0

Mam nadzieje że wejdzie Vidal w drugiej

0

Borek nawet spoko ale za jego miłość do Realu mam mieszane uczucia

0

Ja sie ostatnio zastanawiałem czy czasem niema podstaw do zgłoszenia tego do UOKiK

0

A co on jest Ronaldo ze musi odpoczywać :xd

17

Suarez na ławke Messi na środek Cou na lewą Dembe na prawą

0

Fajna koszulka

0

Kiedy to losowanie ?

1

I zdecydowanie powinien być to Pique

0

Dembe za Suareza

0

To samo tez co dwa lata tylko gorzej jak w przyszłym Barca będzie na okładkach itp

0

Co to za poroniony pomysł z tymi meczami w USA

1

Moim zdaniem jak Suarez dalej będzie grał taka padake to na ławke z nim ,a Velverde powinien spróbować ustawienie w ataku Cou , Messi , Dembe

0

Nic mi nie mów własnie wróciłem z urlopu to jest dopiero przej... poniedziałek :(

0

Jasne że będe , Cou to nie jest piłkarz który powinien wchodzić z ławki

0

W następnym meczu i tak zacznie na ławce jak znam Velverde

10

Real niema składu , a my nie mamy trenera

0

od początku roku co najmniej

10

Jeszcze jeden transfer ,.. ale nie piłkarza :(

6

Echh chce zobaczyc jeden mecz bez Suareza z Cou na lewej Messi na środku Dembe na prawej

1

Na papierze to powinniśmy wygrać drugim składem

18

On znowu to zrobił !!!!!

0

Alaves nie pokazuje nic a my walimy głową w mur

1

Jak Real jutro pocisnie Getafe co tutaj będzie za płacz to ja nie mam pytań

0

Suarez Out Cou na lewą Messi środek Dembele na prawą i jedziem
co wy na to?

0

Tego niewiem ale jawnie mu ta lewa nie służy

2

jakoś od ponad roku

6

Dembele to ma pecha w zeszłym sezonie nie grał i nie miał jak pokazać swoich umiejętności teraz będzie grał ale na lewej i zaś będzie gadanie że drewno

6

Janusz taktyki Dembele na lewej Cou na ławce

0

10 min i jedziem z tematem !! :d

0

zasłużenie juz końcówka poprzedniego sezonu wyglądała w jego wykonaniu żenująco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?