0

Messi jak tak dalej pójdzie to się naprawde wku....i i pójdzie do Guardioli

0

Ja pitole Velverde do okulisty jak mozna stawiać na to drewno z Urugwaju podczas gdy ławie siedzi Malcom

1

Dembe to będzie kocur przypomina troche Ter Stegena na początku

1

Nie wygląda to najgorzej ale od zespołu w który wpakowano ostatnio jakieś 400 mln wymaga się więcej

5

Suarez na ta chwile to nawet w Ekstraklasie nic by niepokazał

0

Też na to liczyłem ale jak przechodził do nas czułem ze charakternie bardziej mi pasował do białych niz do nas

3

łezka sie może kręcić oglądając Inieste bądź Xaviego a nie tego najemnika

3

Ile już wypiłeś ??

0

0

Mógłby coś zacząć trenować szybko okazałoby sie jak słabym jest trenerem

3

Garnie w niej a trenowanie to różnica

0

Pytanie tylko czy Guardiola zadeklarowany Katalończyk mógłby poprowadzić Hiszpanie

0

Jak myślicie kogo Guardiola będzie trenował po City ??

0

Tylko zwycięstwo Vamos !!!!

0

Buehehe Ramos najlepszy i od razu z rana lepszy humor

0

Oby tylko nie wyszedł ten sam Suarez co w sobote

0

Przykro to mówić ale gość powinien dać sobie spokój z grą w piłke niestety

17

"Znowu zaczynają się nas bać " napisała niedawno Marca xD

1

Najlepsze Karny ,najgorsze SUAREZ zdecydowanie i to w 30 min gry

0

Idealnie w punkt

0

Prasa powinna teraz zniszczyć Suareza może to by jakoś na niego podziałało

0

To jest jakas komedia najpierw Suarez teraz Coutinho hahahah

1

Normalnie Amator

0

A ja myślałem że to Benzema jest słaby

0

Suarez niczym A klasa PL

0

Kończ waś

0

Dobrze widze flage PL ??

0

Mam wrażenie że zacieliśmy się po kontuzji Arthura

3

OFF TOP Mamy Piątka mamy Lewandowskiego ,niestety jest jeden problem trenerem jest "Brzęczek"

0

Dobry Janusz ten Boateng

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?