Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM tej druzynie potrzebny jest inny trener tylko tyle
2
@The Game 10 przecież Rakitic zostaje , a wiesz kto jest trenerem ;)
0
@BarcaInfo Jakos trzeba się pocieszać :xd
7
Noc marzenie Barca wygrywa po czym konferencja Valverde "Moja misja w Bracelonie dobiegła końca" i można pić do rana xd
0
@BigShaq co ty gadasz nasze na przyszły sezon wymiatają xd
3
Otwieram flache będzie łatwiej cieszyć się z wygranej i zapomnieć ze za tydzień finał LM
0
@plutonio to w sumie zagral troche mniej niz Coutinho a pokazał wiecej
18
Vamos !!! Ale #Valverdeout
1
@matirix20 Suarez swoje juz zrobil i nikt mu tego nie ujmuje ale jego czas juz dobiega końca
6
Osobiscie wolałbym zeby to Velverde zagrał ostatni mecz a nie Malcom
0
@Barcamoja nie przegramy
0
Podobno Isco do City ,jeśli transfer dojdzie do skutku to w City będzie grał pierwsze skrzypce nie to co w Realu
0
@Dariochampion10 Jeśli możesz to ogarnij sobie lek na recepte nazywa sie bodajże "Structum" na bank pomoże
19
No nic trzeba sie przemęczyć z Valdkiem jeszcze z rok (mam nadzieje że nie dłużej ) i czekać na Xaviego
0
Czekam bardziej niż na 500 +
3
Pomarzyć zawsze można
45
Pomyłką to jest Valverde a nie Coutinho
0
Odpadnięcie z LM nie powoduje zwolnienia ale majac 3-0 po pierwszym meczu i odpadniecie juz powinno
4
No i h... bombki strzelił
1
No i dobra
0
Niestety ale ten Osobnik dalej będzie prowadził FCB w przyszłym sezonie
21
Skończy sie tak że nabijemy Valencie z 4:0 i Valdek znów będzie super
0
Pep pokazał moc już na poczatku sprzedając Ronaldinho i nie widział w składzie Eto'o
0
Nie dzięki
0
I raczej inny Prezydent bo z tym zarządem było mu raczej nie po drodze
5
Ciekawe czy ktos przeczyta całość xD
0
A może Lopetegui :xd
1
No co racja to racja problem w tym że Suarez na ta chwile czuje się nietykalny bo niema godnego konkurenta
0
Dokładnie raz można wybaczyć to co zrobili za drugim razem jest niewybaczalne !
1
Guardiola i Barca to para idealna