0

Aż się boje jaki tu wjedzie hejt na Velverde jak Suarez załapie kartke

0

Podobnie jak twój komentarz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A co w tym złego ?

10

Troszku cię poniosło mam wrażenie

0

Może miał już zaplanowaną wycieczke do Maroka xD

6

Dokładnie chłopak potrzebuje minut ab nabrac pewności , jeszcze pokaże na co go stać (mam nadzieje) ;)

1

Niewiem dlaczego ale bardzo podoba mi sie gra Semedo w każdym meczy którym gra robi na mnie mega wrażenie

3

Manite wyczuwam :d

1

Nasi się obudzili

0

Lewy z golem

0

Dawać "czarna perłe" i jedziemy po drugą !!!!!

1

Jak stracimy bramke na CN to raczej po LM

7

Dobrze że luty się kończy (If you know what i mean)

1

Paulinho Out Dembele IN

4

Mam wrażenie że dostajemy jakis hajs za każdy występ Gomesa ,inaczej chyba nie potrafie tego wytłumaczyć

9

Powiedz to takiemu jednemu z 7 na plecach ;)

0

Spokojnie trafią na nas i sie zes...ją

0

Guardiola albo My

0

jeszcze jedna dla PSG a generalnie może być nawet 2-2 jak dla mnie

0

To nie Messi przecież

0

W takim razie nadal nie wiadomo kto jest nr 2 xD

0

Zachowaniem to niemal kopia Cr więc pewnie chcą

0

Spoko będzie 3-0 dla PSG ;)

0

Co się odwlecze to nie uciecze " ;)

2

Oni maja juz na sama myśl o meczu z PSG ;)

2

Co Neymar wrzucił foto na Insta to ja nie mam pytań :d Ramos mu sie włączył ;)

https://www.instagram.com/p/BfGxQ-6D5vJ/?taken-by=neymarjr

3

A PSG ?? xD

0

Jak dla mnie rozegraliśmy dobre spotkanie niestety Getafe dziś rozegrało perfekcyjne

3

Masakra gramy jak dla mnie mega ale Geyafe w obronie to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?