Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Normalnie doping na Camp Nou
1
Odważnie zwłaszcza że gramy z Juve ,Powodzenia !
2
Trzeba zobaczyc co pokaże Paulinho choć Seri wydaję sie być opcją na przyszłość
0
Chciałbym żebyśmy pierwsi strzelili brameczke , i nie wyszli na pełnych gaciach pamietając ostatnią porażke
4
W tym roku odpuszczam sobie 18 zmiany kosmetyczne no i jeszcze ten CR na okładce ;)
0
Ciekawe jak Velverde to widzi bo Dembele chyba będzie grał na prawej
0
Suarez zaczyna przypominać Benzeme
6
"I ja mu wtedy mówię dawaj tu tego Dembele" !!
0
Poczekaj do pierwszej porażki Barcy tutaj też będą sprzedawać Messiego
0
obyś miał racje
4
Chyba nawet lepszy od tego ..no jak mu tam .. Ronaldo ?
0
Czekam na odblok Suareza
1
Manita Loading ..... :d
1
LEOOOOOO !!!!!!!!!
0
Rakitić Wtf ??
0
Ale napewno nie słabszy niż twoje komentarze
0
Idealnie :):) Czekamy !
11
Remis Realu, wygrana Śląska z Legią , Barco proszę niech ta sobota zakończy się idealnie :):) VAMOS !!!
1
Osobiście uważam że Dembele ma wszystko zeby być lepszym od Neymara ja np od Neymara spodziewałem się ciut więcej jak do nas przychodził
0
Sądziłeś że po pierwszym treningu od razu będą ziomeczkami?
1
Ale pamiętne 5-0 odbyło się właśnie w poniedziałek :)
0
Masakra co jakaś perełka to z Francji
0
Podzielam Opinie też mam nadzieje że Laporta wróci
0
Cieżko się z nim nie zgodzić nie mniej jednak uważam że gdyby nie transfer Neymara za chorą kwotę to i Dembele byłby tańszy
0
Przydałoby się info jak idzie zbieranie podpisów
0
Chyba że nie wyjdziemy z grupy ;)
0
Podobno Coutinho odmówił gry w LM ktos cos wie więcej na temat ??
0
Ten piłkarzyk to też jeden wielki żart typowy brazylijczyk dla którego liczy się tylko hajs
0
Właśnie się dowiedzialem ze ma juz 29 lat :/
0
Dałby sobie już spokój zamiast siedzieć na jachcie łowić ryby to sypie jakimiś farmazonami