0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To fakt troche to wyglądało jak na SB

4

Dembele wariat

7

Jeśli Umtiti nie podda sie operacji kolana to chyba pożytku z niego nie będzie

0

Gorzej niż baba znów biedny i nieszczęśliwy

0

Oby tylko Laskowski do dziś pamiętam jego "Jeffren Jeffren jeffren !!!!!"

11

Z tego co tu jest napisane to dobrze że rewanż na wyjeździe ;)

0

Gorzej niż z dzieckiem z tym kolesiem

0

Chciałbym zobaczyć u nas Erika ten Haga ciekawe czy wróciła by miagia Tiki taki

1

Druga sprawa że Porto tez nie było jakimś mega trudnym przeciwnikiem dla Liverpoolu

1

Niepotrzebne dmuchanie balonika tyle w temacie

0

Ten Trenejro Ajaxu ależ bym go widział w Barcy

1

AJAXXXXXX Oby ten wieczór sie tak pieknie skończył

0

Perez oby w tym roku fax sie nie zepsuł

0

5 min a już wracają koszmary z przed roku

0

Licze na konkretny triumf !! Vamos !!!

6

Chciałbym żebyśmy dziś pyklneli MU tak 3 bramkami żeby pokazać Moc

0

Dziwny ten mecz niby cos się dzieje a trochę nudno

0

Dawać juz ten mecz bo pic sie chce ????

0

Robote robił ale od Guardioli i Messiego wara

0

Fajny ten Eto'o taki nie za mądry

0

Największe cwaniaczki i oszuści

0

A moze Gabriel Jesus ??

0

Pewnie tak ale serial HBO jest zrobiony na podstawie ksiażki a nie na faktach wg mnie dobry serial to taki w którym nie możesz sie doczekać kolejnego odcinka w Odwróconych tego nie mam

0

"Ślepnąc od świateł" produkcji HBO o podobnej tematyce wymiata "Odwóceni: w obecnej serii to jak dla mnie porażka

0

Po wyborze Pis-u to Polska wróciła do sredniowiecza w niektórych kwestiach

0

Takie czasy w piłce że więcej emocji jest przy transferach niż podczas sezonu

0

Chociaż bardzo go lubie to bardziej podziękowałbym Coutinho niż Umtitiemu

0

Mam nadzieje że będziemy miec drugiego Xaviego na długie lata

4

I całe szczęście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?