Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PrinceDamon Mam nadzieje ze nikt tego nie zorganizuje ten gość jest żałosny
0
Dobrze gada nabierze doświadczenia i wtedy Barca , ciekawy jestem jak poradzi sobie Lampard który od razu rzucił się na głęboka wodę
0
@MesQueUnClub_87 Nie kupuj Sony to badziewie jakich mało moje ostatnie 2 tel to Xperia Z3 i Xperia chyba XZ oba sie zepsuły sie jeszcze przed gwarancji
1
@BarcaInfo To może by tak teraz Justina do nas ?? ponoć niezły grajek ale moze się nie znam
0
@Barcelismo Co tam Anotonella , Messi bez brody ...xD
2
Na czym polega fenomen Pogby ??
0
Kiedy i z kim następny mecz ??
0
@AmigoBlancos 2. Bezsprzecznie
0
Tak troche jakbym nasza ekstraklase oglądał
6
Czekałem na ten pierwszy mecz z niecierpliwością ale jak tylko zobaczyłem E.V. na ławce to od razu mi przeszło
2
Busi + Raktiić bedzie moc w tym sezonie dalej ;)
0
@bafi są dwie mozliwości xD
0
@didzejos To nic,poprostu zamienimy Xaviego na Valdesa
0
Żeby się czasami nie okazało że Valdes bedzie lepszym trenerem niz Xavi ;)
5
Póki Bartomeu rządzi to stara gwardia nie wróci (Valdes wyjątek)
19
"Pozycja Benzemy jest nie do podważenia" można spać spokojnie ;)
0
A słońce widac dalej razi
0
@barcelonaLM Nad morzem pewnie dalej bedzie 19
0
Ney przyjdzie to dobrze nie to nie ,ale jak pójdzie do białych to nie będe pocieszony
0
@TR3YWAY Ze mna chyba cos nie tak bo co chwile mam sny z katastrofami samolotów
4
Jovic juz zaczyna gadać "Na biało"
0
@Xavi6:) Numery nie graja więc jaka to róznica
0
@Colon Oni maja Guardiole wiec nie muszą za duzo kupować ;)
0
@Momalsino Lepiej nie za dużo stresu
0
Otwieramy Flaszki !!!
1
@VamosRakieta jeszcze ;)
0
@BarcaInfo Jak będzie Fichado to z racji że to piatek nie omieszkam tego uczcić co najmniej jednym drinkiem ;)
4
Z Valverde to raczej nie za dużo
0
@Katalończyk 99 A skąd wiesz :d ?? Znasz mnie
0
@Ghandi Nie przyjdzie nie stać nas