Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Erenesto dawaj mnie tu tego Malcoma
0
Łysy z Brazzers zaczyna już niedowidzieć
0
WTF Dembele
0
Jak parze na nos Velvrde to chyba jet tam zimniej niz u nas w PL
11
Guradiola zdecydowanie się zgadzam ale Zidane powinien się zamienić miejscami z Kloppem
42
Moim zdaniem w kwestii Malcoma Velverde pokazuje brak profesjonalizmu Malcom nawet nie był w stanie pokazać co potrafi EV nawet nie daje mu na to szansy
0
Oczywiście "Real" ,a nie real czeski błąd
0
Na ten moment to LM moze wygrac nawet real w zeszłym sezonie o tej porze tez dostawali co drugi mecz a wiemy jak sie skończyło Lm to inna bajka
0
Tylko ciężko znależć kogos konkretnego na LO
9
Ten moment dzis kiedy przywitanie w pracy "Piąteczka" nabiera innego znaczenia :)
0
Lepiej dla Modricia niż CR
1
Halloween w realu xD
10
Czekaj czekaj jak to było w zeszłym roku " Spieprzyliście nam święta "? xd w tym roku Real ma halloween na żywo :)
0
Kurłaaa kiedyś to było
0
I tak przegrają ;)
2
Moja żona ma to przed soba też jej nie zadzroszcze jak sobie przypomne jaki to stres
0
"Xavi" dalej w mega formie
3
Rozgrzewają się w 58 więc pewnie zmiana gdzieś w 85
2
Rafinha zmień się sam bo trener nie potrafi
0
Alez to wymancypowal Lenget ????
1
Pytanko ile jeszcze zostało nam meczarni z tym panem na zdjęciu ?
1
Z tą obroną napewno
0
Ciekawe czy nasz "Super trener" wpuści Vidala i Malcoma na pierwszy mecz PK
0
Z Malcomem włącznie zero szacunku dla piłkarzy
0
Czyżby el Pistolero powrócił ??
0
Hiszpański lekarz, dr Gonzalez, w Onda Cero: jeśli doszło tylko do przeprostu łokcia, Messi zagra w El Clasico; jeśli łokieć jest zwichnięty lub zostały uszkodzone więzadła, wówczas niemożliwe jest to, by zagrał
0
Zapomniałeś kto jest naszym trenerem ??
1
Sytuacje są niestety brak skuteczności
1
A ty mózg
2
Suarez dalej dramat pora na zmiane "9"