0

Niby wszystko , a zarazem tak niewiele

2

Dlatego nie bez powodu napisałem "Na tą chwile"

15

Jak dla mnie Alcacer na tą chwile transfer nieporozumienie ,chyba Munir był juz lepszy

1

To dlatego że cały czas grają z ogórkami

1

Jak dla mnie to że Pique nie jest naszym Kapitanem to największy błąd

0

WTF ?? osobiście wolę Nike i trochę lipa że Messi należy do Adidasa a niestety Cr do Nike

0

Jak dla mnie Masche najlepszy na boisku zaraz po Messjaszu

3

Oj Diego prochy zrobiły ci sieke w bani i to nie małą

7

Motyla noga ;):)

0

Ta Noc należy do nas ! VeB !!!!

0

Nazwisko najlepszego piłkarza świata poznaliśmy juz dawno to oczywiście Leo Messi.

5

Wyje...ane mam która godzina ważne 3 pkt. :)

0

Brzydki ten stadion ,takie moje zdanie

4

Dobry ziomek Neymar ;)

0

Tak naprawde to Marc zepsuł Remontade

0

Dobry ziomek Jordi Alba ;)

0

Nie pierwszy piękny gest ze strony Neymara Brawo !

0

yyy MESSI ???;)

0

A mówiłem że ten real Zidane'a mnie nie przekonuje i to się własnie potwierdza

0

Spoko "Ten się cieszy kto się cieszy ostatni ;)"

10

A mnie tam real Zidane'a dalej nie przekonuje

1

CR nabije Legii 6 bramek i znowu będą ochy i achy jaki to on to nie jest zajeb..y

8

Wczorajszy mecz był kwintesencja futbolu piękne akcje,piękne gole,dryblingi,obrona karnego, tylko Barca tak potrafi. Vamos !!

0

Munir to taki człowiek zagadka raz ma przebłyski dobrego napastnika z drugi raz słabiaka

1

Stary dobry Pique... dla mnie powinien być kapitanem

3

Jeśli przyjdzie Alves to może lecieć

0

A wcześniej to meczu nie można było dać ,rano do pracy :/....Ale i tak obejrze ;)

1

Wg programu niema na Eleven

6

No dobra to napiszcie jeszcze gdzie oglądać :/

4

Ładnie będzie wyglądał w naszej gablocie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?