Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie tylko w PL tak jest , tylko u nas piszą o tym co się dzieje u nas a ,kibole są wszędze Hiszpania ,Niemcy , Włochy itp
1
Właśnie poczułem sie stary bo oglądałem ten meczyk :/
0
Mam i Ja
0
Przekocur !! tyle w temacie
4
Chyba za Suareza, Demebe to mnie w to nie mieszaj
15
Mam wrażenie że jakby Messi był chociaż powołany to Levante miałoby pełniejsze gacie i by tak się nie spinali
0
Niestety Mina chyba też ale skutek odwrotny ;)
2
I Suarez
1
Jak patrze na Suareza to coraz bardziej chce przyjścia Griezmanna
2
Wie, chce Kasy i tyle
1
Oj czepiasz się prawdziwą legendą był J.Dudek pożegnany z honorami
0
Cały dzień na La Rambli nie przejdzie
0
8H w pracy czasem samoistnie
2
Mam nadzieje że nastanie kiedyś dzień gdy otworze na głównej onet lub wp i nie zobacze nigdzie nazwiska Lewandowski , nie to zebym go nie lubiał ale co za dużo to nie zdrowo
2
Zdziwisz się myśle że jeszcze nie teraz ale wkrótce napewno tam zagra
3
Co oznaczał wczorajszy napis z mozaiki Na Camp Nou??
0
Spektakl najnowszej generacji a sędziowanie jak za czasów panowania gen Franco
7
"Barcelona nie wygrała La Ligi dzięki sędziom. Zasłużyła na to i należy jej pogratulować. Potykaliśmy się, a Barcelona potrafiła to wykorzystać. Była bardziej zrównoważoną drużyną przez całe rozgrywki" - powiedział kapitan Sergio Ramos.
3
Jak na niego patrze na tym zdjęciu to mam wrażenie że sam nie wie co mówi
0
Sam się zastanawiam ,podziękuj Velverde
1
A którego?
12
Niestety przez to że gramy w 10 to Dembele już sobie pewnie nie pogra
5
Niema CR i niema Realu mam wrażenie
1
Fest zmiana magik za drewno
2
Dziś podobało mi się o dziwo zachowanie CR mam wrażenie że dziś był jakiś grzeczny
2
Co jak co ale nasi zachowują się jak Real Madryt
7
Mam nadzieje że Dembele też
17
Jak czytam twój login to widze że tez chciałbs być wielki ale jakoś nie idzie
0
I kolejny rok bez oglądania finału LM :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika