Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele po tej stronie gra jak Coutinho
0
Niestety to że piłkarze z tych pozycji są najlepsi w meczu świadczy o naszej postawie
1
Patrząc na ten mecz to gol z karnego zbytnio nie cieszy
1
Męczymy się z tym Valladolid jak z jakimś Realem ;)
0
przyzwyczajaj się, przecież przedłużył ;)
2
Na tą chwile Xavi to jednak wielka zagadka ale jestem jak najbardziej za
1
Każdy kibic Barcelony powinien to oglądnąć
https://www.barcelona-hd.org/2018/12/take-ball-pass-ball.html
2
Ehh czyli "Take the Ball ,Pass the Ball"trzeba będzie oglądać częściej niż myślałem żeby zobaczyć magie
1
Co do gościa mam mieszane uczucia tyle w temacie , po nim mam nadzieje że już Xavi
0
Po cichu liczyłem że przejmie Argentyne :/
0
" Znów się nas boją" heheszki Marki
1
Tytuł dzbana kolejki otrzymuje E. Velverde oraz L. Suarez
0
Co autobus teraz postawili
0
Coś jakby zaczeli biegać
2
Pierwsza połowa niczym nasza Ekstraklasa
0
Niema Alby to i póki co Messiego też nie widać :/
0
ok ok zaraz po Marcu ;)
0
Semedo to najlepszy transfer ostatnich lat jeśli chodzi o stosunek "Ceny do jakości"
1
Największa porazka tego meczu to Suarez
3
Lepsze to niż podac do Suareza
0
Druga polow zdecydowanie nasza ale ta bramka Realu na wyjeździe troche straszy
1
Casemiro to chyba syn A.Dudy
0
Co jak co ale strzał Suareza szedl pięknie
0
Oj Valdek pewnie zły
0
Na szczęście ogladam na Bein
1
Mam nadzieję że jak wejdzie Messi to odzyje Alba i Suarez
0
Zważywszy na to ze drugi mecz mamy na treningowym to może sie tak skończyć
29
Gramy tak słabo ze Real wygląda dobrze
1
Suarez przez większość meczu bedzi grał piach po czym jednym wykończeniem zamknie wszystkim usta
0
Póki co Semedo najlepszy na boisku