Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może się myle ale Ernesto chyba za bardzo kombinuje z tym Coutinho raz lewa raz prawa
1
Ktoś wie gdzie jest fenomen Gomesa ? Lucho na niego stawiał choc grał piach , Velverde teraz to samo o co kaman ??
2
"Andrewno" ...xD wygrałeś
11
Z takimi wrzutkami to do Realu
1
To jakby spytać wolisz Real czy PSG i sam sobie odpowiedz
0
Zapomnij jak każdy z Realu ma zapewne klauzulę anty-Barca
0
Ja myślę że jednak w PL takich piłkarzy będzie coraz więcej za sprawą Bońka powstało troche szkółek piłkarskich, poziom szkoleń też jest wyższy myslę że w ciągu następnych 20 lat jeszcze będziemy mieli piłkarza pokroju Lewego
6
ekino
4
Ktoś już zwalniał Coutinho ? bo chwile mnie nie było xD
0
Bo na lewym miał być Cou :/
0
Chciałbym być młody ;)
17
I najgorsze jest to że pewnie zmieni Vidala i znowu pójdzie na prawą :/
2
Komentarz usunięty
0
Cou teraz z lewej ?
0
Przypomina trochę historie Savioli
11
Na szczęście jest jeszcze Atletico z nowym pięknym stadionem
1
Franciszek Smuda
0
Taką Barce chce się ogladać cały czas ,następny meczyk w niedziele tak szybko a zarazem długo
6
A najgorsze że za tydzień znowu nasi jada do tej morodowni
0
Niewiem sam dlaczego Semedo jak dla mnie zjada go technicznie i nie tylko
0
Barcelono poprosze "BYĆ"
5
http://memy-pilkarskie.pl/img/22154/pozegnania-w-barcelonie-i-realu/
2
Mam nadzieje że to nasz kolejny trener ;)
0
Obawiam się niestety że jego koniec jest bliski bardziej niż kiedykolwiek
0
Dla mnie to śmieszne ;)
5
Espanyol to nie aż takie ogórki no może ew takie gruntowe :d
0
Wszystko zależy jaki będzie wynik ok 70 min
0
Dobre pytanie ??
21
"Koledzy przegłosują, kto zostanie czwartym kapitanem. Gerard Pique mógłby pełnić tę funkcję, ale robi to też bez opaski".
Jakie prawdziwe .:)
0
Ja tam sie ożeniłem, a dwa lata póżniej dostałem od żony PS4 na urodziny :)