Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja sie zastanawiam jakby Coutinho zaliczył udany debiut to czy Dembele sie troche nie podłamie że narazie mu nie idzie choc w jego wypadu to wina kontuzji
0
FUT jest spoko ale trzeba cierpliwości zanim poukładasz sobie całkiem fajny skład minie troche czasu
4
I gdy przychodził pewnie też miał 20 lat hahahah
1
tylko jeden jest biały ;)
7
Z tym Dembele to cię troche poniosło raz że gość to inwestycja w przyszłośc bo ma zaledwie 20 lat , a dwa to że póki co to więcej nie grał niż grał i nie mozna ocenic potencjału piłkarza po zaledwie 5 meczach,przpomnij sobie jaki piach grał Suarez na początku sezonu
1
Wszystko fajnie ogólnie Ok ,ale po co nam Griezmann ??
0
Moim zdaniem powinien oddawać karne Suarezowi
0
i ta pewna kamienna twarz po każdym takim udanym wślizgu
0
Cos mówił że chce nosić nr po Cruyffie czyli 14
5
To jeszcze Umtiti i gitara :)
0
Też mi sie tak wydaje szejk kase ma i nie połasi się na kase Pereza , a jak wiemy we Francji klauzuli niema
1
Manite dostaną i od razu zejdą na ziemie
0
Jestem ciekaw jak zareagują koledzy z FCB Neya jeśli ten przejdzie do białych najbardziej zastanawia mnie reakcja Pique
0
No i oby tak było ;)
0
za dwa tygodnie bedzie juz Coutinho
1
Mecze z Espanyolem to najbrzydsze mecze w sezonie
0
W lidze francuskiej Deulofeu pewnie nie byłby o wiele gorszy
0
Niech się juz kończy to ci miało być meczem
0
Zwykła swołocz i tyle
3
spokojnie Once da gala tez nie gramy
28
nie bez powodu ta ksywa ;)
1
Wbić im brame i uciszyc te mordy !!
0
Ogólnie beznadziejnie się ogląda mecze z Espanyolem co chwile faule przepychanki gwizdy itp.
0
Uwaga !! El Pistolero padną strzały xD
1
A ci dalej swoje Mesii kartka ,Messi kartka
0
Też sie zastanawiałem chyba Semedo Xd
2
Oczywiscie tez z całym szacunkiem do Iniesty ale jest trochę za miękki Pique największy walczak moim zdaniem
0
Moim zdaniem Pique byłby najlepszym kapitanem
1
http://www.sport247.live/en/player/5a5f03420f9d5325355878/13/116/5a5fad2fd1383/RCDEspanyol-FCBarcelona/768/432
47
Iker piękne zachowanie chyba jako jedyny z białych pokazał klase