Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Największy błąd zespołu to to że Pique nie jest kapitanem
1
Skoro Arda zagrał dzis źle po kontuzji to co zagrał Bale w niedziele ??
2
Obyś miał racje :d
0
Zidane zawsze kamienna twarz ,generalnie nie lubiałem go za to jako piłkarza gość który nigdy prawie się nie uśmiecha
0
Atletico ,jedyny sensowny klub z Madrytu , zawsze z szacunkiem do rywala, nie to co te białe miernoty
0
Pewnie dlatego że to zawodnik RM dokonał faulu
15
Jaaazzzzzdaaaa!!!!!! To jest on Bóg Leo!!!!
Idę się kochać z żoną!!!!!!!! Veb!!!!
0
Do 94 min jeszcze sporo czasu niestety
1
Oby nie zmienił Bale'a ;-)
2
Mam podobnie :-)
1
Obawiam się że ja pierwsi stracimy bramkę to będziemy w czarnej d...
0
nie rozśmieszaj mnie
0
racja w niedziele ;)
0
Kibicuje Barcelonie od 97 więc pamiętam piękne czasy i te bardzo smutne więc przeżyje i teraz
1
Myśle że jednak Velverde a potem Xavi i mi się takie rozwiązanie podoba
3
To co ? jeszcze tylko baty w niedziele, zgarniamy PK i po sezonie.. pora czekać na lepsze czasy VeB !
0
Trafi jeśli nie w półfinale to w finale
0
Nie wygra.
3
Oby to Juve wygrało tegoroczną LM życze im tego z całego serca
0
Ja tam się pożegnałem już tydzień temu
4
Jak strzelimy jedną to będzie dobrze
0
0
Suarez tym pokładaniem się na rywala jest czasami irytujący
0
http://www.sport247.live/en/player/58f7211cdad27280829798/2/115/58f7b088ae4f6/FCBarcelona-JuventusFC/768/432
14
Czytając niektóre komentarze mam wrażenie że nikt nie oglądał ostatnich meczy Barcy, wiem że wiara czyni cuda ale ja dziś w cud niestety nie wierze ,mam nadzieje tylko że godnie pożegnamy się z tegoroczna edycją LM
0
Jedno jest prawie pewne jeśli eliminujesz Barce wygrywasz LM ;)
0
nie misiu kolorowy nie chodzi o real, chodzi o całokształt piłki osobiście mam to gdzieś czy real przejdzie czy nie
4
Osobiście uważam że gole strzelone na wyjeździe liczą sie podwójnie to lipna zasada powinien byc ogólny wynik dwumeczu i byłoby git
0
najbardziej trafny kom wg mnie
0
Myślę że następnym trenerem po tym wybranym teraz będzie Xavi