Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Póki siedzi tam Perez nic się nie zmieni podejrzewam że gość jest tak wpływowym człowiekiem że w obecnej piłce jest w stanie załatwić wszystko
0
Jak będą karne to jednak szkoda że nie gra ;)
0
A to niby dlaczego Juve chyba jednak na nią liczy
3
Jak to w ogóle teraz wygląda ? bo wole nie patrzeć
0
Tak
0
Dawać 4 i po Realu !!!!!!
5
O Ja je....e to się może im udać
0
Dokładnie przy 4 bramce to już pozamiatane ale jakoś niestety w to nie wierze
1
Ja tak samo chyba pozstaje nam czekac na Xaviego
0
No dobra to jeśli nie Velverde to kto? jest ktoś taki na rynku co przywróci nam blask ??
22
Brak zmian ,brak wiary w Dembele
0
Dokładnie to jest poprostu idealne połączenie , jak wódeczka i ogórki ;)
0
No tutaj się zgodze porażka z takim zespołem jak Roma nie powinna mieć miejsca
0
To w takim razie po co czerpać radość z wygranych meczy ligowych skoro na końcu i tak najważniejsza jest LM
1
Ok Real pewnie wygra LM wcale nie uważam że będzie to jakis mega wyczyn odpuscić praktycznie całą jesień po to żeby na wiosne walczyć tylko w LM , mam wrażenie że dla niektórych Lm to jedyne cenne trofeum w sezonie reszta się nie liczy a to jednak żeby wygrac lige trzeba trzymac forme przez większość sezonu
0
To chyba też
2
Przegrywamy ten mecz nie przez trenera lecz przez lekceważenie Romy po 4-1 mysleli że już jest po dwumeczu
0
Oczy też
1
Perez posma...... ,a nie sorry
0
Fianł LM ......Oby ;)
0
Te paski na murawie przy bramkach to słońce ??
1
Umtiti zamiast o podwyżke chyba gra na obniżke
0
Nawet jeśli przejdą to 6-1 nie przebiją ;)
1
W d...e mam ten szpaler już samo zdobycie mistrzostwa w meczu z białymi będzie dla nich upokorzeniem
0
I zapewne sie z tego cieszy że nie mieszka podobnie jak i Ja
0
Oglądam to chyba z 15 raz i wciąż mam łzy w oczach , to że było nam dane żyć w czasach tej drużyny to dar od życia
0
Jaki trener taka decyzja
0
Tylko najgorsze że zbliża się moment kiedy potrzebujemy najlepszej wersji Suareza
0
Ali Expres :d
2
A ja uważam że Messi powinien zagrać (jeśli oczywiście niema kontuzji ), mam wrażenie że zawsze jak nie zagra jeden dwa mecze to gubi rytm i zarazem forme