Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękne aż sie łezka kręci
0
Z Polską :d ;)
0
Mają tez Dybale ale niestety nic dobrego z tego nie wynika
20
Priorytetem powinien byc kontrakt dla Umtitiego a nie Pique na niegu juz raczej zaden klub się nie rzuci tak jak na Samiego
0
Jaka to Tv online wpadła i została zlikwidowana ktoś wie ??
3
Dzień w którym Dembele i Coutinho wyjdą razem w podstawowym składzie będzie nie lada wydarzeniem
0
Można ale trzeba wiedzieć jak :d
0
Po ostatnich transferach ja tą wiare odzyskuje
0
Choć nie jestem jego fanem (a wręcz przeciwnie) też uważam że to jednak kwota optymalna i napewno znajdzie się ktos kto za niego tyle zapłaci , a nawet więcej
5
Ale trzeba doliczyc że Ronaldo ma jeszcze wartość medialną
0
Jak myślicie jaka jest obecna wartość Cr7? dla mnie na tą chwile nie jest wart więcej niż 70-80 mln
2
EE tam luzik Dembele ma dopiero 20 lat nie jeden chłopak w tym wieku gra w drugim zespole w swoim klubie
0
O ho to juz widze komentrze "Januszów" pod artykułami o kontuzji na Onetach, Wp itp jaki to interes zrobiła FCB
14
"Policja musiała interweniować podczas przylotu Ardy Turana na lotnisko w Stambule. Kibice chcieli przywitać nowego piłkarza Basaksehiru. Funkcjonariusza w ich kierunku użyli gazu łzawiącego".
0
wiem dlatego tam nie zaglądam :p
0
Ktoś sprawdzał "Notatnik" po golu Suareza :d ?
0
To się nazywa Pistolet !!!!
0
hehe coś w tym jest ;)
0
Nic dodać nic ująć
0
Jazddaaa!!!! Paulinho do zmiany ??
0
Deja Vu ?? :( :/
0
Takie rzeczy tylko na Anoeta
0
WTF ?? &???
2
Ciekawe czy zrobią szpaler na CN
0
No w tym roku na Anoeta to musimy wygrać nie widzę innej opcji
0
Oby nie zahamował Alby
3
Kto pisał że Semedo nie pasje do Barcelony ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dokładnie dziś magia wróciła na Camp Nou !! Joga Bonito :d
2
Dawać Dembele przy takim wyniku niech się ogrywa