Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To MSN wczoraj grało ?? Ja widziałem tylko N .
0
i ciesz się że jej nie znalazłeś ;)
0
Wierzyć możemy ale patrząc na gre w przeciągu sezonu a przede wszystkim w tym meczu ta wiara niestety zanika :(
1
Kończ waść ....
3
Tak wygląda koniec LE w Barcelonie
0
A nie mówiłem i to chyba jeszcze nie koniec
0
Cos czuje ze nam wsadzą jeszcze jedną
3
Boje się że na 2-0 to się nie skończy :(
0
Mam nadzieje że kibicuje Barcelonie ;)
0
Przyznam się przez chwile myślałem że to Messi leży bo wyszedłem na chwilę to myślałem że zawału dostane szkoda Alexa chłopak pokazywał ostatnio na co go stać
2
Wsadzić gola i Messi na ławe
0
W pierwszej połowie była stara Barca perfekcyjna szybka i nieprzewidywalna a w drugiej ta z obecnego sezonu ,
1
Tebas Zjeb...s żałosny jest
0
A to dlatego ze to zespół mocno defensywny strzelają jedna lub dwie bramki w pierwszym meczu a w drugim głownie sie bronią
0
Nie muszą bo niema Realu ;)
1
Te wszystkie określenia to nic innego jak w jednym zdaniu "Fart Zidana "
0
Masakra gdzie te czasy co rozbijaliśmy taki Athletic 6-0 :(
0
Brakuje, tylko pytanie dlaczego ?
2
Gryźć trawe !!! Innej opcji nie widzę Vamos !!!
0
Trzeba strzelić w pierwszej połowie najlepiej ,a jak stracimy bramke to generalnie jesteśmy w D....
0
A mnie to że z -5 pewnie zrobi sie -8
3
Co z tego jak i tak gramy Piach
2
Robi dobrą mine do złej gry gramy piach bez pomysłu na rywala
0
Podzielam twoje zdanie też mi sie wydaje że Lucho ma swoich pupilków i to widać
0
Suarez jak ma forme to miażdźy ale jak jej niema to normalnie jak grajek z 2 ligi
1
Od strzelania goli to jest u nas MSN więc nie wiem po co ten artykuł
4
Szkoda bo koszulka Barcy to jedyne odpowiednie miejsce dla tego logo
1
Moim zdaniem za często szuka Messiego czasem jest na czystej pozycji a i tak szuka podania
15
Masche ostatnio w formie więc pewnie to on zagra od pierwszej minuty ,ale Iniesta jak najbardziej potrzebny
0
Jedyne co go troche usprawiedliwia to że nie gra też tak często jak wtedy Suarez