Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Proponuje nie pompować balonika tylko robic swoje początek znakomity ale sezon długi
2
Dziękujemy Pozamiatał nasz "Niewypał transferowy"
1
Ja tez uważam że Polsat to nic strasznego nadawca jak każdy inny ,NC+ też juz nie raz wydymało swoich odbiorców jeśli chodzi o prawa do transmisji meczy , a juz eleven w tym sezonie zrobił to wybitnie
0
słuszna opcja, jeszcze popatrzył bym na cos z Edifier ale musisz trochę dołożyć jeśli chodzi o komputerówki to uważam ze właśnie Edifiery są najlepsze
0
co prawda to prawda ale GD na pewno przegram ;)
0
tez miałem tylko 17 i rozegrałem ten tryb ale jakos w 19 nie wyobrażam sobie grania w koszulce białych
0
do 500 zł to tylko Soundbar ale nie wiem czy w takiej cenie to będzie cos dobrego
0
ktos pisał na dole że o 19 ma być
0
Messi I Busquets wyszli na idiotów w tej chwili
0
Uff mozna jechać na Transmission :d :)
1
Neymar płakał jak to czytał....ze śmiechu.
0
Oj tam przecie będziesz mógł oglądać Polske ;)
1
Większe zdziwko będę miał jak Bale rozegra sezon bez kontuzji
0
Jakieś tapety na wrzesień ??
0
Co jak co ale swego czasu szanowałem "Grosika" naprawde dawał dużo reprezentacji niestety na mistrzostwach turbo padło i został tylko grosik , a komentarz na twiterze pogrązył go całkowicie
0
nie wydaje mnie się
0
Ale Messi do każdego meczu zazwyczaj podchodzi tak samo CR natomiast najbardziej "spina się" na LM bo te rozgrywki ogląda cały świat z Januszami i Grażynami tej dyscypliny włącznie
0
Hehe pamiętam" Van Bombel " ;)
11
Bo CR wie że LM to najbardziej medialne rozgrywki i za to zgarnia sie nagrody indywidualne a to akurat w jego przypadku najważniejsze
1
Huntera chyba sobie odpuszcze nie mógłbym grac dla Realu ;)
0
13 września demo fifa 19 (nieoficjalnie)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tego co oglądałem za czasów Guardioli nigdy się nie zapomni czekanie na każdy mecz było jak kara
0
Barca Martino grała efektowniej
0
Malcom wygląda jak Kanye West :xd
0
Od tego jest Suarez
10
Co jak co ale Dembuś dzis jak dla mnie Top 1
2
Dziękuje Bogu że mogłem oglądać Barcelone Guardioli to było cos przepieknego kwintesencja futbolu niestety ta Barca juz tego niema ale i tak zawsze będę kochał ten klub.Amen
2
Dembe znowu na lewej WTF Velverde
0
Myślałem że mecz o 22 a tu jeszcze 15 min :///