0

A ja sie zastanawiam jakby Coutinho zaliczył udany debiut to czy Dembele sie troche nie podłamie że narazie mu nie idzie choc w jego wypadu to wina kontuzji

0

FUT jest spoko ale trzeba cierpliwości zanim poukładasz sobie całkiem fajny skład minie troche czasu

4

I gdy przychodził pewnie też miał 20 lat hahahah

1

tylko jeden jest biały ;)

7

Z tym Dembele to cię troche poniosło raz że gość to inwestycja w przyszłośc bo ma zaledwie 20 lat , a dwa to że póki co to więcej nie grał niż grał i nie mozna ocenic potencjału piłkarza po zaledwie 5 meczach,przpomnij sobie jaki piach grał Suarez na początku sezonu

1

Wszystko fajnie ogólnie Ok ,ale po co nam Griezmann ??

0

Moim zdaniem powinien oddawać karne Suarezowi

0

i ta pewna kamienna twarz po każdym takim udanym wślizgu

0

Cos mówił że chce nosić nr po Cruyffie czyli 14

5

To jeszcze Umtiti i gitara :)

0

Też mi sie tak wydaje szejk kase ma i nie połasi się na kase Pereza , a jak wiemy we Francji klauzuli niema

1

Manite dostaną i od razu zejdą na ziemie

0

Jestem ciekaw jak zareagują koledzy z FCB Neya jeśli ten przejdzie do białych najbardziej zastanawia mnie reakcja Pique

0

No i oby tak było ;)

0

za dwa tygodnie bedzie juz Coutinho

1

Mecze z Espanyolem to najbrzydsze mecze w sezonie

0

W lidze francuskiej Deulofeu pewnie nie byłby o wiele gorszy

0

Niech się juz kończy to ci miało być meczem

0

Zwykła swołocz i tyle

3

spokojnie Once da gala tez nie gramy

28

nie bez powodu ta ksywa ;)

1

Wbić im brame i uciszyc te mordy !!

0

Ogólnie beznadziejnie się ogląda mecze z Espanyolem co chwile faule przepychanki gwizdy itp.

0

Uwaga !! El Pistolero padną strzały xD

1

A ci dalej swoje Mesii kartka ,Messi kartka

0

Też sie zastanawiałem chyba Semedo Xd

2

Oczywiscie tez z całym szacunkiem do Iniesty ale jest trochę za miękki Pique największy walczak moim zdaniem

0

Moim zdaniem Pique byłby najlepszym kapitanem

47

Iker piękne zachowanie chyba jako jedyny z białych pokazał klase

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?