4

Co przymierzył nie mam pytań!

0

A moim zdaniem CR poprostu sobie tak to zaplanował że zepnie się na mundialu on jest chory na punkcie ZP a to właśnie mundial może mu ją zapewnić

0

Niestety ale z takim Suarezem to chyba za daleko nie zajdziemy

0

0

Kiedys nas nie wyrzucili z jakis pucharów czasem ?? Chyba że to Liverpool był wtedy

1

Gorzej że Eriksen też pewnie nie przyjdzie

1

spoko Jest dokładnie jak pisza koledzy ja też kupiłem niby tylko dla Fify , a z czasem zacząłem grać w inne fajne tytuły

3

zobacz jaki zrobił sie przez to chaos i bajzel

1

Jak nie Eriksen to dawać Thiago i juz

2

Teraz jest dostepna pełna wersja przez tydzień od 9 do 15.06 mozna grac za free

0

To następne wybory dopiero 2021 ?? Osiwieje do tego czasu

0

Wczoraj odpałiem darmowe demo Fifa 18 i w sumie ciesze się że nie zakupiłem 18 jak dla mnie porażka piłkarze ruszaja sie jak wóz z węglem w porównaniu do 17 mam nadzieje że 19 bedzie troche szybsza bo ta juz zakupie napewno

0

Pakował się zapewne

0

Kiedy Perez (Rydzyk) kończy prezydenture w Realu

0

Deja Vu ......

7

Dawać mnie tu Eriksena jak Antek nie chce

0

To dzisiaj jest jakiś mecz

0

To sie nazywa "Oszukać przeznaczenie " :d

0

To my mamy prezydenta ??

0

S8 osobiście mam i polecam

8

Ja mam nadzieje że Polska.

0

Jeśli Suarez bedzie dalej grał jak gra to Griezmann jest nam potrzebny i to bardzo

3

Wszystko spoko ale Costa jako główny napadzior?, jakoś tego nie widze

2

Bez przesady konkurentami dla Cou raczej nie będą ale zmiennikami owszem

0

WTF masakra !!!

2

O ho Lech Poznań mu się włączył

0

Drybling i przyęcie piłki dwie gorączki Suareza

0

Czyli to twoja sprawka , chciałeś zdążyć na mecz ;)

2

Co Pie...li głupoty że aż głowa boli

3

Jeśli chodzi o niego to mysle że jest to możliwy scenariusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?