co do bani ;(

1

Na tą chwile Lewy w formie zjada go na śniadanie

2

Javier mam wrażenie że już się wypalił i gra w piłke chyba nie sprawia mu juz takiej przyjemności jak kiedyś

0

Przegramy to białych więcej :(

18

Ostatnie zdanie niczym Hajto ;)

15

Ale dotyczy najlepszego piłkarza na świecie który na nasze szczęście gra w Barcelonie i na pewno wielu z nas będzie chciało go oglądać na MŚ w Rosji

0

W fifa 19 ;) heh

4

Buehehe Real Madryt Loading .....

2

To że człowieczek twierdzi że Cr jest Lepszy od Messiego, co raczej nigdy nie miało miejsca i raczej nigdy nie nastąpi

2

wolałbym Xavi & Puyol

0

Ile dopłacamy ?? ;)

0

Paulo Dybala Fu..ck Logic !

0

Też się tego obawiam zwłaszcza że Atletico na horyzoncie

22

Jeszcze dwa lub trzy latka i zapewne zamelduje sie w Madrycie

1

Żałosne dwa typki

1

"No i w pi...u ,cały misterny plan też w pi...du "

0

Boli tylko brak Dembele n tych zdjęciach :(

16

Jak temperatura w Madrycie się utrzyma albo jeszcze spadnie to niema pospiechu ;)

0

Chciałem po prostu poznać opinie innych bo wiem jakie padały tutaj komentarze pod adresem Psg

0

Niewiem stary po co się spinasz proste pytanie

3

Czyli Realowi ;);)

4

Z taka formą jak obecnie może tam siedzieć jak najdłuzej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?