Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Może być remis i będę zadowolony
0
Coutinho?? ..??
0
Czułem że właśnie tak to będzie wyglądać
0
FCBarca.com ale wy mnie zaimponowaliscie teraz normalnie :)
1
Będzie remis też będzie dobrze przynajmniej dla nas ;)
0
To ile jest wart Cr jak ma 32 :d
1
Jak barwnie ;) hahah
0
No to fakt ale czasem aż ciężko się na to patrzy
0
Oby utrzymał forme jak z wczoraj nie mniej jednak trening z przyjęcia piłki wskazany ;)
0
No i Git !!! Brawo
1
Mam wrażenie że ta przewaga którą mamy w tabeli powoduje że gramy jak gramy, bez zbytniego zangażowania bo w głowach siedzi im że jak przegramy to nic się nie stanie Coutinho + Dembele potrzebni od zaraz
0
Przecież on sam w głebi duszy wie że dostał tą nagrode niezasłużenie więc teraz wymyśla jakieś bajki o rywalizacji z Messim
6
"Por Que" ????
22
za trudny charakter ma LE na tyle gwiazdeczek moim zdaniem
0
"Pomyliłeś się" i tu powinno się dodać "Mam nadzieję że nie celowo "
6
Jak Andrzej odejdzie to chyba jakas fiesta na FCBARCA się szykuje :d
19
Jedna z niewielu dobrych decyzji zarządu sprzedaż Bravo i postawienie na Ter Stegena bramkarz na lata !
0
A który Ronaldo ?? Oh wait ...
3
Nie siedzi na ławce bo jeszcze kontuzje może złapać ;)
0
Neymar na tę chwile ma " Właściciela" i to on zdecyduje czy w ogóle , i za ile go sprzedać póki ma kontrakt niema nic do gadania to nie Hiszpania że sam się wykupuje
0
Przedłużanie umów powinno się zacząć właśnie od tych najmłodszych Sergi , Umtiti Rafinha itp. bo to własnie oni są najbardziej smakowitym kąskiem dla innych
0
Odpowiedzią na tytuł Newsa jest , "Ma w składzie Messiego"
0
Griezman IN Suarez OUT niestety przykre ale prawdziwe
0
Dobrze że u białych teraz meczyk z Las Palmas nabiją ich z 3-0 i stwiedzą że wszystko jest ok ;)
0
Szkoda że dopiero 59'
3
Swoje zrobił dla FCB powinien mieć godne pożegnanie
12
Neymar też przytomnie Sp...olił ;)
0
Ja kończe pierwszą ;)
8
Jeśli teraz stracilibyśmy S. Roberto to byłaby to strata co najmniej na miare Thiago
12
Roberto zawodnik meczu