Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boje sie tylko ze problemem ze sprzedażą Suareza będzie taki że Messi bedzie go chciał w zespole
0
Ehhh szkoda Ajaxu a miał być fajny finał
0
Bo Valverde
1
Juz jest
0
Valverde..... i cyk ławeczka i Rakitic w pierwszym składzie
4
Przez ten wczorajszy mecz niewiem czemu ale mam dosyć piłki nożnej na jakiś czas ☹
1
Wczoraj przed meczem szukałem dla siebie nowej koszulki FcB na finał, juz nie szukam zostane przy starych
0
Niema wcale
40
Gdyby wszyscy zagrali wczoraj jak Vidal wynik byłby odwrotny
0
Nie zdziwie sie jak zacznie sie zastanawiać nad odejsciem do Guardioli
1
Ojj oby to była prawda
1
a Pep niby z jakimi gwiazdami pracował zanim zdobył 6 tytułów w 1 sezonie
1
A ja wam mówie że Valdek w przyszłym sezonie dalej będzie prowadził FCB wydaje mi się że tylko Messi mógłby wywrzeć na Bartomeu jego zwolnienie
0
Mysle że Leo bardzo by chciał ponownie pracować z Guardiolą to z nim osiągnął najwiecej indywidualnie i druzynowo
0
Mam dokładnie to samo choc to pewnie kwestia czasu "Czas leczy rany" a te sa dość głębokie w zeszłym sezonie pomyslałem ok zdarza się ,w tym roku napewno do tego nie dopuszczą ,a oni znowu zrobili to samo i to boli najbardziej
7
Erick Ten Hag jak oglądam jego Ajax to widze Barce Guardioli
0
Erik ten Hag.. najbardziej chciałbym tego pana patrząc na gre Ajaxu czuje sie jakbym ogladał Barce Guardioli
1
Czy wyniki tej ankiety zostaną przedstawione Bartomeu ?
1
mów mi tak jeszcze ;)
0
Jedyna co mogłoby mi dziś poprawic humor to dymisja Valdka
3
Ależ oni mi popsuli dzień dosłownie nic mi się nie chce
0
Redakcja chyba tez w załamce bo żadnych newsów nie widać
3
Połowa nie mogła spać ze mną włącznie
0
Filmik kiedy Messi przed sezonem mówił że zrobią wszystko aby wygrać LM Velverde powinien im włączyć w przerwie w szatni
0
nie wygramy ale awansujemy
0
Gó...o bedzie nie finał
2
I pomyśleć że mniej wiecej rok temu o tej porze cała La Rambla kibicowała Liverpoolowi :d
0
PL sobie odpuść dobrze ci radze
0
Masakra to juz 10 Lat
5
O Malcomie pewnie zapomniał