0

Może się myle ale Ernesto chyba za bardzo kombinuje z tym Coutinho raz lewa raz prawa

1

Ktoś wie gdzie jest fenomen Gomesa ? Lucho na niego stawiał choc grał piach , Velverde teraz to samo o co kaman ??

2

"Andrewno" ...xD wygrałeś

11

Z takimi wrzutkami to do Realu

1

To jakby spytać wolisz Real czy PSG i sam sobie odpowiedz

0

Zapomnij jak każdy z Realu ma zapewne klauzulę anty-Barca

0

Ja myślę że jednak w PL takich piłkarzy będzie coraz więcej za sprawą Bońka powstało troche szkółek piłkarskich, poziom szkoleń też jest wyższy myslę że w ciągu następnych 20 lat jeszcze będziemy mieli piłkarza pokroju Lewego

6

ekino

4

Ktoś już zwalniał Coutinho ? bo chwile mnie nie było xD

0

Bo na lewym miał być Cou :/

0

Chciałbym być młody ;)

17

I najgorsze jest to że pewnie zmieni Vidala i znowu pójdzie na prawą :/

2

Komentarz usunięty

0

Cou teraz z lewej ?

0

Przypomina trochę historie Savioli

11

Na szczęście jest jeszcze Atletico z nowym pięknym stadionem

1

Franciszek Smuda

0

Taką Barce chce się ogladać cały czas ,następny meczyk w niedziele tak szybko a zarazem długo

6

A najgorsze że za tydzień znowu nasi jada do tej morodowni

0

Niewiem sam dlaczego Semedo jak dla mnie zjada go technicznie i nie tylko

0

Barcelono poprosze "BYĆ"

2

Mam nadzieje że to nasz kolejny trener ;)

0

Obawiam się niestety że jego koniec jest bliski bardziej niż kiedykolwiek

0

Dla mnie to śmieszne ;)

5

Espanyol to nie aż takie ogórki no może ew takie gruntowe :d

0

Wszystko zależy jaki będzie wynik ok 70 min

0

Dobre pytanie ??

21

"Koledzy przegłosują, kto zostanie czwartym kapitanem. Gerard Pique mógłby pełnić tę funkcję, ale robi to też bez opaski".
Jakie prawdziwe .:)

0

Ja tam sie ożeniłem, a dwa lata póżniej dostałem od żony PS4 na urodziny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?