Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To my jesteśmy tacy dobrzy czy oni tacy słabi xD ??
7
Autobus wyczuwam
0
Transfer do P$G to raczej nie jest krok w przód
0
Coś czuje że Real będzie miał swojego nowego Ronaldo patrząc na Viniciusa
1
Lepsze takie zwycięstwo niż "Trzeba doceniać remisy "
1
Cou In Vidal Out
0
Ciekaw jestem co bedzie robił Guardiola gdy skończy prace w MC
0
Pobierasz plik torrent i ściągasz programem typu bittorrent na dysk i tyle w pliku napisy pl
0
Wybuch kamienicy
1
Właśnie skończyłem oglądać "Take the Ball , pass the ball" ciary praktycznie przez cały film coś przepięknego polecam każdemu fanowi piłki nożnej (Nawet tym z Madrytu ;))
0
Jeszcze najwięcej goli w historii LM
0
Stylu Guardioli niestety nikt nie zastąpi może kiedyś Xavi
1
Oj ale chyba bys nie chciał żeby cię objęła nogami :)
0
Jeste :)
37
Guardiola to trenerski geniusz oglądanie Barcelony Pepa to był poprostu miód dla oczu , chciało sie aby mecz nigdy sie nie kończył, a kiedy juz się skończył czekałem na następny odliczając dni
3
Manchester musisz !!!
13
Bez Rakitića?? nie wierze
1
Jestem na NIE
0
M.Tyson
0
Chcieć to można dużo
0
Kiedy oglądam Barce bez Messiego to wiem jak ciężko kibicom RM ogląda się mecze bez CR
0
Deja Vu- Puyol pod koniec kariery :(
0
Transfer Semedo jeśli chodzi o ocene "Jakość,cena" jest jak dla mnie lepiej niż świetny
5
Mam wrażenie ze Guardiola miał wpływ też na postrzeganie Barcy przez kibiców ,większość oglądając Barcelone" Po Guardioli " zadaje sobie pytanie "Gdzie ta magia?"
1
Xavi na ławke trenerska Guardiola do szkółki szlifowac diamenty i wracamy do pieknych czasów ( Oby )
3
Bo to Real
2
Najlepszy LO na świecie
0
Polecam dobra lekcja historii
0
Łoo panie co tu sie Od...ło ??!
2
Może by tak jakaś zmiana ?? A nie w sumie dopiero 60min