0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na skocznie z nimi !

0

Anita Włodarczyk daje Polsce 7 złoto !!

0

5 kolejek max 10 i Bale znowu będzie kontuzjowany kto wtedy zabiera te buty ? mam przeczucie ze największą gwiazda w Realu będze w tym sezonie Isco

2

Za rok kończył mu się kontrakt którego nie chciał przedłużyć więc ostatni moment kiedy mozna było na nim cokolwiek zarobić

0

Zaczyna mi sie podobać nasz skład jest Moc

0

W tym sezonie w la Liga ma być VAR ??

12

Przekocur na PO moim zdaniem lepszy niż S.Roberto

0

Podczas mundialu na tvp sport .pl była taka opcja

2

mobile.de

4

Dziś o 22:45 tvp sport będzie powtórka meczu

0

Andrzej wysuwa sie na prowadzenie xD

0

Ten Superpuchar to jakas niezła szopka w tym roku lepiej od razu przyznac go nam i bedzie spokój ;) a tak ogółem jak w zeszłym roku na SP było El Clasico to szal medialny trwał juz miesiąc przed

16

1 kapitanem powinien być Pique i nikt inny

0

Eleven mam ale kto wie jak to teraz bedzie :/

0

Elegancko wszyscy w domku do spania a ja przed Tv :)

0

Ja też najbrdziej czekam na Thiago

0

Ciekawe czy Messi w tym sezonie odda karne Rakiticowi ja jestem za :)

0

Nie tylko ty ja również uważam że potrzeba nam rasowej 9 na Suareza pod koniec sezonu juz patrzeć sie nie dało , ale Suarez to Suarez mam nadzieje ze ten sezon będzie w jego wykonaniu lepszy

0

A Dembele to poleciał do USA ??

0

Powiedz to Velverde

0

A co on jest K... Ronaldo

0

Piąteczka to juz nie pierwszy raz kiedy te daty mi się niestety pokrywają

0

Tylko nie to 28.10 Transmission Day :(

2

Troche sie u uśmiałem

2

To chyba najszybciej przeprowadzony transfer w historii FCB i do tego dobry transfer

0

Malcolm bedzie poprostu zmiennikiem Dembele i uważam że to dobra opcja

0

Wydaje mi sie że Fake

5

Z Suarezem w ataku i tak leżymy ostatni jego sezon to porażka o MŚ nie wspomne

0

Chyba DNA Ramosa ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?