1

To my jesteśmy tacy dobrzy czy oni tacy słabi xD ??

7

Autobus wyczuwam

0

Transfer do P$G to raczej nie jest krok w przód

0

Coś czuje że Real będzie miał swojego nowego Ronaldo patrząc na Viniciusa

1

Lepsze takie zwycięstwo niż "Trzeba doceniać remisy "

1

Cou In Vidal Out

0

Ciekaw jestem co bedzie robił Guardiola gdy skończy prace w MC

0

Pobierasz plik torrent i ściągasz programem typu bittorrent na dysk i tyle w pliku napisy pl

0

Wybuch kamienicy

1

Właśnie skończyłem oglądać "Take the Ball , pass the ball" ciary praktycznie przez cały film coś przepięknego polecam każdemu fanowi piłki nożnej (Nawet tym z Madrytu ;))

0

Jeszcze najwięcej goli w historii LM

0

Stylu Guardioli niestety nikt nie zastąpi może kiedyś Xavi

1

Oj ale chyba bys nie chciał żeby cię objęła nogami :)

0

Jeste :)

37

Guardiola to trenerski geniusz oglądanie Barcelony Pepa to był poprostu miód dla oczu , chciało sie aby mecz nigdy sie nie kończył, a kiedy juz się skończył czekałem na następny odliczając dni

3

Manchester musisz !!!

13

Bez Rakitića?? nie wierze

1

Jestem na NIE

0

M.Tyson

0

Chcieć to można dużo

0

Kiedy oglądam Barce bez Messiego to wiem jak ciężko kibicom RM ogląda się mecze bez CR

0

Deja Vu- Puyol pod koniec kariery :(

0

Transfer Semedo jeśli chodzi o ocene "Jakość,cena" jest jak dla mnie lepiej niż świetny

5

Mam wrażenie ze Guardiola miał wpływ też na postrzeganie Barcy przez kibiców ,większość oglądając Barcelone" Po Guardioli " zadaje sobie pytanie "Gdzie ta magia?"

1

Xavi na ławke trenerska Guardiola do szkółki szlifowac diamenty i wracamy do pieknych czasów ( Oby )

3

Bo to Real

2

Najlepszy LO na świecie

0

Polecam dobra lekcja historii

0

Łoo panie co tu sie Od...ło ??!

2

Może by tak jakaś zmiana ?? A nie w sumie dopiero 60min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?