Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
chciałbym byc tak młody ;) ja pamiętam finał 94 :)
0
Po ich meczu z Egiptem napisałeem Rosja w finale. I tego sie trzymam.
0
Na tą chwile uważam że brakuje nam napastnika szkoda ze nie wyszło z Griezmannem bo Suarez z sezonu na sezon coraz gorzej
0
A teraz odejmij wszystkie bramki strzelone przez CR w tym sezonie (fakt nie było ich aż tyle ) ale pare punktów im zapewnił i bez nich prawdopodbnie lige skończyli by na 4 a nie na 3 miejscu, jak Ronaldo grał piach to cały Real grał piach taka prawda
2
przeciez Real jak sprzeda CR i nie zrobi konkretnych zakupów to w sezonie 19/20 nie zobaczymy ich w LM
23
Debil
2
"Śmierć w Wenecji" :d
1
Ciekawy artykuł polecam
https://sport.onet.pl/mundial-2018/mundial-2018-turniej-bez-mistrzow/b5w4frd
1
Ktos zapomnił ze trenerem jest Velverde Janusz zmian
1
Cos czuje że Abi jak szybko przyszedł tak szybko odejdzie
0
heh święta racja, Guardiola miał tutaj tez spory wpływ pamietam że 8 piłkarzy podstawowego składu to byli piłkarze Barcelony
1
Niewiem czy było ale uśmiałem się
https://www.wprost.pl/galeria/12088/Memy-z-Neymarem.html
1
A czego sie spodziewałeś po Anglikach
0
Thiago na srodek + dobry zmiennik dla Suareza
1
Messi z pilka przy nodze i tak szybszy ;)
4
Rosja w finale
0
Buahahah ale jaja
0
Jedyny w sumie xD
1
Szczerze to mam gdzieś kto awansuje jedyny + ze moze lepiej Chorwacja to Rakitić
0
Prawdziwy Polak z ciebie
0
Rozumiem masz rację w tym co piszesz nie mniej jednak wiele osób uwarzało że De Gea jest najlepszym golkiperem na świecie nigdy się z tym nie zgadzałem obecenie uważam że Ter Stegen jest lepszym bramkarzem
0
Szczęsny niewiem ale Fabian raczej
0
Nie koleszko po całości zawsze uważałem że nie zasługuje na miano najlepszego
27
De Gea najlepszy na świecie buahahahaha Ter Stegen zjada go na sniadanie
0
Co te sekundy tak wolno ....
1
Portugalia OUT Urugwaj IN
0
Zal aptrzeć że była szansa mieć u siebie Mbappe
0
Zgadzam się w 100%
0
Przeciez zrobił to pod publiczke jestem tego pewnien na 100 %
0
Vaaaamooosssss !!!!!!!!!!