25

Zanim Katalonia uzyska Niepodległość to pewnie Messi będzie juz na emeryturze

0

Tylko dlaczego Velverde nie widzi go zazwyczaj w podstawowym, sam sie dziwie

17

Zastanawiam się ile komentarzy jest na serio ;)

0

Kup Playstation ;)

0

Twitter pewnie tak ale za dużo ściemniaczy

0

Aj akie to jest "Dobre źródło" z czystej ciekawości ?

3

Tak naprawde ta kontuzja skończyła jego kariere

0

Ma byc zmiennikiem Krychowiaka w WBA :d

1

Jak przyjdzie to chyba aż zakupie Fife 18 ;)

1

Guardiola jak zwykle szuka wzmocnień w Barcelonie o ile to w ogóle orawda

19

Ja sie zastanawiam jakie były kryteria dla najlepszego piłkarza skoro wygrał CR

1

Tylko Coutinho !!!!

0

Na PS Store Fifa 18 za 145 zł warto ?
Bo póki co cały czas jade z 17 i niewiem czy jest sens

9

Zamieniliśmy lepszego grajka Neymara na lepszego "człowieka" Paulinho

0

Oby nam ta przewaga w lidze nie zaszkodziła jak niedawno Bayernowi

0

Zapomnij przecież on jest z Madrytu

0

Też poprosze :)

0

Ciekawe co z robi z nimi PSG

0

widziałem dziś na sport.pl

0

Dziękuje Velverde te święta będą piękne !!!!

12

Nigdy tego nie robie ale dziś musiałem cytat z RM.pl

"Ronaldo i Benzema to najgorszy duet napastników w Europie. Jeden potyka się na piłce a drugi nie potrafi trafić do bramki z metra. Ale będą grali bo Pérez i Zizu są wielkimi fanami tego duetu"

2

I też porównania do drużyny Guardioli były

0

Oj przyznaje sie też byłem jednych z nich ,a co będzie jak wróci Dembele i przyjdzie Coutinho ??

2

0

Tylko się cieszyc że to właśnie Velverde został naszym trenerem a nie kto inny nie mniej jednak poczekajmy do końca sezonu z ocenami ale jestem dobrej myśli Vamos !!!!

44

Jestem z tobą Zidane niczego nie zmieniaj :)

7

Jeszcze gol Pique chciałbym zobaczyć i można gasić

0

Ni dobra to Wesołych już nie trzeba życzyć bo będą

0

Huehehe Ramos mu się włączył

0

Dokładnie Rakitic wszedł jak w masło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?