3

Przykre to że dwa najdroższe trasfery Dembele i Coutinho okazały się klapą (chcociaz jesli chodzi o Cou to mysle ze wina trenera)

0

@Terrored Acha

2

Ciekawe ile razy w ciągu każdego dnia na La Rambli pada słowo "Neymar" .. :d

1

@MarioVeB! Po co sie spinasz , pamiętam tylko ze jakis człowiek z zarządu tez mowil ze Ney zostanie na 100 %

1

O Neymarze tez tak mówili

0

Na szczęście zagra Neymar :xd

6

Siema panowie miłego dziona wszystkim :)

0

I to by był na tyle ,na dziś przynajmniej

1

@Ramos9248 Bardziej w jakims charytatywnym meczu

65

Troche za szybko żeby pisac "Nowy Valverde" ,"Jedna jaskólka wiosny nie czyni "

1

Neymar może byc a nie musi, to co pokazuje Rafinha na początku sezonu to jestem w szoku byle by tylko kontuzje go omijały

0

Neymarowi juz podziękujemy ,brawo!!

1

Najlepszym naszym transferem bedzie Rafinha na tą chwile

1

Rafinha strzeli brame a potem go sprzedadzą lub wypożyczą ,(sorry taki mamy zarząd )

0

@jacob345 bo Valverde na ławce ;)

1

Nie przyjdzie , wypożyczenie Coutinho było błędem

2

Już go nie chce, żałosny jest ten gwiazdorek

8

Ostatnie zdanie "Domaga się" to chyba jakis żart

2

#BarcaInfo dzwoń w końcu do tego Romero juz 15" po 14

3

Dobra juz jestem dawać mnie to Fichado xD

0

@jakubkuba07 bo za 100 lat nie będzie czym (Amazonia)

0

@kuz Te transfery nic nie dadzą skoro trener ten sam co rok temu

0

Ktoś wie kiedy ten stary dziad odejdzie z Realu ?

2

Chyba jednak aż tak bardzo nie chce do tej Barcy

2

@norbi77 Jeśli ktoś sądzi że zwierzęta nie mają uczuć jest dla mnie idiotą

0

Co myślicie o nowym NFS Heat ? Fajnie to wygląda póki co ciekawe tylko jaki model jazdy będzie

0

@AlwaysBlaugrana Niestety ale takiego mamy trenera

4

A kij w tego Neymara lepiej rozejrzeć sie za nowym trenerem a nie zawracac se du..e tym gwiazdorem

14

@NeroTFP Co za Ku....ą trzeba być , ścierwa nie ludzie

6

Ten gosć to "Kpina"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?