0

@Colon Kran + Brita

0

@dominik127pl Pograj troche a wygrasz taka opcje

0

@Bamek94 jak nie opłaciłeś to poprostu nie odbieraj i idz kup w sklepie

1

Kurka brakuje

0

przegrywaja w głowach, każdy praktycznie mecz ciachali 3-0 a teraz nagle mam wrażenie że mamy pełne gacie bo jest 1-0 w plecy

0

@MichalZZZ Osobiście mam Acera chyba od 8 Lat ani razu nie musiałem robić formata , laptop hula aż miło jedyne co mi padło to gniazdo słuchawkowe jack po jakoś 5 latach wiem ze mój nastepny laptop to też raczej będzie Acer

4

Skuteczna ale bezbarwna

1

@Konradomoreno jak i na boiskach całej Europy

1

@Faun I to za darmo :d

0

Suarez to kpina "Ten facet to kpina " cyt,(Bad Boys)

0

@mate92 tak jest praktycznie od poczatku sezonu albo i lepiej

3

Ernesto to chyba cos dziabnął przed meczem :d hehe

0

Suarez to niewiem czy nawet poziom ekstraklasy prezentuje

1

Generała na boisku juz mamy teraz jeszcze na ławke trenerska i będzie git :xd

0

Ten cały Junior to przyznam speeda ma niezłego

21

Nawet mi się nie chce tego czytać jak patrze na to zdjęcie

5

@fajny_football Trafione w sedno , dla mnie też na boisku panuje totalny chaos mam wrażenie że zawodnicy sami nie wiedza gdzie i jak maja się ustawić szczególnie w ataku

2

@macio_944 Wystarczy że zwolnią Valverde i cała La Rambla bedzie tak wyglądać

0

0

Pytanko ,jak wykupie abonament Ea Acces to nie musze kupować płyty ?? chodzi o PS4

0

Czy opłaca się kupić Ea Acces ?? Ktos mi wytłumaczy ogólną zasadę? Trzeba pobierać gry na dysk ? jeśli tak to co z grami gdy zrezygnuje z abonamentu?

0

@Borry Za jego czasów Borussia grała fajna piłke

0

@catluck Pełna wersja ??

7

"Barca ma problem, Valverde jest slabym trenerem " tak by było lepiej

8

Gość który dwa razy daje roztrwonić 3 bramkową przewage nie jest dobrym trenerem

3

ZP nie jest już nagrodą dla najlepszego piłkarza więc te nagrody nic nie zmienią

0

@Suzu i trener

0

@YoungMan Zapewne tak, dlatego ten sezon mozna spisac juz na straty

0

Póki Valverde na ławce to nic nie ugramy w LM więc nawet się zbytnio napalam na te mecze

2

@FanBarcy22 bardziej z tym trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?