Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nagroda praktycznie została przyznana we wtorek
23
Ale słabo gramy Real wczoraj już wygrywał w 3 minucie :d
0
I zapwne tak będzie
0
Oj tam u nas Suarez też tak klei ;)
0
Jak patrze na tabele to chyba w Madrycie ;)
0
Wind River. Na przeklętej ziemi
0
Od czasu chyba Txiki Begiristaina nie mieliśmy dobrego dyrektora sportowego niestety
0
A ten dalej swoje
0
Też mi się wydaje że za duże dochody przynosi dlatego też sądze że 19 też wyjdzie
0
Będzie w końcu Fifa 19 ? Czy tylko update 18 ma ktoś jakieś info ?
2
Masakra dwa tygodnie bez meczu FCB jak żyć ? :/ dobrze że chociaż jest Fifa, no i Polske można pooglądać
1
Mistrzostwo też ;)
2
Zdejmując Dembele praktycznie prawe skrzydło ie istniało
3
Zszedł Dembele i nasz atak zwolnił
36
Z tej ankiety trzeba wykreślić Real i Rome bo już zaklepane pewnie ;)
1
Czekam na tapete z dzisiejszą oprawą była mega !!
0
A ja chce Real !!!!
3
Siatki od Messiego to nie wsytd ;)
0
Komentator chyba chce doprowadzić kibiców Realu do szału :d
1
To jest to czego zadzroszcze kibicom w Europie, chłopak z szalikiem Chelsea pośród kibiców Barcelony kiedy tak będzie w PL ?
7
Bark Umtitiego niepokoi :/
0
Jeśli chodzi o Messiego to mają Zdecydowanie !!!
9
Zachwyt nad Messim komentatorów jest taka sama jak TVP nad PiS :d
4
GOD SAVE THE KING LEO MESSI !!!!
0
Oprawą dla Leo zawstydzili CR i Real !!!
1
Mam nadzieje że po tym meczu Dembele na dłużej zagości w pierwszym składzie
2
Napewno nie Real :p
0
Tryplet owszem ale 6 chyba nikt nie zgarnął oprócz Barcy choć nie wiem czy nie Inter wtedy kiedy wygrał LM?
0
Az tak to u mnie niema ale też juz wiedza że Real wygra 3 raz LM pod rząd dlatego marzy mi sie teraz mecz z białymi w 1/4
1
Nie to żebym się czepiał ale to trzeba by skopiować i wkleić do "Notatnika"