2

chciałbym byc tak młody ;) ja pamiętam finał 94 :)

0

Po ich meczu z Egiptem napisałeem Rosja w finale. I tego sie trzymam.

0

Na tą chwile uważam że brakuje nam napastnika szkoda ze nie wyszło z Griezmannem bo Suarez z sezonu na sezon coraz gorzej

0

A teraz odejmij wszystkie bramki strzelone przez CR w tym sezonie (fakt nie było ich aż tyle ) ale pare punktów im zapewnił i bez nich prawdopodbnie lige skończyli by na 4 a nie na 3 miejscu, jak Ronaldo grał piach to cały Real grał piach taka prawda

2

przeciez Real jak sprzeda CR i nie zrobi konkretnych zakupów to w sezonie 19/20 nie zobaczymy ich w LM

23

Debil

2

"Śmierć w Wenecji" :d

1

Ktos zapomnił ze trenerem jest Velverde Janusz zmian

1

Cos czuje że Abi jak szybko przyszedł tak szybko odejdzie

0

heh święta racja, Guardiola miał tutaj tez spory wpływ pamietam że 8 piłkarzy podstawowego składu to byli piłkarze Barcelony

1

Niewiem czy było ale uśmiałem się
https://www.wprost.pl/galeria/12088/Memy-z-Neymarem.html

1

A czego sie spodziewałeś po Anglikach

0

Thiago na srodek + dobry zmiennik dla Suareza

1

Messi z pilka przy nodze i tak szybszy ;)

4

Rosja w finale

0

Buahahah ale jaja

0

Jedyny w sumie xD

1

Szczerze to mam gdzieś kto awansuje jedyny + ze moze lepiej Chorwacja to Rakitić

0

Prawdziwy Polak z ciebie

0

Rozumiem masz rację w tym co piszesz nie mniej jednak wiele osób uwarzało że De Gea jest najlepszym golkiperem na świecie nigdy się z tym nie zgadzałem obecenie uważam że Ter Stegen jest lepszym bramkarzem

0

Szczęsny niewiem ale Fabian raczej

0

Nie koleszko po całości zawsze uważałem że nie zasługuje na miano najlepszego

27

De Gea najlepszy na świecie buahahahaha Ter Stegen zjada go na sniadanie

0

Co te sekundy tak wolno ....

1

Portugalia OUT Urugwaj IN

0

Zal aptrzeć że była szansa mieć u siebie Mbappe

0

Zgadzam się w 100%

0

Przeciez zrobił to pod publiczke jestem tego pewnien na 100 %

0

Vaaaamooosssss !!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?