Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2,0 Tdi :p:p ;)
0
My przynajmniej go mieliśmy i to dwa razy :d
0
Niema Barcy niema finału.
18
Widać że krótko kibicujesz FCB ja pamiętam czasy kiedy sukcesem było zakwalifikowanie się do eliminacji LM niestety obecne pokolenie kibiców jest za bardzo rozpieszczone tytułami
0
Szkoda że każdej z tych 4 bramek nie podzielił na kolejki z Realem, Valencią i Sociedad
0
Puyol Xavi .. jak ja chciałbym zobaczyć ich razem na ławce trenerskiej Barcy
1
Z Barca od 98r i tak do końca życia VAMOSS!!!
8
W zeszłym roku kryzys był na początku teraz niestety na końcu sezonu :(
0
Przegramy to przegramy kibicuje Barcy od 98r i ten mecz tego nie zmieni !
27
A może by tak powtórka z 2009r ;) Iniesta czekamy !
0
Jeśłi my odpadniemy i Bayern to real ma podaną LM na tacy
0
No dobra to ja sie spytam gdzie jet Messi ;(
0
Ehhh mam nadzieje że pykniemy coś na początku i od razu będzie cisza
3
Jak Wolfsburg strzeli gola na SB to będą w półfinale
1
te 2-0 może nie wystarczyć:/, obym sie mylił
3
Prawdziwe Tridente poznaje sie po tym jak kończy ;) więc poczekajmy do końca sezonu
1
To samo zrobił Nawałka w naszej kadrze zjednał drużyne i efekty od razu widoczne
48
Przypominam ci kolego że to też dzięki niemu wygraliśmy jeden z klasyków
0
Jestem za :)!!...
2
Dawać Real !!!
8
Zapomniałeś jeszcze o braciach Pique ;)
0
Chyba trzeba będzie zmienić nazwę plebiscytu na "Złota piłka im. Leo Messiego"
0
O dziwo trafił w bramke
1
Ktoś wie co się dzieje z Albą widziałem jakiś wpis Animo Alba
0
Messi wiedział że wiesz dlatego zrobił co zrobił :)
1
I jeszcze browar ;)
0
O której mecz ze Sportingiem ?
9
Jakby był "Ronaldem" to nie dostał by nic taka prawda .
2
Jak dla mnie nie pokazuje nic więcej niż choćby Tello swego czasu
0
Manite wyczuwam :d