0

@Tom3yn Bardziej miejsce dla Griezmanna

1

Spoko wygraliśmy , ale....

2

Messi poprostu ma focha na zarząd że nie ma Neymara a jest Griezz i w ten właśnie sposób pokazuje to , a że Griezman troche drewno to swoją drogą

0

Ja J....e ale klops

0

Pioo Pio Piątunia :xd

0

@Kengo I jak tu nie kochać psów (zwierząt)

0

@BarcaInfo "Tylko mi się k...a znowu nie połam jak zagrasz"

4

@lukasik17 Oszustwo w którym rzeczywiscie można coś wygrać ;)

1

Słowa "Powrót Guardioli" działają na wszystkich jak magnes

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bolinho89 Haaland ma klauzule 75 baniek wiec jak dalej bedzie grał jak gra to długo tam pewnie nie zabawi, cos czuje że zastapi Lewego wkrótce

1

@Tigeros93 Podobno spoko jakosc dźwięku nie powala ale jak ktos po tym względem niema zbytnio wymagań to będzie zadowolony największy minus to obsługa przy poprawianiu w uchu można niechcący coś wcisnąć

1

@prosto. Nie stać nas na to zeby opuścić Unie

1

Ciekawe czy Setien ustawi Dembele na prawej czy na lewej

1

@jacob345 Irytuje mnie troche to jego machanie nogami w nad piłką z którego nic nie wynika co najwyżej podanie w tył

0

@VanBest Bardziej sie zdziwie jak to Real ogra City

0

@SkN Przy braku Suareza to niestety teraz Messi w każdym meczu nie dostanie odpoczynku

1

@macio_944 Wygląda jak kibice Barcelony po meczu z Valencią

1

#Niktnieprzyszedł

0

@Mazeri Guardiola to miał jednak szczęście jak tez zresztą sam mówił ,że miał generacje piłkarzy którzy rodzą sie raz na kilka lat a do tego grali razem w jednym klubie a że Pep to jak dla mnie Best Of the Best to było jak było

0

Z tym Rodrigo to pewnie tak nas wy...aja że po sezonie bedzie trzeba go kupić

1

@Hiacynk My pewnie zapłacili byśmy za niego z 80

0

@kerouac Jak zaczną klepac wzdłuż będzie dobrze bo póki co większość w poprzek idzie

0

Umtiti z kontuzją ?? coś wiadomo ?

0

Za dużo podań idzie do tyłu a za mało do przodu,kiedy idzie piła do przodu reszta zaczyna sie ustawiać pod akcje, po czym piłka wraca do tyłu i tak w kółko

10

W sumie to nawet mądrze gada

0

@Avada Kedavra Napij się będzie lepiej :)

0

Kończ waść.....

2

Ciul z wynikiem styl się liczy ;)

0

Fati macha tymi nogami ,skacze nad ta piłką i nic z tego nie wynika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?