0

Teraz Portugalia przyciśnie bo waleczności nie można im odmówić

2

Myślicie że Mbappe jest do wyciągnęcia z P$G ?? nie wyszło z Griezmanem to może w przyszłym roku spróbować ?

1

Wszystkim oprócz Portugalii ;)

1

No dobra a co powiedział ??

0

Niestety ale Barca czeka na Xaviego i póki co Velverde musi zostać

2

Diego wygrał cieszynką xD hahahah

0

Cud w Rosji

0

Dajcie spokój lepiej niech odpadnie ta Argentyna ich gra jest taka sama jak Polski

0

Nawet jeśli Argentyna awansuje to i tak odpadnie w następnej rundzie niestety ale taka jest smutna prawda

0

Proszę cie Messi leje na to co robi CR ma gorsze problemy

0

Bueheheheeh

0

i znowu wszystkie mecze po 1-0 i pyk finał

1

Hiszpania gra niby dobrze ale jednak czegos brakuje ,przydałby im sie Guardiola trenerski geniusz który prawdopodobnie doprowadziły ten zespół do perfekcji

0

Są jeszcze Niemcy

0

To są MŚ nie uważam żeby Chorwacja była gorsza od Portugalii, Anglia raczej też nie jeśli Hiszpania wygra to Portugalia trafia na Urugwaj ?

0

EE tam w Esktraklasie za dawnych czasów piłka z trybun nigdy nie wracała

0

Mistrzem będzie Rosja :d xD

6

działa wam TVP SPORT bo chyba padło ?

0

Całe szczęście że to Sampaoli nie został naszym trenerem bo były też takie plany

2

Tak tylko psychicznie nie będzie za ciekawie

0

W Argentynie widać to samo co przed Nawałką było u nas niema drużyny, ,zespołu widać że atmosfera w zespole jest zła

0

Tu jest parodia Polska to był kabaret

0

Oglądałeś Polske ??

1

Zawsze było "Wszyscy do Messiego" ale dziś go chyba niema na boisku :(

0

Tylko Simeone może uratować Argentyne ale za 4 lata to juz chyba bez Messiego

0

Albo odejdzie Sampaoli

1

Mi go jakoś chyba nie szkoda nie widać zaangażowania u niego wogóle i to mnie boli najbardziej

0

Wyciera swoją spoconą obleśną twarz

3

Komentarz usunięty

0

A może by tak Portugalski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?