1

@barcelonaLM tej druzynie potrzebny jest inny trener tylko tyle

2

@The Game 10 przecież Rakitic zostaje , a wiesz kto jest trenerem ;)

0

@BarcaInfo Jakos trzeba się pocieszać :xd

7

Noc marzenie Barca wygrywa po czym konferencja Valverde "Moja misja w Bracelonie dobiegła końca" i można pić do rana xd

0

@BigShaq co ty gadasz nasze na przyszły sezon wymiatają xd

3

Otwieram flache będzie łatwiej cieszyć się z  wygranej i zapomnieć ze za tydzień finał LM

0

@plutonio to w sumie zagral troche mniej niz Coutinho a pokazał wiecej

18

Vamos !!!     Ale    #Valverdeout       

1

@matirix20 Suarez swoje juz zrobil i nikt mu tego nie ujmuje ale jego czas juz dobiega końca

6

Osobiscie wolałbym zeby to Velverde zagrał ostatni mecz a nie Malcom

0

@Barcamoja nie przegramy

0

Podobno Isco do City ,jeśli  transfer dojdzie do skutku to w City będzie grał pierwsze skrzypce nie to co w Realu

0

@Dariochampion10  Jeśli możesz to ogarnij sobie lek na recepte nazywa sie bodajże "Structum" na bank pomoże

19

No nic trzeba sie przemęczyć z Valdkiem jeszcze z rok (mam nadzieje że nie dłużej ) i czekać na Xaviego

0

Czekam bardziej niż na 500 +

3

Pomarzyć zawsze można

45

Pomyłką to jest Valverde a nie Coutinho

0

Odpadnięcie z LM nie powoduje zwolnienia ale majac 3-0 po pierwszym meczu i odpadniecie juz powinno

4

No i h... bombki strzelił

1

No i dobra

0

Niestety ale ten Osobnik dalej będzie prowadził FCB w przyszłym sezonie

21

Skończy sie tak że nabijemy Valencie z 4:0 i Valdek znów będzie super

0

Pep pokazał moc już na poczatku sprzedając Ronaldinho i nie widział w składzie Eto'o

0

Nie dzięki

0

I raczej inny Prezydent bo z tym zarządem było mu raczej nie po drodze

5

Ciekawe czy ktos przeczyta całość xD

0

A może Lopetegui :xd

1

No co racja to racja problem w tym że Suarez na ta chwile czuje się nietykalny bo niema godnego konkurenta

0

Dokładnie raz można wybaczyć to co zrobili za drugim razem jest niewybaczalne !

1

Guardiola i Barca to para idealna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?