Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM tak szczerze to mam to w D.... (bez urazy)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@shoZu https://www.kartamultisport.pl/link-polecenie/ef08bncd/
Twoje odklikane ;)
2
@Janas11224 spokojnie od 18 sierpnia będziesz widział
0
Ciekawie gada ,problem polega na tym ze nasz stosunki z PSG są tragiczne dlatego Bartek nie działa stanowczo i zbyt pochopnie tutaj duzo bedzie zależało od samego Neya
23
Jeśli Ney wróci to podejrzewam ze będzie mega zmotywowany żeby udowodnić coś tym którzy już go skreślali
3
@BarcaInfo Ciesze się że wybraliśmy De Jonga a nie De Lighta ;)
0
@thebaanqn A Barca ma porozumienie z Ajaxem ( If you know what i mean ;) )
0
Jak myślicie warto kupować Fife 20 czy zostać przy 19?
0
@Coutinho123 Rakitić ?????
0
@MT7 Mamy De Jonga na kiego nam Erikksen
4
@BigShaq Co Grosicki odj...ł to sie do komedii nadaje
0
@bleble123 Pytanie czy nasz "Wuefista" będzie umiał go ustawić na boisku
0
@BigShaq Swoja drogą ciekawe jak wygladała by historia ostatnich 10lat obu klubów gdyby w takich barwach przebiegały kariery obu tych panów
0
@BarcaInfo Szacun że zgodził sie na aż taka obniżke pensji
0
@masq Z dwojga i tak cieszę sie bardziej ze trafił do nas De Jong a nie De Light
4
@Zbyszard Kurła kiedyś to było :xd awans do ligi mistrzów i mega szał dziś zdobywamy dublet i wszyscy narzekają
1
Niema opcji żeby Bartek kupił Neymara póki ten nie wykona 1 kroku w tym celu ( cofnięcie pozwu, przyznanie się że odejście z Barcelony było błędem)
0
@BarcaInfo Wszystko fajnie ale Oddać Umititiego , Dembele ,Ivana i jeszcze 100 baniek dopłaty kogos chyba poniosło
0
@speed1 Ta a Valverde jest lepszy od Guardioli
0
@Kamiloza91 nieważne gdzie pójdzie ten kto go kupi to i tak przepłaci
4
A czy przypadkiem to nie trener jest od ustalania kadry ? a tu widze " Valverde akceptuje decyzje podejmowane przez klubę.
16
Czyżby za kilka lat rywalizacja Barca Xavi vs. Real Raul
0
@Arkon Lacazette
3
Przyjdzie to przyjdzie nie to nie i tak póki mamy Valverde jesteśmy w czarnej d..
0
@LordB007 Tez miałem odczulanie i gó...o nie pomogło Allegra non stop ew Claritine Duo ale na recepte
0
@macio_944 Pogoda spoko tylko ta Je.....a alergia
2
@MasterKrzych Gorszy jest tylko Valverde na ławce Barcelony
8
Podkreśla że chce grać i to będzie decydujący czynnik a niestety w Barcelonie tego mu nie gwarantują 1.Umtiti .2 Super trenejro Valverde
4
Pierwsze zdanie i juz się odechciewa