Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż się boje jaki tu wjedzie hejt na Velverde jak Suarez załapie kartke
0
Podobnie jak twój komentarz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A co w tym złego ?
10
Troszku cię poniosło mam wrażenie
0
Może miał już zaplanowaną wycieczke do Maroka xD
6
Dokładnie chłopak potrzebuje minut ab nabrac pewności , jeszcze pokaże na co go stać (mam nadzieje) ;)
1
Niewiem dlaczego ale bardzo podoba mi sie gra Semedo w każdym meczy którym gra robi na mnie mega wrażenie
3
Manite wyczuwam :d
1
Nasi się obudzili
0
Lewy z golem
0
Dawać "czarna perłe" i jedziemy po drugą !!!!!
1
Jak stracimy bramke na CN to raczej po LM
7
Dobrze że luty się kończy (If you know what i mean)
1
Paulinho Out Dembele IN
4
Mam wrażenie że dostajemy jakis hajs za każdy występ Gomesa ,inaczej chyba nie potrafie tego wytłumaczyć
9
Powiedz to takiemu jednemu z 7 na plecach ;)
0
Spokojnie trafią na nas i sie zes...ją
0
Guardiola albo My
0
jeszcze jedna dla PSG a generalnie może być nawet 2-2 jak dla mnie
0
To nie Messi przecież
0
W takim razie nadal nie wiadomo kto jest nr 2 xD
0
Zachowaniem to niemal kopia Cr więc pewnie chcą
0
Spoko będzie 3-0 dla PSG ;)
0
Co się odwlecze to nie uciecze " ;)
2
Oni maja juz na sama myśl o meczu z PSG ;)
2
Co Neymar wrzucił foto na Insta to ja nie mam pytań :d Ramos mu sie włączył ;)
https://www.instagram.com/p/BfGxQ-6D5vJ/?taken-by=neymarjr
3
A PSG ?? xD
0
Jak dla mnie rozegraliśmy dobre spotkanie niestety Getafe dziś rozegrało perfekcyjne
3
Masakra gramy jak dla mnie mega ale Geyafe w obronie to samo