0

To nie tylko w PL tak jest , tylko u nas piszą o tym co się dzieje u nas a ,kibole są wszędze Hiszpania ,Niemcy , Włochy itp

1

Właśnie poczułem sie stary bo oglądałem ten meczyk :/

0

Mam i Ja

0

Przekocur !! tyle w temacie

4

Chyba za Suareza, Demebe to mnie w to nie mieszaj

15

Mam wrażenie że jakby Messi był chociaż powołany to Levante miałoby pełniejsze gacie i by tak się nie spinali

0

Niestety Mina chyba też ale skutek odwrotny ;)

2

I Suarez

1

Jak patrze na Suareza to coraz bardziej chce przyjścia Griezmanna

2

Wie, chce Kasy i tyle

1

Oj czepiasz się prawdziwą legendą był J.Dudek pożegnany z honorami

0

Cały dzień na La Rambli nie przejdzie

0

8H w pracy czasem samoistnie

2

Mam nadzieje że nastanie kiedyś dzień gdy otworze na głównej onet lub wp i nie zobacze nigdzie nazwiska Lewandowski , nie to zebym go nie lubiał ale co za dużo to nie zdrowo

2

Zdziwisz się myśle że jeszcze nie teraz ale wkrótce napewno tam zagra

3

Co oznaczał wczorajszy napis z mozaiki Na Camp Nou??

0

Spektakl najnowszej generacji a sędziowanie jak za czasów panowania gen Franco

7

"Barcelona nie wygrała La Ligi dzięki sędziom. Zasłużyła na to i należy jej pogratulować. Potykaliśmy się, a Barcelona potrafiła to wykorzystać. Była bardziej zrównoważoną drużyną przez całe rozgrywki" - powiedział kapitan Sergio Ramos.

3

Jak na niego patrze na tym zdjęciu to mam wrażenie że sam nie wie co mówi

0

Sam się zastanawiam ,podziękuj Velverde

1

A którego?

12

Niestety przez to że gramy w 10 to Dembele już sobie pewnie nie pogra

5

Niema CR i niema Realu mam wrażenie

1

Fest zmiana magik za drewno

2

Dziś podobało mi się o dziwo zachowanie CR mam wrażenie że dziś był jakiś grzeczny

2

Co jak co ale nasi zachowują się jak Real Madryt

7

Mam nadzieje że Dembele też

17

Jak czytam twój login to widze że tez chciałbs być wielki ale jakoś nie idzie

0

I kolejny rok bez oglądania finału LM :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?