Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Zanim Katalonia uzyska Niepodległość to pewnie Messi będzie juz na emeryturze
0
Tylko dlaczego Velverde nie widzi go zazwyczaj w podstawowym, sam sie dziwie
17
Zastanawiam się ile komentarzy jest na serio ;)
0
Kup Playstation ;)
0
Twitter pewnie tak ale za dużo ściemniaczy
0
Aj akie to jest "Dobre źródło" z czystej ciekawości ?
3
Tak naprawde ta kontuzja skończyła jego kariere
0
Ma byc zmiennikiem Krychowiaka w WBA :d
1
Jak przyjdzie to chyba aż zakupie Fife 18 ;)
1
Guardiola jak zwykle szuka wzmocnień w Barcelonie o ile to w ogóle orawda
19
Ja sie zastanawiam jakie były kryteria dla najlepszego piłkarza skoro wygrał CR
1
Tylko Coutinho !!!!
0
Na PS Store Fifa 18 za 145 zł warto ?
Bo póki co cały czas jade z 17 i niewiem czy jest sens
9
Zamieniliśmy lepszego grajka Neymara na lepszego "człowieka" Paulinho
0
Oby nam ta przewaga w lidze nie zaszkodziła jak niedawno Bayernowi
0
Zapomnij przecież on jest z Madrytu
0
Też poprosze :)
0
Ciekawe co z robi z nimi PSG
0
widziałem dziś na sport.pl
0
Dziękuje Velverde te święta będą piękne !!!!
12
Nigdy tego nie robie ale dziś musiałem cytat z RM.pl
"Ronaldo i Benzema to najgorszy duet napastników w Europie. Jeden potyka się na piłce a drugi nie potrafi trafić do bramki z metra. Ale będą grali bo Pérez i Zizu są wielkimi fanami tego duetu"
2
I też porównania do drużyny Guardioli były
0
Oj przyznaje sie też byłem jednych z nich ,a co będzie jak wróci Dembele i przyjdzie Coutinho ??
2
0
Tylko się cieszyc że to właśnie Velverde został naszym trenerem a nie kto inny nie mniej jednak poczekajmy do końca sezonu z ocenami ale jestem dobrej myśli Vamos !!!!
44
Jestem z tobą Zidane niczego nie zmieniaj :)
7
Jeszcze gol Pique chciałbym zobaczyć i można gasić
0
Ni dobra to Wesołych już nie trzeba życzyć bo będą
0
Huehehe Ramos mu się włączył
0
Dokładnie Rakitic wszedł jak w masło