0

Nagroda praktycznie została przyznana we wtorek

23

Ale słabo gramy Real wczoraj już wygrywał w 3 minucie :d

0

I zapwne tak będzie

0

Oj tam u nas Suarez też tak klei ;)

0

Jak patrze na tabele to chyba w Madrycie ;)

0

Wind River. Na przeklętej ziemi

0

Od czasu chyba Txiki Begiristaina nie mieliśmy dobrego dyrektora sportowego niestety

0

A ten dalej swoje

0

Też mi się wydaje że za duże dochody przynosi dlatego też sądze że 19 też wyjdzie

0

Będzie w końcu Fifa 19 ? Czy tylko update 18 ma ktoś jakieś info ?

2

Masakra dwa tygodnie bez meczu FCB jak żyć ? :/ dobrze że chociaż jest Fifa, no i Polske można pooglądać

1

Mistrzostwo też ;)

2

Zdejmując Dembele praktycznie prawe skrzydło ie istniało

3

Zszedł Dembele i nasz atak zwolnił

36

Z tej ankiety trzeba wykreślić Real i Rome bo już zaklepane pewnie ;)

1

Czekam na tapete z dzisiejszą oprawą była mega !!

0

A ja chce Real !!!!

3

Siatki od Messiego to nie wsytd ;)

0

Komentator chyba chce doprowadzić kibiców Realu do szału :d

1

To jest to czego zadzroszcze kibicom w Europie, chłopak z szalikiem Chelsea pośród kibiców Barcelony kiedy tak będzie w PL ?

7

Bark Umtitiego niepokoi :/

0

Jeśli chodzi o Messiego to mają Zdecydowanie !!!

9

Zachwyt nad Messim komentatorów jest taka sama jak TVP nad PiS :d

4

GOD SAVE THE KING LEO MESSI !!!!

0

Oprawą dla Leo zawstydzili CR i Real !!!

1

Mam nadzieje że po tym meczu Dembele na dłużej zagości w pierwszym składzie

2

Napewno nie Real :p

0

Tryplet owszem ale 6 chyba nikt nie zgarnął oprócz Barcy choć nie wiem czy nie Inter wtedy kiedy wygrał LM?

0

Az tak to u mnie niema ale też juz wiedza że Real wygra 3 raz LM pod rząd dlatego marzy mi sie teraz mecz z białymi w 1/4

1

Nie to żebym się czepiał ale to trzeba by skopiować i wkleić do "Notatnika"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?