Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na skocznie z nimi !
0
Anita Włodarczyk daje Polsce 7 złoto !!
0
5 kolejek max 10 i Bale znowu będzie kontuzjowany kto wtedy zabiera te buty ? mam przeczucie ze największą gwiazda w Realu będze w tym sezonie Isco
2
Za rok kończył mu się kontrakt którego nie chciał przedłużyć więc ostatni moment kiedy mozna było na nim cokolwiek zarobić
0
Zaczyna mi sie podobać nasz skład jest Moc
0
W tym sezonie w la Liga ma być VAR ??
12
Przekocur na PO moim zdaniem lepszy niż S.Roberto
0
Podczas mundialu na tvp sport .pl była taka opcja
2
mobile.de
4
Dziś o 22:45 tvp sport będzie powtórka meczu
0
Andrzej wysuwa sie na prowadzenie xD
0
Ten Superpuchar to jakas niezła szopka w tym roku lepiej od razu przyznac go nam i bedzie spokój ;) a tak ogółem jak w zeszłym roku na SP było El Clasico to szal medialny trwał juz miesiąc przed
16
1 kapitanem powinien być Pique i nikt inny
0
Eleven mam ale kto wie jak to teraz bedzie :/
0
Elegancko wszyscy w domku do spania a ja przed Tv :)
0
Ja też najbrdziej czekam na Thiago
0
Ciekawe czy Messi w tym sezonie odda karne Rakiticowi ja jestem za :)
0
Nie tylko ty ja również uważam że potrzeba nam rasowej 9 na Suareza pod koniec sezonu juz patrzeć sie nie dało , ale Suarez to Suarez mam nadzieje ze ten sezon będzie w jego wykonaniu lepszy
0
A Dembele to poleciał do USA ??
0
Powiedz to Velverde
0
A co on jest K... Ronaldo
0
Piąteczka to juz nie pierwszy raz kiedy te daty mi się niestety pokrywają
0
Tylko nie to 28.10 Transmission Day :(
2
Troche sie u uśmiałem
2
To chyba najszybciej przeprowadzony transfer w historii FCB i do tego dobry transfer
0
Malcolm bedzie poprostu zmiennikiem Dembele i uważam że to dobra opcja
0
Wydaje mi sie że Fake
5
Z Suarezem w ataku i tak leżymy ostatni jego sezon to porażka o MŚ nie wspomne
0
Chyba DNA Ramosa ;)