Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamist Busquetsa Vidal i byłoby ok
0
@BarcaInfo A gdzie Super V.Junior z którego w fifa 20 zrobiono gwiazdora pilki nożnej
0
@Janiama ok ok
1
@eosz Odkurzacza
0
Ten mecz Totków będzie przełomowy cos mi sie wydaje takie mecze dają mocnego kopa
2
Zvalverdział czy jak ??
0
@wachaFCB Messi bez brody
0
@Chwytliwy 500 zl zaślepiło wszystkim oczy i taki był cel tego programu
2
@Vahn "Matka chodziła z nim do lekarza bo myślała że on chory, a on głupi "
0
@Kengo "Chcieć nie znaczy móc"
0
A może by tak razem spotkali sie w Barcelonie ;) :xd
0
@msmsms Rano trening zrobiony, teraz tylko 8 h wytrzymac w pracy i bedzie git a że dzisiaj "Środa dzień Loda" to powinno byc ok :) :)
19
Co jak co ale Lewy na tą chwilę zjada Suareza
5
WIncyj pomocników wincyj
0
@BarcaInfo W klubie 13 we Wrocławiu przy 1 golu cały klub eksplodował piękne uczucie pamiętam jak dziś
0
Jak dostaniemy baty od Realu albo nie wyjdziemy z grupy LM to ciekawe co wtedy bedzie mówił
1
@michal26 Chore to jest to że leki które ratują życie ludzkie osiągają niebotyczne wręcz kwoty
0
@itmustbejoke czy to ma zawiązek z twoim nickiem ?? :)
0
Gdyby nasi grali w takim tępie już mieliby dość po 20 min gry , pięknie sie to ogląda
0
@socha za Guardioli potrafiliśmy wygrywać bez nominalnej 9
1
Kolejna żenada w LM się szykuje ciekawe co wtedy będzie gadał
5
I Firipo zapewne w natępnym meczu ...cyk trybuny
1
@IronSanHybrid i w nastepnym meczu.. Cyk trybuny
2
Przez te 18 minut Messi pewnie wymieni więcej podań z Suarezem niż przez 70 z Griezmanem
1
A gdzieś było info że Suarez już gotowy ??
1
Pierwszy sezon Neya też nie wyglądał za ciekawie mam nadzieje że Griez też odpali
0
@KarlRKroenen Normalnie jakbym czytał swoje myśli :) (WKS ! )
0
@kkbarca I pomyśleć że Bana dostanie przez Valverde
0
Jakim genialnym trenerem był Guardiola w FCB graliśmy bez nominalnego napastnika a strzelalismy po 100 bramek w sezonie
0
@Kuczek Aukey BP-40