Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tom3yn Bardziej miejsce dla Griezmanna
1
Spoko wygraliśmy , ale....
2
Messi poprostu ma focha na zarząd że nie ma Neymara a jest Griezz i w ten właśnie sposób pokazuje to , a że Griezman troche drewno to swoją drogą
0
Ja J....e ale klops
0
Pioo Pio Piątunia :xd
0
@Kengo I jak tu nie kochać psów (zwierząt)
0
@BarcaInfo "Tylko mi się k...a znowu nie połam jak zagrasz"
4
@lukasik17 Oszustwo w którym rzeczywiscie można coś wygrać ;)
1
Słowa "Powrót Guardioli" działają na wszystkich jak magnes
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bolinho89 Haaland ma klauzule 75 baniek wiec jak dalej bedzie grał jak gra to długo tam pewnie nie zabawi, cos czuje że zastapi Lewego wkrótce
1
@Tigeros93 Podobno spoko jakosc dźwięku nie powala ale jak ktos po tym względem niema zbytnio wymagań to będzie zadowolony największy minus to obsługa przy poprawianiu w uchu można niechcący coś wcisnąć
1
@prosto. Nie stać nas na to zeby opuścić Unie
1
Ciekawe czy Setien ustawi Dembele na prawej czy na lewej
1
@jacob345 Irytuje mnie troche to jego machanie nogami w nad piłką z którego nic nie wynika co najwyżej podanie w tył
0
@VanBest Bardziej sie zdziwie jak to Real ogra City
0
@SkN Przy braku Suareza to niestety teraz Messi w każdym meczu nie dostanie odpoczynku
1
@macio_944 Wygląda jak kibice Barcelony po meczu z Valencią
1
#Niktnieprzyszedł
0
@Mazeri Guardiola to miał jednak szczęście jak tez zresztą sam mówił ,że miał generacje piłkarzy którzy rodzą sie raz na kilka lat a do tego grali razem w jednym klubie a że Pep to jak dla mnie Best Of the Best to było jak było
0
Z tym Rodrigo to pewnie tak nas wy...aja że po sezonie bedzie trzeba go kupić
1
@Hiacynk My pewnie zapłacili byśmy za niego z 80
0
@kerouac Jak zaczną klepac wzdłuż będzie dobrze bo póki co większość w poprzek idzie
0
Umtiti z kontuzją ?? coś wiadomo ?
0
Za dużo podań idzie do tyłu a za mało do przodu,kiedy idzie piła do przodu reszta zaczyna sie ustawiać pod akcje, po czym piłka wraca do tyłu i tak w kółko
10
W sumie to nawet mądrze gada
0
@Avada Kedavra Napij się będzie lepiej :)
0
Kończ waść.....
2
Ciul z wynikiem styl się liczy ;)
0
Fati macha tymi nogami ,skacze nad ta piłką i nic z tego nie wynika