Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Kran + Brita
0
@dominik127pl Pograj troche a wygrasz taka opcje
0
@Bamek94 jak nie opłaciłeś to poprostu nie odbieraj i idz kup w sklepie
1
Kurka brakuje
0
przegrywaja w głowach, każdy praktycznie mecz ciachali 3-0 a teraz nagle mam wrażenie że mamy pełne gacie bo jest 1-0 w plecy
0
@MichalZZZ Osobiście mam Acera chyba od 8 Lat ani razu nie musiałem robić formata , laptop hula aż miło jedyne co mi padło to gniazdo słuchawkowe jack po jakoś 5 latach wiem ze mój nastepny laptop to też raczej będzie Acer
4
Skuteczna ale bezbarwna
1
@Konradomoreno jak i na boiskach całej Europy
1
@Faun I to za darmo :d
0
Suarez to kpina "Ten facet to kpina " cyt,(Bad Boys)
0
@mate92 tak jest praktycznie od poczatku sezonu albo i lepiej
3
Ernesto to chyba cos dziabnął przed meczem :d hehe
0
Suarez to niewiem czy nawet poziom ekstraklasy prezentuje
1
Generała na boisku juz mamy teraz jeszcze na ławke trenerska i będzie git :xd
0
Ten cały Junior to przyznam speeda ma niezłego
21
Nawet mi się nie chce tego czytać jak patrze na to zdjęcie
5
@fajny_football Trafione w sedno , dla mnie też na boisku panuje totalny chaos mam wrażenie że zawodnicy sami nie wiedza gdzie i jak maja się ustawić szczególnie w ataku
2
@macio_944 Wystarczy że zwolnią Valverde i cała La Rambla bedzie tak wyglądać
0
@fcbarcafan19 THX
0
Pytanko ,jak wykupie abonament Ea Acces to nie musze kupować płyty ?? chodzi o PS4
0
Czy opłaca się kupić Ea Acces ?? Ktos mi wytłumaczy ogólną zasadę? Trzeba pobierać gry na dysk ? jeśli tak to co z grami gdy zrezygnuje z abonamentu?
0
@Borry Za jego czasów Borussia grała fajna piłke
0
@catluck Pełna wersja ??
7
"Barca ma problem, Valverde jest slabym trenerem " tak by było lepiej
8
Gość który dwa razy daje roztrwonić 3 bramkową przewage nie jest dobrym trenerem
3
ZP nie jest już nagrodą dla najlepszego piłkarza więc te nagrody nic nie zmienią
0
@Suzu i trener
0
@YoungMan Zapewne tak, dlatego ten sezon mozna spisac juz na straty
0
Póki Valverde na ławce to nic nie ugramy w LM więc nawet się zbytnio napalam na te mecze
2
@FanBarcy22 bardziej z tym trenerem