Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To fakt troche to wyglądało jak na SB
4
Dembele wariat
7
Jeśli Umtiti nie podda sie operacji kolana to chyba pożytku z niego nie będzie
0
Gorzej niż baba znów biedny i nieszczęśliwy
0
Oby tylko Laskowski do dziś pamiętam jego "Jeffren Jeffren jeffren !!!!!"
11
Z tego co tu jest napisane to dobrze że rewanż na wyjeździe ;)
0
Gorzej niż z dzieckiem z tym kolesiem
0
Chciałbym zobaczyć u nas Erika ten Haga ciekawe czy wróciła by miagia Tiki taki
1
Druga sprawa że Porto tez nie było jakimś mega trudnym przeciwnikiem dla Liverpoolu
1
Niepotrzebne dmuchanie balonika tyle w temacie
0
Ten Trenejro Ajaxu ależ bym go widział w Barcy
1
AJAXXXXXX Oby ten wieczór sie tak pieknie skończył
0
Perez oby w tym roku fax sie nie zepsuł
0
5 min a już wracają koszmary z przed roku
0
Licze na konkretny triumf !! Vamos !!!
6
Chciałbym żebyśmy dziś pyklneli MU tak 3 bramkami żeby pokazać Moc
0
Dziwny ten mecz niby cos się dzieje a trochę nudno
0
Dawać juz ten mecz bo pic sie chce ????
0
Robote robił ale od Guardioli i Messiego wara
0
Fajny ten Eto'o taki nie za mądry
0
Największe cwaniaczki i oszuści
0
A moze Gabriel Jesus ??
0
Pewnie tak ale serial HBO jest zrobiony na podstawie ksiażki a nie na faktach wg mnie dobry serial to taki w którym nie możesz sie doczekać kolejnego odcinka w Odwróconych tego nie mam
0
"Ślepnąc od świateł" produkcji HBO o podobnej tematyce wymiata "Odwóceni: w obecnej serii to jak dla mnie porażka
0
Po wyborze Pis-u to Polska wróciła do sredniowiecza w niektórych kwestiach
0
Takie czasy w piłce że więcej emocji jest przy transferach niż podczas sezonu
0
Chociaż bardzo go lubie to bardziej podziękowałbym Coutinho niż Umtitiemu
0
Mam nadzieje że będziemy miec drugiego Xaviego na długie lata
4
I całe szczęście