0

Co jak co ale Mina do Realu Zidana pasowałby idealnie, wszystkie wrzutki jego :d

10

Najważniejsze jest żeby Ernesto w niego uwierzył i dawał mu szanse ,a nie sadzał na ławke po jednym nieudanym meczu

2

Godziny Barcy w sam raz dla pracujących :/

5

Moze dałoby sie zrobic Bayern w h.. i zaproponować im wymiane Thiago--> Gomes :xd

0

Jeśli ma się telefon w Plusie to czasem nie ma za free ??

0

O Dembele już nie wspomnę

1

Tak informacyjnie to artykuł jest z onetu :)

1

Piątaka od każdego cwaniaka ;)

25

Artykuł
"Real Madryt nie rezygnuje z Neymara. Wysłannik Florentino Pereza udał się na negocjacje do Brazylii "
kom. pod artykułem
"Real się przebranżowuje otwierają cyrk i potrzebują klauna..."
Padłem ...:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli miałby odejść to chciałbym Cillesena w Liverpoolu

0

Ja się pytam jak temat Thiago bo widze że póki co cisza jak znam zycie to nasz zarząd ma focha ze odszedł od nas

0

A o Thiago dalej cisza, żenua po calości

0

Oby mu nie ciążył ten nr

0

jaki nr zabiera Arthur ??

0

zazdraszczam ;)

3

Ale pogoda z d...y, lato było na wiosne a w lecie mamy jesień póki co

0

A kto by sie przejmował Fifa 18 jak na horyzoncie juz 19 :d

1

Cr7 myśle że w Juve max 3 sezony potem pewnie MLS i podbój Holywood

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Myśle że Mbappe jeszcze przez kilka lat nie zobaczymy w Realu szejk nie jest głupi i takiego grajka tak łatwo sie nie pozbedzie przynajmniej teraz

1

Dokładnie czasy sie troche pozmieniały juz nie każdy klub jest tak skory do pozbywania się swoich gwiazd

0

Perezowi napewno zaimponowal teraz

5

Mbappe na bank w przeciągu najbliższych 5 lat będzie odbierał ZP to bardziej niż pewne

2

Jest jeszcze gorsza opcja Real teraz kupuje Mbappe za rok Neymara a my jesteśmy w d...

0

Co Mbappe tam robi to masakra jakaś, jak ja żałuję że nie mamy co u siebie

0

Ja chcę Mbappe gość jest przekocur coś czuję że za niedługo będzie królem europejskiej piłki

4

Korzystam i spoko przejrzyście wszystko wiesz za co płacisz

7

Mam jakieś dziwne przeczucie że Bartek jak brał Paulinho to od razu wiedział że na jeden sezon

5

Za Paulinho przemawiają głównie gole ale jego gra ogólnie jak dla mnie nie była porywająca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?