Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapomnijcie o LM i LL pewnie też w tym sezonie z tym trenerem to wręcz niewykonalne
4
Taktycznie nasz zespół nie istnieje
3
Kucał już ?? El tactico
0
Real zaraz poczuje krew i nas przyciśnie
0
@tbas Nie dziw się tyle dobrego co Pep zrobił dla kibiców FCB może juz nie zrobić nikt, oglądanie gry naszego zespołu pod jego wodzą to była poprostu magia i czysta poezja piłki nożnej
0
Mam przeczucie że jutro pociśniemy Real i to grubo ,ostatni raz jak El Clasico było przełożone skonczyło sie Mantą , oby teraz było podobnie
18
@itmustbejoke Moje serce by tego nie wytrzymało, a porazka bolałaby tak że musiałbym wyjechać w Bieszczady na miesiąc
2
@Lament Barca Guardioli ;)
0
@filipVeB A fakt teraz kojarze Thx
0
Zidane jako trener wygrał kiedyś z Barceloną ??
0
@Criss18Barca I dla mnie
0
@Danny Gaucho Najgorsze dla nas to że niedługo zapewne trafi do Madrytu
1
"Matka chodziła z nim do lekarza bo myślała że on chory, a on głupi"
1
@DonAndresFCB Real pewnie Lipsk juz ma przydzielony
0
Tekken 7 na PsStore za 39zł :)
0
Za dużo tego Barca , KSW , Boks za dużo okienek ;)
3
@Jakchcesz Neymar
10
@ulik10 Huehehe wygladał jakby miał sie zaraz rozpłakać
0
Bóg mieszka w Barcelonie i oby jak najdłużej VeB !!!
2
Vidal na boisko
0
Messi już widze "image" przygotowany na jutrzejsza gale
2
Atleti juz wie że może ten mecz wygrać dlatego będa cały czas cisnąć
9
@saguniak słaby piłkarz a felieton jeszcze słabszy
0
Guardiola ponoć chce przedłużyc umowe z MC troche to przykre ze z nimi chce się związać na tak długo a w o powrocie do Barcelony nawet nie mysli.
8
"Cyklon Benzema" i nawet sobota w pracy jest zabawna :xd
5
@BarcaInfo Jakby tak jeszcze dołożył do tego hat tricka...marzenie
0
@kkbarca Loewe Solo Cedro
0
@Chwytliwy Lepsza ta niż z Lisowska która katowali przez ostatnie 3 lata bodajże
0
Gość się nie nadaje do gry w piłke przykre ale prawdziwe ,jest za młody żeby łapać tyle kontuzji, a co bedzie dalej
0
Dembele też tak się sypał w BvB ??