Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi jak tak dalej pójdzie to się naprawde wku....i i pójdzie do Guardioli
0
Ja pitole Velverde do okulisty jak mozna stawiać na to drewno z Urugwaju podczas gdy ławie siedzi Malcom
1
Dembe to będzie kocur przypomina troche Ter Stegena na początku
1
Nie wygląda to najgorzej ale od zespołu w który wpakowano ostatnio jakieś 400 mln wymaga się więcej
5
Suarez na ta chwile to nawet w Ekstraklasie nic by niepokazał
0
Też na to liczyłem ale jak przechodził do nas czułem ze charakternie bardziej mi pasował do białych niz do nas
3
łezka sie może kręcić oglądając Inieste bądź Xaviego a nie tego najemnika
3
Ile już wypiłeś ??
0
0
Mógłby coś zacząć trenować szybko okazałoby sie jak słabym jest trenerem
3
Garnie w niej a trenowanie to różnica
0
Pytanie tylko czy Guardiola zadeklarowany Katalończyk mógłby poprowadzić Hiszpanie
0
Jak myślicie kogo Guardiola będzie trenował po City ??
0
Tylko zwycięstwo Vamos !!!!
0
Buehehe Ramos najlepszy i od razu z rana lepszy humor
0
Oby tylko nie wyszedł ten sam Suarez co w sobote
0
Przykro to mówić ale gość powinien dać sobie spokój z grą w piłke niestety
17
"Znowu zaczynają się nas bać " napisała niedawno Marca xD
1
Najlepsze Karny ,najgorsze SUAREZ zdecydowanie i to w 30 min gry
0
Idealnie w punkt
0
Prasa powinna teraz zniszczyć Suareza może to by jakoś na niego podziałało
0
To jest jakas komedia najpierw Suarez teraz Coutinho hahahah
1
Normalnie Amator
0
A ja myślałem że to Benzema jest słaby
0
Suarez niczym A klasa PL
0
Kończ waś
0
Dobrze widze flage PL ??
0
Mam wrażenie że zacieliśmy się po kontuzji Arthura
3
OFF TOP Mamy Piątka mamy Lewandowskiego ,niestety jest jeden problem trenerem jest "Brzęczek"
0
Dobry Janusz ten Boateng