0

To MSN wczoraj grało ?? Ja widziałem tylko N .

0

i ciesz się że jej nie znalazłeś ;)

0

Wierzyć możemy ale patrząc na gre w przeciągu sezonu a przede wszystkim w tym meczu ta wiara niestety zanika :(

1

Kończ waść ....

3

Tak wygląda koniec LE w Barcelonie

0

A nie mówiłem i to chyba jeszcze nie koniec

0

Cos czuje ze nam wsadzą jeszcze jedną

3

Boje się że na 2-0 to się nie skończy :(

0

Mam nadzieje że kibicuje Barcelonie ;)

0

Przyznam się przez chwile myślałem że to Messi leży bo wyszedłem na chwilę to myślałem że zawału dostane szkoda Alexa chłopak pokazywał ostatnio na co go stać

2

Wsadzić gola i Messi na ławe

0

W pierwszej połowie była stara Barca perfekcyjna szybka i nieprzewidywalna a w drugiej ta z obecnego sezonu ,

1

Tebas Zjeb...s żałosny jest

0

A to dlatego ze to zespół mocno defensywny strzelają jedna lub dwie bramki w pierwszym meczu a w drugim głownie sie bronią

0

Nie muszą bo niema Realu ;)

1

Te wszystkie określenia to nic innego jak w jednym zdaniu "Fart Zidana "

0

Masakra gdzie te czasy co rozbijaliśmy taki Athletic 6-0 :(

0

Brakuje, tylko pytanie dlaczego ?

2

Gryźć trawe !!! Innej opcji nie widzę Vamos !!!

0

Trzeba strzelić w pierwszej połowie najlepiej ,a jak stracimy bramke to generalnie jesteśmy w D....

0

A mnie to że z -5 pewnie zrobi sie -8

3

Co z tego jak i tak gramy Piach

2

Robi dobrą mine do złej gry gramy piach bez pomysłu na rywala

0

Podzielam twoje zdanie też mi sie wydaje że Lucho ma swoich pupilków i to widać

0

Suarez jak ma forme to miażdźy ale jak jej niema to normalnie jak grajek z 2 ligi

1

Od strzelania goli to jest u nas MSN więc nie wiem po co ten artykuł

4

Szkoda bo koszulka Barcy to jedyne odpowiednie miejsce dla tego logo

1

Moim zdaniem za często szuka Messiego czasem jest na czystej pozycji a i tak szuka podania

15

Masche ostatnio w formie więc pewnie to on zagra od pierwszej minuty ,ale Iniesta jak najbardziej potrzebny

0

Jedyne co go troche usprawiedliwia to że nie gra też tak często jak wtedy Suarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?