Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Albo Thiago albo Veratti lepszych opcji nie widze wystarczy nam juz Januszów typu Gomes
2
Del Bosque na trenera do Barcy ;) :p
0
hehe wiedziałem ze tak będzie
3
i tak potraktował ich delikatnie :)
1
miałem to samo wstałem z usmiechem na twarzy :)
0
Kibicuje Barcy od 97r wstyd mi za siebie ze nie wierzyłem ,ale teraz to nieważne VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!
4
Niestety ze mnie ciśnienie zeszło LM już nie dla nas pora wyrwać realowi Lige
0
Bitwe wygramy ale czy całą wojne ?? OBY
0
Wygramy ale o awans bedzie cięzko
0
Awansować i trafić na Real ehhh... marzenie :(
6
To musielibyśmy grać z Realem ;)
0
Myśle że wygramy ten mecz ale niestety nie awansujemy serce za rozum niestety co innego.
3
Awansem Barca po raz kolejny zadziwiła by cały piłkarski świat
3
Czy mi się zdaje czy wróciła nasza Kochana wersja Barcy!!!?
2
Ech... zadziwić cały piłkarski swiat i wygrać 5-0 Bezcenne
0
Obawiam się że niestety masz rację
0
Pajac i tyle w temacie pseudo gwiazdorek
1
Na spalonym Bueheh ale się uśmiałem
1
Dziwi mnie tylko że Gerard nie jest naszym Kapitanem gość ma JAJA !
1
Ciężko się to ogląda niestety
0
Jest kluczowy i tyle w temacie
0
Wątpie żebyśmy wygrali z Atletico skoro ledwo wygrywamy z Leganes
0
dla mnie z tą formą niema szansy
0
93' jak zawsze
0
Obawiam się że po jego odejściu też będziecie :(
0
A ja akurat myśle że odwrotnie
2
Jak dla mnie to całe gadanie o motywacji itp. to tylko mydlenie oczu słaba gra nie rwa od meczu z PSG tylko praktycznie od początku sezonu
4
Mydlenie oczu , żle jest praktycznie od początku sezonu a tekst typu "mieli poważne miny " jest wręcz śmieszny
22
Szczerze nie zdziwie się jak będzie powtórka z Bayernu
0
A co myślicie o Koemanie ? Bo szczerze nie śledze jego kariery trenerskiej