1

Żenada to mało powiedziane

0

Ten zarząd potrafi zaskoczyć tylko negatywnie

1

Jak maja robić takie transfery to już lepiej niech nie robią ich wcale

2

Jest jeszcze jeden problem Messi wiecznie grał nie będzie a opuscił nas gość który miał byc jego następcą i może tak byc ze za pare lat będzie jeszcze gorzej

0

Przewiduje pełny stadion na prezentacji ;)

0

Osobiście ja też uważam że na tą chwile niema lepszego kandydata niż Laporta

0

Nie mniej jednak to Laporta wyprowadził klub na sam szczyt to od niego zaczęła sie dominacja Barcy

0

Kogo widzicie jako ewenetualnego następce Bartomeu ? Laporta wróć ??

0

o kurde na grubo chca wjechać

1

Jeśli nie kupimy obu tych panów lub chociaż jednego to przewiduje że nie wyjdziemy nawet z grupy LM, po tym co wczoraj zobaczylismy jest to bardzo prawdopodobne

1

Ktos wie czy będzie transmisja z prezentacji ? tego nie mozna przegapić

0

A my 40mln za 29 letniego Paulinho masakra

0

zażenowanie było jak sędziowie ukradli nam metr piłki w bramce razem z mistrzostwem

0

Narazie strzela tylko Barca :d:d:d ;)

0

Po tym sezonie będzie jak w 2002... wróci Laporta wrócą trofea xD

0

składem napewno

1

mam to samo :(

5

A śmieszny Bartek mówi że i tak całej kwoty za Neya nie przeznaczy na transfery ,pewnie przeznaczy na adwokatów dla Rosella

0

Prawda z przyjęciami zawsze miał problem

0

jak nam wsadzą drugą to SP jedzie do Madrytu

4

To oczywiste w tej śmiesznej lidze będzie strzelał co mecz

0

real wcale nie jest lepszy

0

Messi błagam cię ogol juz tą beznadziejną brode !

0

szukaj sklepu jak najdalej ;)

1

Isco zostaje w Realu kwota odstępnego ......700 mln można !?

0

Oby to była prawda

0

Z tym że siedzieli cicho póki wszystko nie było jasne (choc na ta chwile to chyba nie warto w cokolwiek wierzyć)

0

heheh pomarzyć dobra rzecz

0

Może w końcu coś z tego będzie ,przypomina mi to troche sytuacje z Suarezem choc tam strajk nie był potrzebny

0

Już pewnie kasę chce ojczulek ,won z nim nie chce zostać to nie droga wolna do ligi ogórkowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?