3

Moim zdaniem powinien wyjść w pierwszej 11 żeby poczuł że staje się ważną częścią pierwszego zespołu

0

Kiedy Dembele zaczyna biegać to mam wrażenie że przebiera nogami bardzo podobnie co Cr7

70

Mam nadzieje że Demebele w środe w wyjściowej 11

1

Jak dla mnie Dembele wygląda mega oby tylko nie było tak że go sprzedamy za rok dwa a on odpali jeszcze bardziej za cztery, bo chłopak ma dopiero 20 lat a potencjał niesamowity

0

zwazywszy na to że gramy w 11 na 10 to mogliby cos jeszcze strzelić ;)

0

spoko ja nie z takich

1

Paulinho dramat wszystkie piłki na zwolnienie tempa

0

Najbardziej wierze w ostatnie zdanie tego newsa.

1

I to właśnie wydaje się najprawdziwsza opcja

0

O ho widzę że redakcji zależy na ilości komentarzy skoro wypuścili osobny artykuł

3

Z tym powrotem Neymara to raczej głupia plotka szybciej chce do do białych niż powrotu do nas (moje zdanie)

0

No dobra sorry nie wyraziłem się jasno wszyscy kibice Realu (a przynajmniej większość)

11

Co najlepsze że po wyeliminowaniu PSG juz wszyscy przewidują 3 LM dla Realu mam nadzieje że się przejadą obyśmy trafili na nich w 1/4

0

Na szybkie odpadnięcie City bym nie liczył

0

Jeszcze nie odpalił (a)

1

Jestem ciekaw co bierze dziennikarz tej gazety skoro wymyśla takie bzdety

2

Dokładnie zwłaszcza że Suarez nie dostaje do dzis choć potrafi je wykonywać

19

"Jeśli Gomes założyłby trykot Atletico przegralibyśmy 2-0" xD

0

(-) brak Dembele na boisku

0

Suarez prosi o kartke ;)

1

Zamiast Dembele pewnie zaraz wejdzie Paulinho

0

Mam wrażenie że dziś Atleti jest tak słabe moglibysmy wsadzic im 3 brameczki ae nie mam pojecia czemu nie przyspieszamy boje sie ze zrobia 1 akcje i będzie remis

0

Cou na prawej to nic dobrego

29

Wsparcie jest tylko Velverde sadza je na ławce (Dembele , Coutinho)

0

Nie byłem przyznam szczerze ale wierze ci

0

Cisza na tym stadionie jak na okręgówce

0

Suarez mało widoczny bo sie po prostu boi o kartonik ,

0

kosmos uderzył !!!!

0

Fajnie słychać róznice w dopingu na boiskach w Anglii, a tych w Hiszpani

0

Słusznie, też uważam że wystawienie Suareza to zła decyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?