Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To fakt petarde w nogach mają
0
Jak wróci Laporta to może
1
To co Bartek teraz klauzula 300 mln i za rok PSG nam go zabiera ??
0
Rafione W samo sedno
0
są dwie możliwości :d
9
Bartek powinien "wylecieć" ale na zbity pysk
0
Może i tak ale żaden z nich nie kłamie :)
0
Ciężko sie przegląda tą prase u nas bajzel brak transferów i strach przed losowaniem ,a w Madrycie radość i pewność siebie ehh ale jeszcze wrócimy byle nie z Bartomeu za sterami
4
W tej francuskiej lidze to i Douglas by odpalił
2
Piłka nożna na świecie schodzi na psy żygac sie chce wszędzie tylko kasa kasa
1
Albo Eriksena :(
1
Chciałbym w to uwierzyc ale to Bartomeu
1
Oby Messi w Barcelonie też sie nie skończył
0
To chyba nieuniknione w przyszłym roku 50-80-100 mln to bedzie standard , i zaczyna się to robić nie fajne bo bedą wygrywac tylko najbogatsi czas sie przerzucić na Ekstraklase :)
1
Wykoszą Barce jak Szyszko puszcze :p
0
Ostatnie zdanie trafione idealnie
0
zauważ że rynek się zmienił i kwoty 50-80-100 Mln za niedługo będa na porządku dziennym
0
To okienko transferowe zapamiętam na długo normalnie scenariusz na komedie Oscarową
0
sie okaże , kwestia godzin
0
Akurat tutaj nie uważam żeby nasz super zarząd zawinił przed 15 lipca zapewne nikt nie myślał o sprowadzeniu Seriego
0
Powiem ci że odkąd do nas przyszedł nigdy mu nie ufałem gość jest mega cwaniaczkiem i też sie nie zdziwie jak zagra u białych
0
Też mi news ...
2
Kibicuje FCB od 98 r i tak już zostanie na zawsze Visca El Barca !!!!
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/paulinho-na-camp-nou-czyli-malowanie-trupa/kl7ygc
3
Ile można jeszcze ciągnąć to badziewie
0
Iniesta to raczej będzie Xavi z przed ostatniego lub ostatniego sezonu w FCB
0
Jeśli przyjdzie Coutinho w co raczej wątpie to może być mu ciężko
0
Też jestem za Rakitić na ławke Iniesta na zmiany
0
No dobra to jak przyjdzie Seri to jak widzicie środek ??
0
Mimo wszystko mam nadzieje że gość coś pokaże i da niektórym pstryczka w nos , przynajmniej chciałbym żeby tak było