Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje że wejdzie Vidal w drugiej
0
Borek nawet spoko ale za jego miłość do Realu mam mieszane uczucia
0
Ja sie ostatnio zastanawiałem czy czasem niema podstaw do zgłoszenia tego do UOKiK
0
A co on jest Ronaldo ze musi odpoczywać :xd
17
Suarez na ławke Messi na środek Cou na lewą Dembe na prawą
0
Fajna koszulka
0
Kiedy to losowanie ?
1
I zdecydowanie powinien być to Pique
0
Dembe za Suareza
0
To samo tez co dwa lata tylko gorzej jak w przyszłym Barca będzie na okładkach itp
0
Co to za poroniony pomysł z tymi meczami w USA
1
Moim zdaniem jak Suarez dalej będzie grał taka padake to na ławke z nim ,a Velverde powinien spróbować ustawienie w ataku Cou , Messi , Dembe
0
Nic mi nie mów własnie wróciłem z urlopu to jest dopiero przej... poniedziałek :(
0
Jasne że będe , Cou to nie jest piłkarz który powinien wchodzić z ławki
0
W następnym meczu i tak zacznie na ławce jak znam Velverde
10
Real niema składu , a my nie mamy trenera
0
od początku roku co najmniej
10
Jeszcze jeden transfer ,.. ale nie piłkarza :(
6
Echh chce zobaczyc jeden mecz bez Suareza z Cou na lewej Messi na środku Dembe na prawej
1
Na papierze to powinniśmy wygrać drugim składem
18
On znowu to zrobił !!!!!
0
Alaves nie pokazuje nic a my walimy głową w mur
1
Jak Real jutro pocisnie Getafe co tutaj będzie za płacz to ja nie mam pytań
0
Suarez Out Cou na lewą Messi środek Dembele na prawą i jedziem
co wy na to?
0
Tego niewiem ale jawnie mu ta lewa nie służy
2
jakoś od ponad roku
6
Dembele to ma pecha w zeszłym sezonie nie grał i nie miał jak pokazać swoich umiejętności teraz będzie grał ale na lewej i zaś będzie gadanie że drewno
6
Janusz taktyki Dembele na lewej Cou na ławce
0
10 min i jedziem z tematem !! :d
0
zasłużenie juz końcówka poprzedniego sezonu wyglądała w jego wykonaniu żenująco