Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dla mnie Vidal słaby nie jest ale jeśli miałbym wybierać Semedo czy Vidal wybieram tego pierwszego
1
To uczucie kiedy siedzisz w pracy przed kompem i czytasz konwersacje o uczuciach :)
1
Z tym ze u nas kontuzja nie daj bóg równocześnie Messiego i Suareza może skończyć się katastrofą
0
Porównując naszą ławkę i Realu to nasza wygląda jak ich 3 drużyna
3
Komentarz usunięty
1
Nie naliczają korzystałem
0
Ja podejrzewam że oni już od kilku dni wiedzą że niema szans na sprowadzenie Cou dlatego wyskoczyli z ta śmieszną ofertą za Dybale , trzeba było od początku spróbować zgarnąć Eriksena zostaje jescze szansa na Lemara ale podejrzeam że i tak będziemy w dupie
0
Wygrałeś
0
Daily Mail podaje, że Arsenal ofertuje za Thomasa Lemara 90 milionów funtów.
1
czyli są na bieżąco i może coś się zmieniło
5
Normalnie jak ogłoszą to walne drina z tej okazji :)
0
Niema co sie dołować ja 15 lat temu 4 razy, egzamin na prawo to chyba najbardziej stresujący egzamin w Polsce
2
Idealny układ...
21
Fajnie to wygląda u nas panika transferowa a w Madrycie na spokojnie mecze reprezentacji
0
Obyś miał racje
0
Lewy też ma 29 a jakoś póki co nie widać aby zatracał forme
1
Powinna byc dodana opcja "Tak ale za kwote nie wiekszą niż 35-40 mln "
0
skąd takie Info ??? ..
0
A jak zepsuje sie Faks :d
0
Na głównej piszą ze niemal pewne teraz że plan B WTF ?
1
Cakiem realna opcja
11
Szkoda że przerwa chciałbym juz zobaczyć chłopaka w akcji
0
Byle by faks się nie zepsuł ;)
0
ŚLĄSK WROCŁAW
5
EkstraklasaTrolls to mega żałosny profil
1
czuje ze z Coutunho bedzie lipa :(
7
Nie 3 punktami tylko o 1 metr piłki w bramce ;)
1
spoko spoko poczuł by hajs to zaraz by herb FCB całował
0
Neymar jak przychodził to tez był dzieciak
0
Mam wrażenie że Messi najlepiej czuje się na środku