Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba nie oglądał wczorajszego meczu :)
21
Mozliwe że ma jeszcze jakieś o których sam nie wie :)
1
Dobre kino ten mecz :)
0
USA ??
0
Messi to jest jednak przeGość !
0
Widzieliście newsy sportowe np na Onecie ? praktycznie niema zdania w którym niema wyrazu "Piątek"
0
Milik to jednak potrafi spie.... setke
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A ja sie pytam czemu na gali nie było "Magika Benzemy"
0
Nie byłem ale wszędzie piszą że gniot
0
Mamuśki ,Kac Vegas
0
A niektórzy i tak powiedzą że Marcelo najlepszy na LO
2
Ok wyjde ale wróce
0
Mecz z Sevilla gdzies w PL TV ??
6
I tak jeszcze dla poprawy chumoru przy poniedziałku :)
"Z uznaniem o aktualnej formie Benzemy wypowiadają się jego koledzy z drużyny. - On pokazuje, że jest najlepszą "9" na świecie. Bardzo nam pomaga w grze, strzela gole i pracuje dla ekipy. Możliwość grania z nim to coś cudownego - mówi Lucas Vazquez."
54
"Czarodziej Karim " I nawet przy poniedziałku można sie uśmiać :)
0
Powiem ci wódka ! walnij ze dwa kielony ale nie popijaj od razu tak żeby alko wypaliło bakterie zawsze działa ;) jeśli nie to woda z solą choć ostatnio widzialem jest jakis lek do płukania na bazie soli
0
I tak prawdopodobnie nastepny turniej międzynarodowy bedzie ostatnim dla Loewa
0
Ehhh fajnie by było ciachnąć Real i zgasić i cha zapał na CDR
1
Jedyne co mnie martwi to że mamy niby taką mocną ławke a chłopaki nie potrafią wygrać zadnego meczu , chociaż z drugiej strony brak zgrania też robi swoje
0
Cillesen gdyby nie siedział u nas na ławie byłby w TOP 10 na świecie
0
I Git
0
Ale dołączy latem czy teraz ???
0
Dla mnie troche to nie fajne że dwóch tak młodych i klasowych piłkarzy musi rywalizować ze sobą o miejsce w składzie
4
A niektórzy i tak napiszą że Marcelo to najlepszy LO na świecie Alba mistrz ,Messi po swojemu
0
O ho "Jak trwoga to do Boga "
48
Girona farciarze xd ;)
0
Zapomniałeś o Coutinho
0
Jutro pewnie nas wywalą , a szkoda bo liczyłem na "Zgwałcenie"Realu w finale
0
4-0 i można spać spokojnie ??