Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby wszystko , a zarazem tak niewiele
2
Dlatego nie bez powodu napisałem "Na tą chwile"
15
Jak dla mnie Alcacer na tą chwile transfer nieporozumienie ,chyba Munir był juz lepszy
1
To dlatego że cały czas grają z ogórkami
1
Jak dla mnie to że Pique nie jest naszym Kapitanem to największy błąd
0
WTF ?? osobiście wolę Nike i trochę lipa że Messi należy do Adidasa a niestety Cr do Nike
0
Jak dla mnie Masche najlepszy na boisku zaraz po Messjaszu
3
Oj Diego prochy zrobiły ci sieke w bani i to nie małą
7
Motyla noga ;):)
0
Ta Noc należy do nas ! VeB !!!!
0
Nazwisko najlepszego piłkarza świata poznaliśmy juz dawno to oczywiście Leo Messi.
5
Wyje...ane mam która godzina ważne 3 pkt. :)
0
Brzydki ten stadion ,takie moje zdanie
4
Dobry ziomek Neymar ;)
0
Tak naprawde to Marc zepsuł Remontade
0
Dobry ziomek Jordi Alba ;)
0
Nie pierwszy piękny gest ze strony Neymara Brawo !
0
yyy MESSI ???;)
0
A mówiłem że ten real Zidane'a mnie nie przekonuje i to się własnie potwierdza
0
Spoko "Ten się cieszy kto się cieszy ostatni ;)"
10
A mnie tam real Zidane'a dalej nie przekonuje
1
CR nabije Legii 6 bramek i znowu będą ochy i achy jaki to on to nie jest zajeb..y
8
Wczorajszy mecz był kwintesencja futbolu piękne akcje,piękne gole,dryblingi,obrona karnego, tylko Barca tak potrafi. Vamos !!
0
Munir to taki człowiek zagadka raz ma przebłyski dobrego napastnika z drugi raz słabiaka
1
Stary dobry Pique... dla mnie powinien być kapitanem
3
Jeśli przyjdzie Alves to może lecieć
0
A wcześniej to meczu nie można było dać ,rano do pracy :/....Ale i tak obejrze ;)
1
Wg programu niema na Eleven
6
No dobra to napiszcie jeszcze gdzie oglądać :/
4
Ładnie będzie wyglądał w naszej gablocie ;)