0

2,0 Tdi :p:p ;)

0

My przynajmniej go mieliśmy i to dwa razy :d

0

Niema Barcy niema finału.

18

Widać że krótko kibicujesz FCB ja pamiętam czasy kiedy sukcesem było zakwalifikowanie się do eliminacji LM niestety obecne pokolenie kibiców jest za bardzo rozpieszczone tytułami

0

Szkoda że każdej z tych 4 bramek nie podzielił na kolejki z Realem, Valencią i Sociedad

0

Puyol Xavi .. jak ja chciałbym zobaczyć ich razem na ławce trenerskiej Barcy

1

Z Barca od 98r i tak do końca życia VAMOSS!!!

8

W zeszłym roku kryzys był na początku teraz niestety na końcu sezonu :(

0

Przegramy to przegramy kibicuje Barcy od 98r i ten mecz tego nie zmieni !

27

A może by tak powtórka z 2009r ;) Iniesta czekamy !

0

Jeśłi my odpadniemy i Bayern to real ma podaną LM na tacy

0

No dobra to ja sie spytam gdzie jet Messi ;(

0

Ehhh mam nadzieje że pykniemy coś na początku i od razu będzie cisza

3

Jak Wolfsburg strzeli gola na SB to będą w półfinale

1

te 2-0 może nie wystarczyć:/, obym sie mylił

3

Prawdziwe Tridente poznaje sie po tym jak kończy ;) więc poczekajmy do końca sezonu

1

To samo zrobił Nawałka w naszej kadrze zjednał drużyne i efekty od razu widoczne

48

Przypominam ci kolego że to też dzięki niemu wygraliśmy jeden z klasyków

0

Jestem za :)!!...

2

Dawać Real !!!

8

Zapomniałeś jeszcze o braciach Pique ;)

0

Chyba trzeba będzie zmienić nazwę plebiscytu na "Złota piłka im. Leo Messiego"

0

O dziwo trafił w bramke

1

Ktoś wie co się dzieje z Albą widziałem jakiś wpis Animo Alba

0

Messi wiedział że wiesz dlatego zrobił co zrobił :)

1

I jeszcze browar ;)

0

O której mecz ze Sportingiem ?

9

Jakby był "Ronaldem" to nie dostał by nic taka prawda .

2

Jak dla mnie nie pokazuje nic więcej niż choćby Tello swego czasu

0

Manite wyczuwam :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?