Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niema Messiego i od razu nas przycisnęli
0
Co jak co ale po zejściu Piłkarskiego Boga Sevilla rzuci się do ataku
29
ehhh oglądanie bez Messiego to juz nie to samo
0
Chciałbym zoabczyć miłą dla oka gre i zwyciestwo oczywiście
0
i z wzajemnością
1
Velverde OUT
0
Mógłbym to oglądać bez przerwy a i tak za każdym razem mam ciary
4
Dziekuje Bogu że było mi dane żyć w erze tej druzyny nie zapomnę ich gry do końca Życia
1
Pan podeśle linka jak będzie ;)
3
O stary tym komentarzem się zbłaźniłeś
3
W sumie to 3 bo Pique w tej formie to niekoniecznie
0
ehhh myślałem że trafi do nas
0
Dokładnie ten zespól był poprostu perfekcyjny a oglądanie ich to było po prostu coś pięknego na każdy mecz czekało się jak na seans kinowy dobrego filmu
0
Lenglet za Laporte
0
Isco
0
Ja tam uważam że zawsze grał przekonująco
0
Obawiam się że z Velverde na ławce trenerskiej może być mu cieżko zdobyć ZP w 2019
1
Wierzysz w Boga czy w kościół bo z tego co piszesz to chyba bardziej w to drugie
1
Popieram ale kto za niego? bo słabo z kims konkretnym
1
Uff dobrze że zostawił Suareza najlepszego na boisku
0
Na bank Suarez zostanie na boisku
3
i Mongolskiego Suareza
0
Ciężko sie to pisze ale Suarez to niestety cień samego siebie to co wyprawia te gośc od bodajże pół roku to poprostu dramat załuje że sprzedaliśmy Paco bo na ta chwile to chyba i on jest lepszy od Luisa
27
Jak dla mnie Semedo to nr 1 na prawej
0
Jak seks spoko to jeździłbymm ;)
0
Suarez niezły janusz
1
Fajny Avatar ;)
0
"Xavi" od początku będzie dobrze ! ;) Vamos !
0
"Xavi" od początku , będzie dobrze ;) Vamos !
1
Dobrze że "Xavi" od początku ;) Vamos !