0

@konrad1661 Spróbuj zmniejszyc rozdzielczość

0

Czy kiedykolwiek rozlosowano tak grupy LM zeby Real i Barca grały tego samego dnia ?

0

@Fabik87 ktos tu chyba mocno uderzył się w głowe

7

Równie dobrze zamiast tego zdjecia mogłaby tu być qpa

2

@Chakalaka no i bażanty

0

@Jacull Karma wróciła

0

@BigShaq Też odpusciłem w tym roku i chyba nie załuje

1

@BigShaq Indyk z ryżem + surówka z czerwonej kapusty

0

@Messibestplayerintheworld przeciez nastepny mecz jest z Eibar ,a zawieszenie jest na 1 mecz zgadza się ?

1

Takie teksty przy 4-0 dobry jest

1

Może nie taki zły ten Suarez jak go malują ??

0

Lubie gościa ale nie potrzebnie kłapie jęzorem za dużo z tego co pamiętam trenerzy "młodzieżówki" zawsze byli lekko z boku i nie wtrącali się w sprawy pierwszego zespołu

0

@Buba13 Spoko do 11 roku i tak się załapie

0

Co zatkal nam ryje to fest

1

Griezmann biedny krząta sie na tej lewej jak pies we mgle

0

Nie wyjdziemy grupy to, jest coraz bardziej realne

1

Nawet gdyby jakimś cudem jutro zwolnili Valdka to i tak niema kim go zastąpić, co przyjdzie Lopetegui ?

0

Ładnie nas Inter pojedzie u siebie

0

Juz chyba wolałbym Mourinho na ławce

0

Griezmann zagubiony strasznie

0

@kiper09 to mozna jeszcze bardziej

0

@Chwytliwy pamiętaj "La Rambla prawdę ci powie " xd

0

@Rewolucja123 Suarez ława Messi na środek Dembele na bok , o ile zagra

0

Problem Dualshock 4 - wciskam R2 a postać idzie do przodu , Pad do wyje...a czy da sie coś z tym zrobić ?

0

A kiedy te wybory ??

0

@martin86 Korzystam działają

0

A najlepsze że przed samym zakupem Dembele Mbappe oferował się Barcelonie ale wiadomo nasze dzbany były madrzejsze i wybrały "lepiej"

0

Lidl czy Biedronka ?

0

@MadafakinGuy Ja w sumie też nie ;)

3

Rozumiem że tych co niema katują Fifke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?