Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Guardiola jeszcze jakiś tytuł z reprezentacją o bedzie na 1
0
"Pep Team" Bezapelacyjnie najlepszy zespół w całej historii piłki nożnej
0
Chciałbym trafic na MU zespól nie za mocny ani też nie za słaby
1
Ehh Messi wystarczyło troszke mocniej :/
0
Rakitić to ewidentnie nie jest gość od strzelania goli
5
Suarez i jego przyjęcia piłki sa chyba bardziej irytujace niż J.Kaczyński
0
"Lewe oczko misia rysia,..." :(
0
Messi musisz
1
A kim zastąpimy Messiego za 4-5 lat :(
29
Wydaje mi się że ta kadencja ZZ pokaże jak słabym jest trenerem
2
Jak dla mnie to właśnie Pique powinien byc naszym kapitanem
0
Spójrz na date urodzenia Pique
0
Tonący brzytwy się chwyta
0
I każdy czytający nuci dalej ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Podoba mi się gra Ajaxu, ten trenejro przydałby się u nas może wróciła by chociaż troche magia na CN
1
Albo tydzień ;)
0
A karny to co nie był celny strzał ??
0
Curie Skłodowskiej oczywiście po pączusie ;)
0
A kto wygląda?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi gra ?
1
Fajnie jakby jeszcze zapanował nad rękami
0
Hehe to też by mogło byc ciekawie :d
1
Ciekawe co sie stanie w Madrycie jak pykniemy ich dwa razy pod rząd ;)
0
Pep klasa sama w sobie ,ciekawe co by odpowiedział Mou
4
Cały Pep klasa sama w sobie
0
Szkoda tylko że prasa nie zniszczyła Suarez za tą gre
0
Jak nam strzela bramke na CN to leżymy
0
Nasza co ?? Gralismy w 10