Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niewiem stary czy oglądamy ten sam mecz ?
9
Nie przesadzaj Semedo pasuje idealnie jak dla mnie
0
To się bardziej nadaje na Joemonstera dobry żarcik haha
1
Mam nadzieje że jakieś pożegnanie będzie na którymś meczu , należy mu się .
8
Młot z niego niezły po obejrzeniu kilku filmików z YT, aż współczuje piłkarzom o posturze Neymara
0
juz paczam thx ;)
2
Brawo My ! ! powodzenia
0
Zwykła swołocz i tyle
9
A kiedyś ktoś w szatni FCB został źle przyjęty ? bo jakoś nie pamiętam.
0
Oby tylko nie umierał po każdym faulu tak jak Alba
0
No to troche Mina :/
0
Heheh ja podobnie ;)
0
Jak kontuzjowany to co prezentacja bez piłki ?
0
Ehh lipa ale trudno czekamy
0
Ponoc naprawde ma kontuzje ktoś coś ??
1
A potem druga runda u Messiego :d
0
Szatan jest wszędzie ;)
0
No dobra kto ma do sprzedania 18 na PS4 :d
0
O niego się raczej nie martwie gorzej z Dembele
1
No dobra wszystko fajnie tylko o czym teraz gadać na La Rambli ;)
0
Tyle w temacie
0
Oj stary ciary na filmiku Mega !!
3
A może by tak nowy cel ? nie przegrac zadnego meczu w sezonie ?? przynajmniej w La Liga
0
Spoko z żoną to jest jeszcze ciekawiej :d
23
Neymar dziękujemy za swój wykup !!
1
Gdzie Coutinho nie może Iniesta pomoże :)
1
Gdzie śa teraz ci co mówili że niema opcji że Live odda go w zimie ??
Mamy go Brawo MY !!!!!
3
Zdrowie Stocha , Zdrowie Coutinho taki mamy toast na dziś !!!! :)
1
Mamy to !!!!!! W końcu:)
2
Olać transfer Griezmana lepiej od przyszłego sezonu wstawić Alene do pierwszego składu