1

Proponuje nie pompować balonika tylko robic swoje początek znakomity ale sezon długi

2

Dziękujemy Pozamiatał nasz "Niewypał transferowy"

1

Ja tez uważam że Polsat to nic strasznego nadawca jak każdy inny ,NC+ też juz nie raz wydymało swoich odbiorców jeśli chodzi o prawa do transmisji meczy , a juz eleven w tym sezonie zrobił to wybitnie

0

słuszna opcja, jeszcze popatrzył bym na cos z Edifier ale musisz trochę dołożyć jeśli chodzi o komputerówki to uważam ze właśnie Edifiery są najlepsze

0

co prawda to prawda ale GD na pewno przegram ;)

0

tez miałem tylko 17 i rozegrałem ten tryb ale jakos w 19 nie wyobrażam sobie grania w koszulce białych

0

do 500 zł to tylko Soundbar ale nie wiem czy w takiej cenie to będzie cos dobrego

0

ktos pisał na dole że o 19 ma być

0

Messi I Busquets wyszli na idiotów w tej chwili

0

Uff mozna jechać na Transmission :d :)

1

Neymar płakał jak to czytał....ze śmiechu.

0

Oj tam przecie będziesz mógł oglądać Polske ;)

1

Większe zdziwko będę miał jak Bale rozegra sezon bez kontuzji

0

Jakieś tapety na wrzesień ??

0

Co jak co ale swego czasu szanowałem "Grosika" naprawde dawał dużo reprezentacji niestety na mistrzostwach turbo padło i został tylko grosik , a komentarz na twiterze pogrązył go całkowicie

0

nie wydaje mnie się

0

Ale Messi do każdego meczu zazwyczaj podchodzi tak samo CR natomiast najbardziej "spina się" na LM bo te rozgrywki ogląda cały świat z Januszami i Grażynami tej dyscypliny włącznie

0

Hehe pamiętam" Van Bombel " ;)

11

Bo CR wie że LM to najbardziej medialne rozgrywki i za to zgarnia sie nagrody indywidualne a to akurat w jego przypadku najważniejsze

1

Huntera chyba sobie odpuszcze nie mógłbym grac dla Realu ;)

0

13 września demo fifa 19 (nieoficjalnie)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tego co oglądałem za czasów Guardioli nigdy się nie zapomni czekanie na każdy mecz było jak kara

0

Barca Martino grała efektowniej

0

Malcom wygląda jak Kanye West :xd

0

Od tego jest Suarez

10

Co jak co ale Dembuś dzis jak dla mnie Top 1

2

Dziękuje Bogu że mogłem oglądać Barcelone Guardioli to było cos przepieknego kwintesencja futbolu niestety ta Barca juz tego niema ale i tak zawsze będę kochał ten klub.Amen

2

Dembe znowu na lewej WTF Velverde

0

Myślałem że mecz o 22 a tu jeszcze 15 min :///

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?