Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Moim zdaniem powinien wyjść w pierwszej 11 żeby poczuł że staje się ważną częścią pierwszego zespołu
0
Kiedy Dembele zaczyna biegać to mam wrażenie że przebiera nogami bardzo podobnie co Cr7
70
Mam nadzieje że Demebele w środe w wyjściowej 11
1
Jak dla mnie Dembele wygląda mega oby tylko nie było tak że go sprzedamy za rok dwa a on odpali jeszcze bardziej za cztery, bo chłopak ma dopiero 20 lat a potencjał niesamowity
0
zwazywszy na to że gramy w 11 na 10 to mogliby cos jeszcze strzelić ;)
0
spoko ja nie z takich
1
Paulinho dramat wszystkie piłki na zwolnienie tempa
0
Najbardziej wierze w ostatnie zdanie tego newsa.
1
I to właśnie wydaje się najprawdziwsza opcja
0
O ho widzę że redakcji zależy na ilości komentarzy skoro wypuścili osobny artykuł
3
Z tym powrotem Neymara to raczej głupia plotka szybciej chce do do białych niż powrotu do nas (moje zdanie)
0
No dobra sorry nie wyraziłem się jasno wszyscy kibice Realu (a przynajmniej większość)
11
Co najlepsze że po wyeliminowaniu PSG juz wszyscy przewidują 3 LM dla Realu mam nadzieje że się przejadą obyśmy trafili na nich w 1/4
0
Na szybkie odpadnięcie City bym nie liczył
0
Jeszcze nie odpalił (a)
1
Jestem ciekaw co bierze dziennikarz tej gazety skoro wymyśla takie bzdety
2
Dokładnie zwłaszcza że Suarez nie dostaje do dzis choć potrafi je wykonywać
19
"Jeśli Gomes założyłby trykot Atletico przegralibyśmy 2-0" xD
0
(-) brak Dembele na boisku
0
Suarez prosi o kartke ;)
1
Zamiast Dembele pewnie zaraz wejdzie Paulinho
0
Mam wrażenie że dziś Atleti jest tak słabe moglibysmy wsadzic im 3 brameczki ae nie mam pojecia czemu nie przyspieszamy boje sie ze zrobia 1 akcje i będzie remis
0
Cou na prawej to nic dobrego
29
Wsparcie jest tylko Velverde sadza je na ławce (Dembele , Coutinho)
0
Nie byłem przyznam szczerze ale wierze ci
0
Cisza na tym stadionie jak na okręgówce
0
Suarez mało widoczny bo sie po prostu boi o kartonik ,
0
kosmos uderzył !!!!
0
Fajnie słychać róznice w dopingu na boiskach w Anglii, a tych w Hiszpani
0
Słusznie, też uważam że wystawienie Suareza to zła decyzja