0

Niewiem stary czy oglądamy ten sam mecz ?

9

Nie przesadzaj Semedo pasuje idealnie jak dla mnie

0

To się bardziej nadaje na Joemonstera dobry żarcik haha

1

Mam nadzieje że jakieś pożegnanie będzie na którymś meczu , należy mu się .

8

Młot z niego niezły po obejrzeniu kilku filmików z YT, aż współczuje piłkarzom o posturze Neymara

0

juz paczam thx ;)

2

Brawo My ! ! powodzenia

0

Zwykła swołocz i tyle

9

A kiedyś ktoś w szatni FCB został źle przyjęty ? bo jakoś nie pamiętam.

0

Oby tylko nie umierał po każdym faulu tak jak Alba

0

No to troche Mina :/

0

Heheh ja podobnie ;)

0

Jak kontuzjowany to co prezentacja bez piłki ?

0

Ehh lipa ale trudno czekamy

0

Ponoc naprawde ma kontuzje ktoś coś ??

1

A potem druga runda u Messiego :d

0

Szatan jest wszędzie ;)

0

No dobra kto ma do sprzedania 18 na PS4 :d

0

O niego się raczej nie martwie gorzej z Dembele

1

No dobra wszystko fajnie tylko o czym teraz gadać na La Rambli ;)

0

Tyle w temacie

0

Oj stary ciary na filmiku Mega !!

3

A może by tak nowy cel ? nie przegrac zadnego meczu w sezonie ?? przynajmniej w La Liga

0

Spoko z żoną to jest jeszcze ciekawiej :d

23

Neymar dziękujemy za swój wykup !!

1

Gdzie Coutinho nie może Iniesta pomoże :)

1

Gdzie śa teraz ci co mówili że niema opcji że Live odda go w zimie ??
Mamy go Brawo MY !!!!!

3

Zdrowie Stocha , Zdrowie Coutinho taki mamy toast na dziś !!!! :)

1

Mamy to !!!!!! W końcu:)

2

Olać transfer Griezmana lepiej od przyszłego sezonu wstawić Alene do pierwszego składu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?