Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To chyba nawet z Benzemą nie jest tak źle jak z Suarezem :(
0
było juz ostatnio więc nie powtarzaj
0
Wiemy, nie mamy ale póki co dajemy rade ;)
0
Ta i za te karniaki trafi do drużyny tygodnia ,żenada
0
No i Real też ;)
0
mówisz o Paulinho ;;)
1
Alba umiera ;) jak zwykle
0
Dawać szybciej Paulinho Atleti to nie Getafe !
2
Przegrywa Barca , przegrywa Śląsk póki co do bani ;(
1
Na tą chwile Lewy w formie zjada go na śniadanie
2
Javier mam wrażenie że już się wypalił i gra w piłke chyba nie sprawia mu juz takiej przyjemności jak kiedyś
0
Przegramy to białych więcej :(
18
Ostatnie zdanie niczym Hajto ;)
15
Ale dotyczy najlepszego piłkarza na świecie który na nasze szczęście gra w Barcelonie i na pewno wielu z nas będzie chciało go oglądać na MŚ w Rosji
0
W fifa 19 ;) heh
4
Buehehe Real Madryt Loading .....
2
To że człowieczek twierdzi że Cr jest Lepszy od Messiego, co raczej nigdy nie miało miejsca i raczej nigdy nie nastąpi
2
wolałbym Xavi & Puyol
0
Ile dopłacamy ?? ;)
0
Paulo Dybala Fu..ck Logic !
0
Też się tego obawiam zwłaszcza że Atletico na horyzoncie
22
Jeszcze dwa lub trzy latka i zapewne zamelduje sie w Madrycie
1
Żałosne dwa typki
1
"No i w pi...u ,cały misterny plan też w pi...du "
0
Boli tylko brak Dembele n tych zdjęciach :(
16
Jak temperatura w Madrycie się utrzyma albo jeszcze spadnie to niema pospiechu ;)
0
Chciałem po prostu poznać opinie innych bo wiem jakie padały tutaj komentarze pod adresem Psg
0
Niewiem stary po co się spinasz proste pytanie
3
Czyli Realowi ;);)
4
Z taka formą jak obecnie może tam siedzieć jak najdłuzej ;)