Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konrad1661 Spróbuj zmniejszyc rozdzielczość
0
Czy kiedykolwiek rozlosowano tak grupy LM zeby Real i Barca grały tego samego dnia ?
0
@Fabik87 ktos tu chyba mocno uderzył się w głowe
7
Równie dobrze zamiast tego zdjecia mogłaby tu być qpa
2
@Chakalaka no i bażanty
0
@Jacull Karma wróciła
0
@BigShaq Też odpusciłem w tym roku i chyba nie załuje
1
@BigShaq Indyk z ryżem + surówka z czerwonej kapusty
0
@Messibestplayerintheworld przeciez nastepny mecz jest z Eibar ,a zawieszenie jest na 1 mecz zgadza się ?
1
Takie teksty przy 4-0 dobry jest
1
Może nie taki zły ten Suarez jak go malują ??
0
Lubie gościa ale nie potrzebnie kłapie jęzorem za dużo z tego co pamiętam trenerzy "młodzieżówki" zawsze byli lekko z boku i nie wtrącali się w sprawy pierwszego zespołu
0
@Buba13 Spoko do 11 roku i tak się załapie
0
Co zatkal nam ryje to fest
1
Griezmann biedny krząta sie na tej lewej jak pies we mgle
0
Nie wyjdziemy grupy to, jest coraz bardziej realne
1
Nawet gdyby jakimś cudem jutro zwolnili Valdka to i tak niema kim go zastąpić, co przyjdzie Lopetegui ?
0
Ładnie nas Inter pojedzie u siebie
0
Juz chyba wolałbym Mourinho na ławce
0
Griezmann zagubiony strasznie
0
@kiper09 to mozna jeszcze bardziej
0
@Chwytliwy pamiętaj "La Rambla prawdę ci powie " xd
0
@Rewolucja123 Suarez ława Messi na środek Dembele na bok , o ile zagra
0
Problem Dualshock 4 - wciskam R2 a postać idzie do przodu , Pad do wyje...a czy da sie coś z tym zrobić ?
0
A kiedy te wybory ??
0
@martin86 Korzystam działają
0
A najlepsze że przed samym zakupem Dembele Mbappe oferował się Barcelonie ale wiadomo nasze dzbany były madrzejsze i wybrały "lepiej"
0
Lidl czy Biedronka ?
0
@MadafakinGuy Ja w sumie też nie ;)
3
Rozumiem że tych co niema katują Fifke