Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 od 98r :)
1
@IronSanHybrid
Zgodze się że sposób zwolnienia Valverde nijak ma sie do słów "Wiecej niz klub"
3
@parpe
http://www.sport.pl/pilka/7,65082,25596034,kim-jest-nowy-trener-barcelony-sergio-busquets-go-podziwia.html#s=SMT_Link_1
1
Fajny Artykuł o Setienie na Sport pl
2
@kewin nie jesteś sam :)
0
@jacobFCB jak przychodził Guardiola też miałem ;)
1
Nie będzie dzis oficjalki na bank idzcie spać
6
Tłok jak w żabce w nie handlową
6
@lukas1442 wyjdź
0
@MikeBajson Messi nie ma juz 20 lat nie bedzie biegał przez cale 90 minut
1
@T^L dlatego istnieje takie coś jak rotacje składem czego Valdek nie robił i wychdzilo tak ze w maju nasi byli juz zajecahni jak koń po westernie
0
@Aaron10 kup najlepiej te do psikania i celuj w miejsce bólu ew płukanki tez sa w aptekach nie jestes sam tez mnie naku...a :/
5
Większość wpisów tutaj normalnie jakby już była oficjalka obyście się nie zdziwili ;)
0
Cos mi sie wydaje że za wygrana w tym śmiesznym Superpucharze była gruba kasa do zgarnięcia Valdek dał ciała to sie Bartek zapalił go odstrzelił
0
Nie zwolnia go dzis na bank ale w czerwcu zwolnią go tez na bank
:xd
0
Valdek raczej zostanie ale dobrze że jest cały ten szum medialny moze coś dotrze do jego łba że trzeba grac bardziej ofensywnie
0
Na czym ??
4
#TikiTaka "Ernesto Valverde dał piłkarzom trzy dni wolnego. Zawodnicy wrócą do treningów w poniedziałek" czyli juz wiem dlaczego przegrali
0
@BigShaq GABA
2
Jak juz naweto Messi zaczyna irytować to chyba trzeba sobie dac spokój z oglądaniem FCB co najmniej do lata
0
Niema opcji że go zwolnią bo niby kim go zastapić ?
0
Może Valverde poleci po tym meczu :d
0
Czy tylko ja widze że Umtiti jest mega wolny ?
0
Kpina to jest jakaś
0
Sędzia wygląda jak Christian Bale ;)
0
Ten Vidal to cienias jednak obnizyć cene do 10 i sprzedać
1
Trzeba anulować
13
Najbardziej w tym wszystkim szkoda De Jonga że taki ofensywny pilkarz marnuje się w tej beznadziejnej taktyce (a właściwie jej braku) Valverde
0
@Oddajpada Daj porównanie w tych tytułach bo coś nie wierze
0
@LoveValverde Na ten moment daje Realowi 30% szans na awans