1

Chyba ich posr....ło !!

1

i niech mi ktoś powie że Dembele nie zasługuje na pierwszą 11

2

Nie jesteś sam :) ja pamiętam jeszcze Kliverta jak biegał w bordowo granatowch ciuchach

1

I tak zaczynają w 12 (sędzia)

2

No i Real ma jeszcze sędziego.

1

Real ma jeszcze sędziego .

0

A dla mnie LM już się skończyła nie planuje oglądać juz żadnego meczu , nie lubie oglądać jeśli nikomu nie kibicuje

0

No ma ale z kim ma te dzieci wie tylko on sam , rodzina to Ojciec i Matka , a nie Ojciec z kupoinym dzieckiem

5

CR7 patrz i podziwiaj to se nazywa "Rodzina "

2

HWDN

1

EV może czas na zmiany ??

0

Marzy mi sie taki mecz i wynik z Realem

0

Andrzejku zostań z Nami !!!!!1

2

Czerwiec 2019 ...."Dembele wciąż adaptuje się do pierwszego zespołu"

0

nie no czad ;)

1

Janusze futbolu

1

Dembele na boisko !

1

Panowie koniec komentów na temat meczu z Roma była minęło, Vamos ! cieszmy sie tym co mamy , a mamy więcej niz Real

0

Zdobędziemy ten Puchar w pięknym stylu !!

1

Tak naprawde to z Roma wystarczylo tak zagrać 1 połowe

0

Mam nadzieje że nadejdą czasy że Coutinho i Dmebele to będą w Once de Gala

0

Vamoooosssss !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7

Jak znam życie to dziś zaczniemy bez Dembele ,niewiem czy to tylko moje odczucie ale mam wrażenie że z nim na boisku nasza gra toczy sie o wiele szybciej pod polem karnym

1

Dokładnie a ile mozna zgrywać Dembele już troche u nas gra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Akurat LM jest zarezerwowana dla Realu Perez wykupił w UEFA 3 letni abonament z opcja przedłużenia

2

To raczej Barca dała wam pokaz jak nie grać w piłke

0

Tylko jak zwykle oczywiście Real rewanż u siebie

1

W końcu ktos napisał prawde i zagadzam sie z tym w 100 %

0

Skoro Dembele musi się adoptować z drużyną cały sezon to tak jest ,choc wg mnie jakby Velverde stawiał na niego częściej to juz dawno byłby z niego pożytek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?