Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jak co ale Mina do Realu Zidana pasowałby idealnie, wszystkie wrzutki jego :d
10
Najważniejsze jest żeby Ernesto w niego uwierzył i dawał mu szanse ,a nie sadzał na ławke po jednym nieudanym meczu
2
Godziny Barcy w sam raz dla pracujących :/
5
Moze dałoby sie zrobic Bayern w h.. i zaproponować im wymiane Thiago--> Gomes :xd
0
Jeśli ma się telefon w Plusie to czasem nie ma za free ??
0
O Dembele już nie wspomnę
1
Tak informacyjnie to artykuł jest z onetu :)
1
Piątaka od każdego cwaniaka ;)
25
Artykuł
"Real Madryt nie rezygnuje z Neymara. Wysłannik Florentino Pereza udał się na negocjacje do Brazylii "
kom. pod artykułem
"Real się przebranżowuje otwierają cyrk i potrzebują klauna..."
Padłem ...:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli miałby odejść to chciałbym Cillesena w Liverpoolu
0
Ja się pytam jak temat Thiago bo widze że póki co cisza jak znam zycie to nasz zarząd ma focha ze odszedł od nas
0
A o Thiago dalej cisza, żenua po calości
0
Oby mu nie ciążył ten nr
0
jaki nr zabiera Arthur ??
0
zazdraszczam ;)
3
Ale pogoda z d...y, lato było na wiosne a w lecie mamy jesień póki co
0
A kto by sie przejmował Fifa 18 jak na horyzoncie juz 19 :d
1
Cr7 myśle że w Juve max 3 sezony potem pewnie MLS i podbój Holywood
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Myśle że Mbappe jeszcze przez kilka lat nie zobaczymy w Realu szejk nie jest głupi i takiego grajka tak łatwo sie nie pozbedzie przynajmniej teraz
1
Dokładnie czasy sie troche pozmieniały juz nie każdy klub jest tak skory do pozbywania się swoich gwiazd
0
Perezowi napewno zaimponowal teraz
5
Mbappe na bank w przeciągu najbliższych 5 lat będzie odbierał ZP to bardziej niż pewne
2
Jest jeszcze gorsza opcja Real teraz kupuje Mbappe za rok Neymara a my jesteśmy w d...
0
Co Mbappe tam robi to masakra jakaś, jak ja żałuję że nie mamy co u siebie
0
Ja chcę Mbappe gość jest przekocur coś czuję że za niedługo będzie królem europejskiej piłki
4
Korzystam i spoko przejrzyście wszystko wiesz za co płacisz
7
Mam jakieś dziwne przeczucie że Bartek jak brał Paulinho to od razu wiedział że na jeden sezon
5
Za Paulinho przemawiają głównie gole ale jego gra ogólnie jak dla mnie nie była porywająca