0

Chyba nie oglądał wczorajszego meczu :)

21

Mozliwe że ma jeszcze jakieś o których sam nie wie :)

1

Dobre kino ten mecz :)

0

USA ??

0

Messi to jest jednak przeGość !

0

Widzieliście newsy sportowe np na Onecie ? praktycznie niema zdania w którym niema wyrazu "Piątek"

0

Milik to jednak potrafi spie.... setke

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A ja sie pytam czemu na gali nie było "Magika Benzemy"

0

Nie byłem ale wszędzie piszą że gniot

0

Mamuśki ,Kac Vegas

0

A niektórzy i tak powiedzą że Marcelo najlepszy na LO

2

Ok wyjde ale wróce

0

Mecz z Sevilla gdzies w PL TV ??

6

I tak jeszcze dla poprawy chumoru przy poniedziałku :)
"Z uznaniem o aktualnej formie Benzemy wypowiadają się jego koledzy z drużyny. - On pokazuje, że jest najlepszą "9" na świecie. Bardzo nam pomaga w grze, strzela gole i pracuje dla ekipy. Możliwość grania z nim to coś cudownego - mówi Lucas Vazquez."

54

"Czarodziej Karim " I nawet przy poniedziałku można sie uśmiać :)

0

Powiem ci wódka ! walnij ze dwa kielony ale nie popijaj od razu tak żeby alko wypaliło bakterie zawsze działa ;) jeśli nie to woda z solą choć ostatnio widzialem jest jakis lek do płukania na bazie soli

0

I tak prawdopodobnie nastepny turniej międzynarodowy bedzie ostatnim dla Loewa

0

Ehhh fajnie by było ciachnąć Real i zgasić i cha zapał na CDR

1

Jedyne co mnie martwi to że mamy niby taką mocną ławke a chłopaki nie potrafią wygrać zadnego meczu , chociaż z drugiej strony brak zgrania też robi swoje

0

Cillesen gdyby nie siedział u nas na ławie byłby w TOP 10 na świecie

0

I Git

0

Ale dołączy latem czy teraz ???

0

Dla mnie troche to nie fajne że dwóch tak młodych i klasowych piłkarzy musi rywalizować ze sobą o miejsce w składzie

4

A niektórzy i tak napiszą że Marcelo to najlepszy LO na świecie Alba mistrz ,Messi po swojemu

0

O ho "Jak trwoga to do Boga "

48

Girona farciarze xd ;)

0

Zapomniałeś o Coutinho

0

Jutro pewnie nas wywalą , a szkoda bo liczyłem na "Zgwałcenie"Realu w finale

0

4-0 i można spać spokojnie ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?