0

@barcelonaLM tak szczerze to mam to w D.... (bez urazy)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

2

@Janas11224 spokojnie od 18 sierpnia będziesz widział

0

Ciekawie gada ,problem polega na tym ze nasz stosunki z PSG są tragiczne dlatego Bartek nie działa stanowczo i zbyt pochopnie tutaj duzo bedzie zależało od samego Neya

23

Jeśli Ney wróci to podejrzewam ze będzie mega zmotywowany żeby udowodnić coś tym którzy już go skreślali

3

@BarcaInfo Ciesze się że wybraliśmy De Jonga a nie De Lighta ;)

0

@thebaanqn A Barca ma porozumienie z Ajaxem ( If you know what i mean ;) )

0

Jak myślicie warto kupować Fife 20 czy zostać przy 19?

0

@Coutinho123 Rakitić ?????

0

@MT7 Mamy De Jonga na kiego nam Erikksen

4

@BigShaq Co Grosicki odj...ł to sie do komedii nadaje

0

@bleble123 Pytanie czy nasz "Wuefista" będzie umiał go ustawić na boisku

0

@BigShaq Swoja drogą ciekawe jak wygladała by historia ostatnich 10lat obu klubów gdyby w takich barwach przebiegały kariery obu tych panów

0

@BarcaInfo Szacun że zgodził sie na aż taka obniżke pensji

0

@masq Z dwojga i tak cieszę sie bardziej ze trafił do nas De Jong a nie De Light

4

@Zbyszard Kurła kiedyś to było :xd awans do ligi mistrzów i mega szał dziś zdobywamy dublet i wszyscy narzekają

1

Niema opcji żeby Bartek kupił Neymara póki ten nie wykona 1 kroku w tym celu ( cofnięcie pozwu, przyznanie się że odejście z Barcelony było błędem)

0

@BarcaInfo Wszystko fajnie ale Oddać Umititiego , Dembele ,Ivana i jeszcze 100 baniek dopłaty kogos chyba poniosło

0

@speed1 Ta a Valverde jest lepszy od Guardioli

0

@Kamiloza91 nieważne gdzie pójdzie ten kto go kupi to i tak przepłaci

4

A czy przypadkiem to nie trener jest od ustalania kadry ? a tu widze " Valverde akceptuje decyzje podejmowane przez klubę.

16

Czyżby za kilka lat rywalizacja Barca Xavi vs. Real Raul

0

@Arkon Lacazette

3

Przyjdzie to przyjdzie nie to nie i tak póki mamy Valverde jesteśmy w czarnej d..

0

@LordB007 Tez miałem odczulanie i gó...o nie pomogło Allegra non stop ew Claritine Duo ale na recepte

0

@macio_944 Pogoda spoko tylko ta Je.....a alergia

2

@MasterKrzych Gorszy jest tylko Valverde na ławce Barcelony

8

Podkreśla że chce grać i to będzie decydujący czynnik a niestety w Barcelonie tego mu nie gwarantują 1.Umtiti .2 Super trenejro Valverde

4

Pierwsze zdanie i juz się odechciewa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?