1

Jak dla mnie Vidal słaby nie jest ale jeśli miałbym wybierać Semedo czy Vidal wybieram tego pierwszego

1

To uczucie kiedy siedzisz w pracy przed kompem i czytasz konwersacje o uczuciach :)

1

Z tym ze u nas kontuzja nie daj bóg równocześnie Messiego i Suareza może skończyć się katastrofą

0

Porównując naszą ławkę i Realu to nasza wygląda jak ich 3 drużyna

3

Komentarz usunięty

1

Nie naliczają korzystałem

0

Ja podejrzewam że oni już od kilku dni wiedzą że niema szans na sprowadzenie Cou dlatego wyskoczyli z ta śmieszną ofertą za Dybale , trzeba było od początku spróbować zgarnąć Eriksena zostaje jescze szansa na Lemara ale podejrzeam że i tak będziemy w dupie

0

Wygrałeś

0

Daily Mail podaje, że Arsenal ofertuje za Thomasa Lemara 90 milionów funtów.

1

czyli są na bieżąco i może coś się zmieniło

5

Normalnie jak ogłoszą to walne drina z tej okazji :)

0

Niema co sie dołować ja 15 lat temu 4 razy, egzamin na prawo to chyba najbardziej stresujący egzamin w Polsce

2

Idealny układ...

21

Fajnie to wygląda u nas panika transferowa a w Madrycie na spokojnie mecze reprezentacji

0

Obyś miał racje

0

Lewy też ma 29 a jakoś póki co nie widać aby zatracał forme

1

Powinna byc dodana opcja "Tak ale za kwote nie wiekszą niż 35-40 mln "

0

skąd takie Info ??? ..

0

A jak zepsuje sie Faks :d

0

Na głównej piszą ze niemal pewne teraz że plan B WTF ?

1

Cakiem realna opcja

11

Szkoda że przerwa chciałbym juz zobaczyć chłopaka w akcji

0

Byle by faks się nie zepsuł ;)

0

ŚLĄSK WROCŁAW

5

EkstraklasaTrolls to mega żałosny profil

1

czuje ze z Coutunho bedzie lipa :(

7

Nie 3 punktami tylko o 1 metr piłki w bramce ;)

1

spoko spoko poczuł by hajs to zaraz by herb FCB całował

0

Neymar jak przychodził to tez był dzieciak

0

Mam wrażenie że Messi najlepiej czuje się na środku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?