Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz Portugalia przyciśnie bo waleczności nie można im odmówić
2
Myślicie że Mbappe jest do wyciągnęcia z P$G ?? nie wyszło z Griezmanem to może w przyszłym roku spróbować ?
1
Wszystkim oprócz Portugalii ;)
1
No dobra a co powiedział ??
0
Niestety ale Barca czeka na Xaviego i póki co Velverde musi zostać
2
Diego wygrał cieszynką xD hahahah
0
Cud w Rosji
0
Dajcie spokój lepiej niech odpadnie ta Argentyna ich gra jest taka sama jak Polski
0
Nawet jeśli Argentyna awansuje to i tak odpadnie w następnej rundzie niestety ale taka jest smutna prawda
0
Proszę cie Messi leje na to co robi CR ma gorsze problemy
0
Bueheheheeh
0
i znowu wszystkie mecze po 1-0 i pyk finał
1
Hiszpania gra niby dobrze ale jednak czegos brakuje ,przydałby im sie Guardiola trenerski geniusz który prawdopodobnie doprowadziły ten zespół do perfekcji
0
Są jeszcze Niemcy
0
To są MŚ nie uważam żeby Chorwacja była gorsza od Portugalii, Anglia raczej też nie jeśli Hiszpania wygra to Portugalia trafia na Urugwaj ?
0
EE tam w Esktraklasie za dawnych czasów piłka z trybun nigdy nie wracała
0
Mistrzem będzie Rosja :d xD
6
działa wam TVP SPORT bo chyba padło ?
0
Całe szczęście że to Sampaoli nie został naszym trenerem bo były też takie plany
2
Tak tylko psychicznie nie będzie za ciekawie
0
W Argentynie widać to samo co przed Nawałką było u nas niema drużyny, ,zespołu widać że atmosfera w zespole jest zła
0
Tu jest parodia Polska to był kabaret
0
Oglądałeś Polske ??
1
Zawsze było "Wszyscy do Messiego" ale dziś go chyba niema na boisku :(
0
Tylko Simeone może uratować Argentyne ale za 4 lata to juz chyba bez Messiego
0
Albo odejdzie Sampaoli
1
Mi go jakoś chyba nie szkoda nie widać zaangażowania u niego wogóle i to mnie boli najbardziej
0
Wyciera swoją spoconą obleśną twarz
3
Komentarz usunięty
0
A może by tak Portugalski