Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żenada to mało powiedziane
0
Ten zarząd potrafi zaskoczyć tylko negatywnie
1
Jak maja robić takie transfery to już lepiej niech nie robią ich wcale
2
Jest jeszcze jeden problem Messi wiecznie grał nie będzie a opuscił nas gość który miał byc jego następcą i może tak byc ze za pare lat będzie jeszcze gorzej
0
Przewiduje pełny stadion na prezentacji ;)
0
Osobiście ja też uważam że na tą chwile niema lepszego kandydata niż Laporta
0
Nie mniej jednak to Laporta wyprowadził klub na sam szczyt to od niego zaczęła sie dominacja Barcy
0
Kogo widzicie jako ewenetualnego następce Bartomeu ? Laporta wróć ??
0
o kurde na grubo chca wjechać
1
Jeśli nie kupimy obu tych panów lub chociaż jednego to przewiduje że nie wyjdziemy nawet z grupy LM, po tym co wczoraj zobaczylismy jest to bardzo prawdopodobne
1
Ktos wie czy będzie transmisja z prezentacji ? tego nie mozna przegapić
0
A my 40mln za 29 letniego Paulinho masakra
0
zażenowanie było jak sędziowie ukradli nam metr piłki w bramce razem z mistrzostwem
0
Narazie strzela tylko Barca :d:d:d ;)
0
Po tym sezonie będzie jak w 2002... wróci Laporta wrócą trofea xD
0
składem napewno
1
mam to samo :(
5
A śmieszny Bartek mówi że i tak całej kwoty za Neya nie przeznaczy na transfery ,pewnie przeznaczy na adwokatów dla Rosella
0
Prawda z przyjęciami zawsze miał problem
0
jak nam wsadzą drugą to SP jedzie do Madrytu
4
To oczywiste w tej śmiesznej lidze będzie strzelał co mecz
0
real wcale nie jest lepszy
0
Messi błagam cię ogol juz tą beznadziejną brode !
0
szukaj sklepu jak najdalej ;)
1
Isco zostaje w Realu kwota odstępnego ......700 mln można !?
0
Oby to była prawda
0
Z tym że siedzieli cicho póki wszystko nie było jasne (choc na ta chwile to chyba nie warto w cokolwiek wierzyć)
0
heheh pomarzyć dobra rzecz
0
Może w końcu coś z tego będzie ,przypomina mi to troche sytuacje z Suarezem choc tam strajk nie był potrzebny
0
Już pewnie kasę chce ojczulek ,won z nim nie chce zostać to nie droga wolna do ligi ogórkowej