1

Guardiola jeszcze jakiś tytuł z reprezentacją o bedzie na 1

0

"Pep Team" Bezapelacyjnie najlepszy zespół w całej historii piłki nożnej

0

Chciałbym trafic na MU zespól nie za mocny ani też nie za słaby

1

Ehh Messi wystarczyło troszke mocniej :/

0

Rakitić to ewidentnie nie jest gość od strzelania goli

5

Suarez i jego przyjęcia piłki sa chyba bardziej irytujace niż J.Kaczyński

0

"Lewe oczko misia rysia,..." :(

0

Messi musisz

1

A kim zastąpimy Messiego za 4-5 lat :(

29

Wydaje mi się że ta kadencja ZZ pokaże jak słabym jest trenerem

2

Jak dla mnie to właśnie Pique powinien byc naszym kapitanem

0

Spójrz na date urodzenia Pique

0

Tonący brzytwy się chwyta

0

I każdy czytający nuci dalej ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Podoba mi się gra Ajaxu, ten trenejro przydałby się u nas może wróciła by chociaż troche magia na CN

1

Albo tydzień ;)

0

A karny to co nie był celny strzał ??

0

Curie Skłodowskiej oczywiście po pączusie ;)

0

A kto wygląda?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Messi gra ?

1

Fajnie jakby jeszcze zapanował nad rękami

0

Hehe to też by mogło byc ciekawie :d

1

Ciekawe co sie stanie w Madrycie jak pykniemy ich dwa razy pod rząd ;)

0

Pep klasa sama w sobie ,ciekawe co by odpowiedział Mou

4

Cały Pep klasa sama w sobie

0

Szkoda tylko że prasa nie zniszczyła Suarez za tą gre

0

Jak nam strzela bramke na CN to leżymy

0

Nasza co ?? Gralismy w 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?