0

Piękne aż sie łezka kręci

0

Z Polską :d ;)

0

Mają tez Dybale ale niestety nic dobrego z tego nie wynika

20

Priorytetem powinien byc kontrakt dla Umtitiego a nie Pique na niegu juz raczej zaden klub się nie rzuci tak jak na Samiego

0

Jaka to Tv online wpadła i została zlikwidowana ktoś wie ??

3

Dzień w którym Dembele i Coutinho wyjdą razem w podstawowym składzie będzie nie lada wydarzeniem

0

Można ale trzeba wiedzieć jak :d

0

Po ostatnich transferach ja tą wiare odzyskuje

0

Choć nie jestem jego fanem (a wręcz przeciwnie) też uważam że to jednak kwota optymalna i napewno znajdzie się ktos kto za niego tyle zapłaci , a nawet więcej

5

Ale trzeba doliczyc że Ronaldo ma jeszcze wartość medialną

0

Jak myślicie jaka jest obecna wartość Cr7? dla mnie na tą chwile nie jest wart więcej niż 70-80 mln

2

EE tam luzik Dembele ma dopiero 20 lat nie jeden chłopak w tym wieku gra w drugim zespole w swoim klubie

0

O ho to juz widze komentrze "Januszów" pod artykułami o kontuzji na Onetach, Wp itp jaki to interes zrobiła FCB

14

"Policja musiała interweniować podczas przylotu Ardy Turana na lotnisko w Stambule. Kibice chcieli przywitać nowego piłkarza Basaksehiru. Funkcjonariusza w ich kierunku użyli gazu łzawiącego".

0

wiem dlatego tam nie zaglądam :p

0

Ktoś sprawdzał "Notatnik" po golu Suareza :d ?

0

To się nazywa Pistolet !!!!

0

hehe coś w tym jest ;)

0

Nic dodać nic ująć

0

Jazddaaa!!!! Paulinho do zmiany ??

0

Deja Vu ?? :( :/

0

Takie rzeczy tylko na Anoeta

0

WTF ?? &???

2

Ciekawe czy zrobią szpaler na CN

0

No w tym roku na Anoeta to musimy wygrać nie widzę innej opcji

0

Oby nie zahamował Alby

3

Kto pisał że Semedo nie pasje do Barcelony ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dokładnie dziś magia wróciła na Camp Nou !! Joga Bonito :d

2

Dawać Dembele przy takim wyniku niech się ogrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?