5

Normalnie doping na Camp Nou

1

Odważnie zwłaszcza że gramy z Juve ,Powodzenia !

2

Trzeba zobaczyc co pokaże Paulinho choć Seri wydaję sie być opcją na przyszłość

0

Chciałbym żebyśmy pierwsi strzelili brameczke , i nie wyszli na pełnych gaciach pamietając ostatnią porażke

4

W tym roku odpuszczam sobie 18 zmiany kosmetyczne no i jeszcze ten CR na okładce ;)

0

Ciekawe jak Velverde to widzi bo Dembele chyba będzie grał na prawej

0

Suarez zaczyna przypominać Benzeme

6

"I ja mu wtedy mówię dawaj tu tego Dembele" !!

0

Poczekaj do pierwszej porażki Barcy tutaj też będą sprzedawać Messiego

0

obyś miał racje

4

Chyba nawet lepszy od tego ..no jak mu tam .. Ronaldo ?

0

Czekam na odblok Suareza

1

Manita Loading ..... :d

1

LEOOOOOO !!!!!!!!!

0

Rakitić Wtf ??

0

Ale napewno nie słabszy niż twoje komentarze

0

Idealnie :):) Czekamy !

11

Remis Realu, wygrana Śląska z Legią , Barco proszę niech ta sobota zakończy się idealnie :):) VAMOS !!!

1

Osobiście uważam że Dembele ma wszystko zeby być lepszym od Neymara ja np od Neymara spodziewałem się ciut więcej jak do nas przychodził

0

Sądziłeś że po pierwszym treningu od razu będą ziomeczkami?

1

Ale pamiętne 5-0 odbyło się właśnie w poniedziałek :)

0

Masakra co jakaś perełka to z Francji

0

Podzielam Opinie też mam nadzieje że Laporta wróci

0

Cieżko się z nim nie zgodzić nie mniej jednak uważam że gdyby nie transfer Neymara za chorą kwotę to i Dembele byłby tańszy

0

Przydałoby się info jak idzie zbieranie podpisów

0

Chyba że nie wyjdziemy z grupy ;)

0

Podobno Coutinho odmówił gry w LM ktos cos wie więcej na temat ??

0

Ten piłkarzyk to też jeden wielki żart typowy brazylijczyk dla którego liczy się tylko hajs

0

Właśnie się dowiedzialem ze ma juz 29 lat :/

0

Dałby sobie już spokój zamiast siedzieć na jachcie łowić ryby to sypie jakimiś farmazonami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?