Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba ich posr....ło !!
1
i niech mi ktoś powie że Dembele nie zasługuje na pierwszą 11
2
Nie jesteś sam :) ja pamiętam jeszcze Kliverta jak biegał w bordowo granatowch ciuchach
1
I tak zaczynają w 12 (sędzia)
2
No i Real ma jeszcze sędziego.
1
Real ma jeszcze sędziego .
0
A dla mnie LM już się skończyła nie planuje oglądać juz żadnego meczu , nie lubie oglądać jeśli nikomu nie kibicuje
0
No ma ale z kim ma te dzieci wie tylko on sam , rodzina to Ojciec i Matka , a nie Ojciec z kupoinym dzieckiem
5
CR7 patrz i podziwiaj to se nazywa "Rodzina "
2
HWDN
1
EV może czas na zmiany ??
0
Marzy mi sie taki mecz i wynik z Realem
0
Andrzejku zostań z Nami !!!!!1
2
Czerwiec 2019 ...."Dembele wciąż adaptuje się do pierwszego zespołu"
0
nie no czad ;)
1
Janusze futbolu
1
Dembele na boisko !
1
Panowie koniec komentów na temat meczu z Roma była minęło, Vamos ! cieszmy sie tym co mamy , a mamy więcej niz Real
0
Zdobędziemy ten Puchar w pięknym stylu !!
1
Tak naprawde to z Roma wystarczylo tak zagrać 1 połowe
0
Mam nadzieje że nadejdą czasy że Coutinho i Dmebele to będą w Once de Gala
0
Vamoooosssss !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7
Jak znam życie to dziś zaczniemy bez Dembele ,niewiem czy to tylko moje odczucie ale mam wrażenie że z nim na boisku nasza gra toczy sie o wiele szybciej pod polem karnym
1
Dokładnie a ile mozna zgrywać Dembele już troche u nas gra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Akurat LM jest zarezerwowana dla Realu Perez wykupił w UEFA 3 letni abonament z opcja przedłużenia
2
To raczej Barca dała wam pokaz jak nie grać w piłke
0
Tylko jak zwykle oczywiście Real rewanż u siebie
1
W końcu ktos napisał prawde i zagadzam sie z tym w 100 %
0
Skoro Dembele musi się adoptować z drużyną cały sezon to tak jest ,choc wg mnie jakby Velverde stawiał na niego częściej to juz dawno byłby z niego pożytek