Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co przymierzył nie mam pytań!
0
A moim zdaniem CR poprostu sobie tak to zaplanował że zepnie się na mundialu on jest chory na punkcie ZP a to właśnie mundial może mu ją zapewnić
0
Niestety ale z takim Suarezem to chyba za daleko nie zajdziemy
0
0
Kiedys nas nie wyrzucili z jakis pucharów czasem ?? Chyba że to Liverpool był wtedy
1
Gorzej że Eriksen też pewnie nie przyjdzie
1
spoko Jest dokładnie jak pisza koledzy ja też kupiłem niby tylko dla Fify , a z czasem zacząłem grać w inne fajne tytuły
3
zobacz jaki zrobił sie przez to chaos i bajzel
1
Jak nie Eriksen to dawać Thiago i juz
2
Teraz jest dostepna pełna wersja przez tydzień od 9 do 15.06 mozna grac za free
0
To następne wybory dopiero 2021 ?? Osiwieje do tego czasu
0
Wczoraj odpałiem darmowe demo Fifa 18 i w sumie ciesze się że nie zakupiłem 18 jak dla mnie porażka piłkarze ruszaja sie jak wóz z węglem w porównaniu do 17 mam nadzieje że 19 bedzie troche szybsza bo ta juz zakupie napewno
0
Pakował się zapewne
0
Kiedy Perez (Rydzyk) kończy prezydenture w Realu
0
Deja Vu ......
7
Dawać mnie tu Eriksena jak Antek nie chce
0
To dzisiaj jest jakiś mecz
0
To sie nazywa "Oszukać przeznaczenie " :d
0
To my mamy prezydenta ??
0
S8 osobiście mam i polecam
8
Ja mam nadzieje że Polska.
0
Jeśli Suarez bedzie dalej grał jak gra to Griezmann jest nam potrzebny i to bardzo
3
Wszystko spoko ale Costa jako główny napadzior?, jakoś tego nie widze
2
Bez przesady konkurentami dla Cou raczej nie będą ale zmiennikami owszem
0
WTF masakra !!!
2
O ho Lech Poznań mu się włączył
0
Drybling i przyęcie piłki dwie gorączki Suareza
0
Czyli to twoja sprawka , chciałeś zdążyć na mecz ;)
2
Co Pie...li głupoty że aż głowa boli
3
Jeśli chodzi o niego to mysle że jest to możliwy scenariusz