0

Erenesto dawaj mnie tu tego Malcoma

0

Łysy z Brazzers zaczyna już niedowidzieć

0

WTF Dembele

0

Jak parze na nos Velvrde to chyba jet tam zimniej niz u nas w PL

11

Guradiola zdecydowanie się zgadzam ale Zidane powinien się zamienić miejscami z Kloppem

42

Moim zdaniem w kwestii Malcoma Velverde pokazuje brak profesjonalizmu Malcom nawet nie był w stanie pokazać co potrafi EV nawet nie daje mu na to szansy

0

Oczywiście "Real" ,a nie real czeski błąd

0

Na ten moment to LM moze wygrac nawet real w zeszłym sezonie o tej porze tez dostawali co drugi mecz a wiemy jak sie skończyło Lm to inna bajka

0

Tylko ciężko znależć kogos konkretnego na LO

9

Ten moment dzis kiedy przywitanie w pracy "Piąteczka" nabiera innego znaczenia :)

0

Lepiej dla Modricia niż CR

1

Halloween w realu xD

10

Czekaj czekaj jak to było w zeszłym roku " Spieprzyliście nam święta "? xd w tym roku Real ma halloween na żywo :)

0

Kurłaaa kiedyś to było

0

I tak przegrają ;)

2

Moja żona ma to przed soba też jej nie zadzroszcze jak sobie przypomne jaki to stres

0

"Xavi" dalej w mega formie

3

Rozgrzewają się w 58 więc pewnie zmiana gdzieś w 85

2

Rafinha zmień się sam bo trener nie potrafi

0

Alez to wymancypowal Lenget ????

1

Pytanko ile jeszcze zostało nam meczarni z tym panem na zdjęciu ?

1

Z tą obroną napewno

0

Ciekawe czy nasz "Super trener" wpuści Vidala i Malcoma na pierwszy mecz PK

0

Z Malcomem włącznie zero szacunku dla piłkarzy

0

Czyżby el Pistolero powrócił ??

0

Hiszpański lekarz, dr Gonzalez, w Onda Cero: jeśli doszło tylko do przeprostu łokcia, Messi zagra w El Clasico; jeśli łokieć jest zwichnięty lub zostały uszkodzone więzadła, wówczas niemożliwe jest to, by zagrał

0

Zapomniałeś kto jest naszym trenerem ??

1

Sytuacje są niestety brak skuteczności

1

A ty mózg

2

Suarez dalej dramat pora na zmiane "9"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?