3

Póki siedzi tam Perez nic się nie zmieni podejrzewam że gość jest tak wpływowym człowiekiem że w obecnej piłce jest w stanie załatwić wszystko

0

Jak będą karne to jednak szkoda że nie gra ;)

0

A to niby dlaczego Juve chyba jednak na nią liczy

3

Jak to w ogóle teraz wygląda ? bo wole nie patrzeć

0

Tak

0

Dawać 4 i po Realu !!!!!!

5

O Ja je....e to się może im udać

0

Dokładnie przy 4 bramce to już pozamiatane ale jakoś niestety w to nie wierze

1

Ja tak samo chyba pozstaje nam czekac na Xaviego

0

No dobra to jeśli nie Velverde to kto? jest ktoś taki na rynku co przywróci nam blask ??

22

Brak zmian ,brak wiary w Dembele

0

Dokładnie to jest poprostu idealne połączenie , jak wódeczka i ogórki ;)

0

No tutaj się zgodze porażka z takim zespołem jak Roma nie powinna mieć miejsca

0

To w takim razie po co czerpać radość z wygranych meczy ligowych skoro na końcu i tak najważniejsza jest LM

1

Ok Real pewnie wygra LM wcale nie uważam że będzie to jakis mega wyczyn odpuscić praktycznie całą jesień po to żeby na wiosne walczyć tylko w LM , mam wrażenie że dla niektórych Lm to jedyne cenne trofeum w sezonie reszta się nie liczy a to jednak żeby wygrac lige trzeba trzymac forme przez większość sezonu

0

To chyba też

2

Przegrywamy ten mecz nie przez trenera lecz przez lekceważenie Romy po 4-1 mysleli że już jest po dwumeczu

0

Oczy też

1

Perez posma...... ,a nie sorry

0

Fianł LM ......Oby ;)

0

Te paski na murawie przy bramkach to słońce ??

1

Umtiti zamiast o podwyżke chyba gra na obniżke

0

Nawet jeśli przejdą to 6-1 nie przebiją ;)

1

W d...e mam ten szpaler już samo zdobycie mistrzostwa w meczu z białymi będzie dla nich upokorzeniem

0

I zapewne sie z tego cieszy że nie mieszka podobnie jak i Ja

0

Oglądam to chyba z 15 raz i wciąż mam łzy w oczach , to że było nam dane żyć w czasach tej drużyny to dar od życia

0

Jaki trener taka decyzja

0

Tylko najgorsze że zbliża się moment kiedy potrzebujemy najlepszej wersji Suareza

0

Ali Expres :d

2

A ja uważam że Messi powinien zagrać (jeśli oczywiście niema kontuzji ), mam wrażenie że zawsze jak nie zagra jeden dwa mecze to gubi rytm i zarazem forme

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?