6

To fakt petarde w nogach mają

0

Jak wróci Laporta to może

1

To co Bartek teraz klauzula 300 mln i za rok PSG nam go zabiera ??

0

Rafione W samo sedno

0

są dwie możliwości :d

9

Bartek powinien "wylecieć" ale na zbity pysk

0

Może i tak ale żaden z nich nie kłamie :)

0

Ciężko sie przegląda tą prase u nas bajzel brak transferów i strach przed losowaniem ,a w Madrycie radość i pewność siebie ehh ale jeszcze wrócimy byle nie z Bartomeu za sterami

4

W tej francuskiej lidze to i Douglas by odpalił

2

Piłka nożna na świecie schodzi na psy żygac sie chce wszędzie tylko kasa kasa

1

Albo Eriksena :(

1

Chciałbym w to uwierzyc ale to Bartomeu

1

Oby Messi w Barcelonie też sie nie skończył

0

To chyba nieuniknione w przyszłym roku 50-80-100 mln to bedzie standard , i zaczyna się to robić nie fajne bo bedą wygrywac tylko najbogatsi czas sie przerzucić na Ekstraklase :)

1

Wykoszą Barce jak Szyszko puszcze :p

0

Ostatnie zdanie trafione idealnie

0

zauważ że rynek się zmienił i kwoty 50-80-100 Mln za niedługo będa na porządku dziennym

0

To okienko transferowe zapamiętam na długo normalnie scenariusz na komedie Oscarową

0

sie okaże , kwestia godzin

0

Akurat tutaj nie uważam żeby nasz super zarząd zawinił przed 15 lipca zapewne nikt nie myślał o sprowadzeniu Seriego

0

Powiem ci że odkąd do nas przyszedł nigdy mu nie ufałem gość jest mega cwaniaczkiem i też sie nie zdziwie jak zagra u białych

0

Też mi news ...

2

Kibicuje FCB od 98 r i tak już zostanie na zawsze Visca El Barca !!!!

3

Ile można jeszcze ciągnąć to badziewie

0

Iniesta to raczej będzie Xavi z przed ostatniego lub ostatniego sezonu w FCB

0

Jeśli przyjdzie Coutinho w co raczej wątpie to może być mu ciężko

0

Też jestem za Rakitić na ławke Iniesta na zmiany

0

No dobra to jak przyjdzie Seri to jak widzicie środek ??

0

Mimo wszystko mam nadzieje że gość coś pokaże i da niektórym pstryczka w nos , przynajmniej chciałbym żeby tak było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?