0

Największy błąd zespołu to to że Pique nie jest kapitanem

1

Skoro Arda zagrał dzis źle po kontuzji to co zagrał Bale w niedziele ??

2

Obyś miał racje :d

0

Zidane zawsze kamienna twarz ,generalnie nie lubiałem go za to jako piłkarza gość który nigdy prawie się nie uśmiecha

0

Atletico ,jedyny sensowny klub z Madrytu , zawsze z szacunkiem do rywala, nie to co te białe miernoty

0

Pewnie dlatego że to zawodnik RM dokonał faulu

15

Jaaazzzzzdaaaa!!!!!! To jest on Bóg Leo!!!!
Idę się kochać z żoną!!!!!!!! Veb!!!!

0

Do 94 min jeszcze sporo czasu niestety

1

Oby nie zmienił Bale'a ;-)

2

Mam podobnie :-)

1

Obawiam się że ja pierwsi stracimy bramkę to będziemy w czarnej d...

0

nie rozśmieszaj mnie

0

racja w niedziele ;)

0

Kibicuje Barcelonie od 97 więc pamiętam piękne czasy i te bardzo smutne więc przeżyje i teraz

1

Myśle że jednak Velverde a potem Xavi i mi się takie rozwiązanie podoba

3

To co ? jeszcze tylko baty w niedziele, zgarniamy PK i po sezonie.. pora czekać na lepsze czasy VeB !

0

Trafi jeśli nie w półfinale to w finale

0

Nie wygra.

3

Oby to Juve wygrało tegoroczną LM życze im tego z całego serca

0

Ja tam się pożegnałem już tydzień temu

4

Jak strzelimy jedną to będzie dobrze

0

0

Suarez tym pokładaniem się na rywala jest czasami irytujący

14

Czytając niektóre komentarze mam wrażenie że nikt nie oglądał ostatnich meczy Barcy, wiem że wiara czyni cuda ale ja dziś w cud niestety nie wierze ,mam nadzieje tylko że godnie pożegnamy się z tegoroczna edycją LM

0

Jedno jest prawie pewne jeśli eliminujesz Barce wygrywasz LM ;)

0

nie misiu kolorowy nie chodzi o real, chodzi o całokształt piłki osobiście mam to gdzieś czy real przejdzie czy nie

4

Osobiście uważam że gole strzelone na wyjeździe liczą sie podwójnie to lipna zasada powinien byc ogólny wynik dwumeczu i byłoby git

0

najbardziej trafny kom wg mnie

0

Myślę że następnym trenerem po tym wybranym teraz będzie Xavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?