10

Albo Thiago albo Veratti lepszych opcji nie widze wystarczy nam juz Januszów typu Gomes

2

Del Bosque na trenera do Barcy ;) :p

0

hehe wiedziałem ze tak będzie

3

i tak potraktował ich delikatnie :)

1

miałem to samo wstałem z usmiechem na twarzy :)

0

Kibicuje Barcy od 97r wstyd mi za siebie ze nie wierzyłem ,ale teraz to nieważne VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!

4

Niestety ze mnie ciśnienie zeszło LM już nie dla nas pora wyrwać realowi Lige

0

Bitwe wygramy ale czy całą wojne ?? OBY

0

Wygramy ale o awans bedzie cięzko

0

Awansować i trafić na Real ehhh... marzenie :(

6

To musielibyśmy grać z Realem ;)

0

Myśle że wygramy ten mecz ale niestety nie awansujemy serce za rozum niestety co innego.

3

Awansem Barca po raz kolejny zadziwiła by cały piłkarski świat

3

Czy mi się zdaje czy wróciła nasza Kochana wersja Barcy!!!?

2

Ech... zadziwić cały piłkarski swiat i wygrać 5-0 Bezcenne

0

Obawiam się że niestety masz rację

0

Pajac i tyle w temacie pseudo gwiazdorek

1

Na spalonym Bueheh ale się uśmiałem

1

Dziwi mnie tylko że Gerard nie jest naszym Kapitanem gość ma JAJA !

1

Ciężko się to ogląda niestety

0

Jest kluczowy i tyle w temacie

0

Wątpie żebyśmy wygrali z Atletico skoro ledwo wygrywamy z Leganes

0

dla mnie z tą formą niema szansy

0

93' jak zawsze

0

Obawiam się że po jego odejściu też będziecie :(

0

A ja akurat myśle że odwrotnie

2

Jak dla mnie to całe gadanie o motywacji itp. to tylko mydlenie oczu słaba gra nie rwa od meczu z PSG tylko praktycznie od początku sezonu

4

Mydlenie oczu , żle jest praktycznie od początku sezonu a tekst typu "mieli poważne miny " jest wręcz śmieszny

22

Szczerze nie zdziwie się jak będzie powtórka z Bayernu

0

A co myślicie o Koemanie ? Bo szczerze nie śledze jego kariery trenerskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?