0

Dembele po tej stronie gra jak Coutinho

0

Niestety to że piłkarze z tych pozycji są najlepsi w meczu świadczy o naszej postawie

1

Patrząc na ten mecz to gol z karnego zbytnio nie cieszy

1

Męczymy się z tym Valladolid jak z jakimś Realem ;)

0

przyzwyczajaj się, przecież przedłużył ;)

2

Na tą chwile Xavi to jednak wielka zagadka ale jestem jak najbardziej za

1

Każdy kibic Barcelony powinien to oglądnąć
https://www.barcelona-hd.org/2018/12/take-ball-pass-ball.html

2

Ehh czyli "Take the Ball ,Pass the Ball"trzeba będzie oglądać częściej niż myślałem żeby zobaczyć magie

1

Co do gościa mam mieszane uczucia tyle w temacie , po nim mam nadzieje że już Xavi

0

Po cichu liczyłem że przejmie Argentyne :/

0

" Znów się nas boją" heheszki Marki

1

Tytuł dzbana kolejki otrzymuje E. Velverde oraz L. Suarez

0

Co autobus teraz postawili

0

Coś jakby zaczeli biegać

2

Pierwsza połowa niczym nasza Ekstraklasa

0

Niema Alby to i póki co Messiego też nie widać :/

0

ok ok zaraz po Marcu ;)

0

Semedo to najlepszy transfer ostatnich lat jeśli chodzi o stosunek "Ceny do jakości"

1

Największa porazka tego meczu to Suarez

3

Lepsze to niż podac do Suareza

0

Druga polow zdecydowanie nasza ale ta bramka Realu na wyjeździe troche straszy

1

Casemiro to chyba syn A.Dudy

0

Co jak co ale strzał Suareza szedl pięknie

0

Oj Valdek pewnie zły

0

Na szczęście ogladam na Bein

1

Mam nadzieję że jak wejdzie Messi to odzyje Alba i Suarez

0

Zważywszy na to ze drugi mecz mamy na treningowym to może sie tak skończyć

29

Gramy tak słabo ze Real wygląda dobrze

1

Suarez przez większość meczu bedzi grał piach po czym jednym wykończeniem zamknie wszystkim usta

0

Póki co Semedo najlepszy na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?