Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawdopodobnie ból promieniuje w okolice narządów płciowych i dlatego odczuwasz dyskomfort
80
Ten "Xavi" z 8 na plecach przekocur
2
Po nastepnym nie wygranym meczu "ERROR 502"
4
Jak zapatrujecie sie na plotke o zatrudnieniu Thieriego Henry na trenera FCB?? wiem ze tylko plotki ale kandydatura ciekawa
1
I właśnie uważam że Klopp jest taką osobą , ale jego wyciągnięcie z Live to raczej póki co marzenie
0
A ilu zawodników u nas ma powyżej 30?? 3 lub 4
0
Niewiem czemu ale jak oglądam Ronaldo w Juve to jakoś juz go w miare "trawie"
3
Niestety ale jeśli chcemy dalej istnieć w Europie musimy zainwestować w trenera pokroju Kloppa , Guardioli ostatecznie czekać na Xaviego ale jego kariera trenerska to też zagadka
0
A Suarez once da gala
0
Ja powiem jeszcze Suarez
0
Żenada tylko tyle w temacie
0
A asysta niby czyja ???
0
Ide pograć w Fife lepiej
0
Sa tu tacy co mówili że dzis dobrze gra
2
W poniedziałek "Barcelona przedłużyła kontrakt z Velverde"
4
Nie moge patrzec na tego gościa Suarez błagam na ławke
1
Ogladamy ten sam mecz ??
0
Co musi sie stać żeby zdjął Suareza??
1
I bez napastnika bo Suarez na ta chwile na pewno nim nie jest
0
Jak wygramy bedzie cud
0
Suarez to jakis dramat
0
Z Sevillą to jednak trochę mniejszy wstyd przegrać
7
ehhh pomyśleć że z tym składem Guardiola zrobiłby ponownie piłkarski majstersztyk
0
Liga jest długa ok ale na ta chwile wyglądamy troche jak Real z zeszłego sezonu
3
Zamiast zaciągnąć parol na Eriksena to oni chcą to drewno
0
Tak w sumie to aż takiego cisnienia nie mam poprostu chciałem wiedzieć , dzieki za info
0
Zamówiłem w przedsprzedaży Fife w Media Markt , wysyłka w dniu premiery czy na 3 dni przed ?
0
ok
0
Osobiście zainwestowałem w PS4 Pro i nie żałuje jesłi nie chcesz wydawać sporo kasy na konosle może pomyśl nad uzwyką Ps4
0
Tez uważam że zółta to max coraz bardziej sie zastanawiam czy jakby dalej grał w Realu to w ogóle by dostał kartke